رمشک
آپلود سنتر دائمی  و همیشگی نیلوبلاگ با ساپورت پسوند های لازم
 

محرومیت تنها دارایی رمشکی ها

 

محرومیت تنها دارایی رمشکی هاجنوب کرمان از دیرباز یکی از محرومترین نقاط کشور به حساب می آید و این محرومیت تاریخی سال هاست که مردم این منطقه را آزار می دهد.

 

در نقاطی از جنوب استان کرمان نبود ابتدایی ترین امکانات زندگی به شدت انسان را رنج می دهد وانسان را به تامل وا می دارد که چرا در این منطقه غنی شاهد محرومیت هستیم؟

 

آپلود عکس به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران"ایسنا"

 

،منطقه کویر، بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج یکی از همین نقاط محروم کشور است که علی رغم تلاش های نظام مقدس اسلامی، مردم آن هنوز با محرومیت دست و پنجه نرم می کنند.

 

دهستان 13 هزار نفری رمشک از توابع بخش چاه دادخدا را می توان با قدرت از محرو مترین نقاط کشور اعلام کرد، زیرا وضعیت موجود خود گواه این موضوع است و الحق که گرد و غبارفقر بر چهره مردمان این دیار سنگینی می کند.

 

و آنچه که در این گزارش می آید مشاهدات خبرنگار ایسنا است که در اکثر روستاهای دهستان رمشک حضور یافته که از جمله این روستاها ، گارو، زیرآباد، درزه، ناگ ،ده کوتک، راسک، سورچاه، زیارت گیاهان، سرمیدان، کنگرو، هور، گاوبندان، پیلم،اشکوتو، دهدران،چاهان، سرچاه،گله کان، مچان، دمیتان، سهرانی، گون چان، کهن صفر، کهن نوروزو ... را می تواننام برد که با خود عهد کردم، هر آنچه را که در این منطقه مشاهده کرده به گوش مسوولان برسانم. آپلود عکس

 

فقر و محرومیت در حالی در دهستان رمشک حاکم است که متاسفانه شماری از مردم این منطقه به هر دلیلی فاقد شناسنامه هستند و امید می رود تا متولیان امر در این باره چاره ای اندیشیده تا خدایی ناکرده حقی از این مردم ضایع نشود.

 

مردم محروم رمشک نبود ابتدایی ترین امکانات در بحث آموزشی، فرهنگی، بهداشت و درمان، ورزش و ... در این منطقه بسیار به چشم می آید و به نظر می رسد که مردمان این منطقه علاوه بر کپرنشینی مشکلات عدیده ای دارند که رفع این محرومیت مدیریت جهادی مسوولان نظام اسلامی را می طلبد.

 

عدم پوشش شبکه های سیمای جمهوری اسلامی در این منطقه متاسفانه موجب شده تا مردم این دیار محروم که در فقر فرهنگی به سر می برند، از ماهواره استفاده زیادی داشته باشند و شاید خیلی از آداب و رسوم زندگی را از آن می آموزند.

 

عدم آنتن دهی تلفن های روستایی و تلفن همراه از دیگر مشکلات مردمان دهستان رمشک است که می طلبد در این خصوص اقدامی قانع کننده صورت گیرد.

 

نبود ابتدایی ترین امکانات بهداشتی و درمانی در روستاهای دور دست دهستان رمشک که بعضا فاصله 180 کیلومتری تامرکز قلعه گنج را دارند، از دیگر معضلات موجود در این منطقه محروم و مظلوم است . آپلود عکس

 

از آنجا که این دهستان در مسیر یک رودخانه فصلی قرار دارد و مواقع بارندگی ارتباط این دهستان را با مرکز شهر بعضا به مدت 5تا 6 روز قطع می کند، احداث پل بر روی رودخانه رمشک از وعده هایی است که سال ها به مردم داده شده است، ولی متاسفانه علی رغم مشکلات موجود تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

 

طغیان سیل و گرفتار شدن ماشین در رودخانه رمشک نداشتن پل  آپلود عکس

 

طغیان رود خانه رمشک  آپلود عکس  آپلود عکس

 

حال تصور کنید دهستان 13 هزار نفری رمشک که فاصله بعضی از روستاها با شهرستان قلعه گنج بیش از 180 کیلومتر است از نبود اورژانس جهت رسیدگی به وضعیت بیماران محروم است و این یکی از ضروری ترین امکاناتی است که در این منطقه نیاز است.

 

"ایوب فلاحی"، فرماندار قلعه گنج در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا ضمن تائید مطالب فوق

 

اظهار کرد:

 

در این شهرستان خدمات زیادی در نظام اسلامی صورت گرفته است، ولی عمق محرومیت بسیار زیاد است و تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر عدم احداث پل بر روی رودخانه رمشک گفت: در حال حاضر احداث جاده رمشک – فنوچ- کتیچ، در دست اقدام است که مراحل پایانی آن است و بعد از آن اولویت اول ما احداث پل بر روی رودخانه رمشک است که اعتبار زیادی می خواهد.

 

فرماندار قلعه گنج در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تعداد زیادی از دانش آموزان به دلیل کمبود فضای آموزشی ثبت نام نمی شوند یا ترک تحصیل می کند، افزود: در شهرستان ما مشکلات آموزشی زیادی داریم، علی رغم اینکه تعداد 17 مدرسه طی این سالها احداث شده است، ولی هنوز با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم، ولی اینکه دانش آموزان بخاطر کمبود فضا ثبت نام نمی شوند، قابل قبول نیست و نیاز به بررسی و پیگیری دارد."خسرو اباذر"، رئیس آموزش و پرورش شهرستان قلعه گنج در خصوص مشکلات آموزشی، ترک تحصیل دانش آموزان و عدم ثبت نام دانش آموزان در مدارس روستاهای شهرستان بهخصوص دهستان رمشک گفت: با کمبود شدید امکانات از قبیل میز و صندلی در مدارس مواجه هستیم و بسیاری از کلاس ها به صورت مختلط برگزار می شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا دانش آموزان در مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی ترک تحصیل می کنند،

 

تصریح کرد:

 

یک دلیل آن نبود رشته های تحصیلی در شهرستان است که متاسفانه مشکل ساز شده است.مردم محروم رمشک وی کمبود شدید نیروی انسانی در شهرستان قلعه گنج و فضای آموزشی در روستاها را از مشکلات آموزش و پرورش اعلام کرد و افزود: در سال 93 قرار شده با همکاری بنیاد برکت مدرسه شبانه روزی در مرکز دهستان رمشک احداث شود.

 

از دیگر مشکلات مرکز دهستان رمشک فاضلابی است که در کوچه های این منطقه سرازیر شده است که مردم به دلیل کوهستانی بودن این مناطق و نبود هزینه قادر به حفر چاه نیستند و متولیان امر باید در این خصوص چاره ای بیندیشند، زیرا مردمان مرکز دهستان رمشک در معرض شدید بیماری های روده ای، انگل و بیماری های واگیردار هستند. آپلود عکس

 

دکتر "هنگامه واعظی"، سرپرست مرکز خدمات درمانی رمشک در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص مشکلات درمانی این منطقه نیز گفت: در دهستان 13 هزار نفری رمشک تنها یک پزشک وجود دارد و یک ماما و من هرگز پاسخگوی نیازهای بهداشتی و درمانی این مردم نیستم

 

وی ادامه داد: نبود آزمایشگاه، نبود زایشگاه، کمبود شدید پزشک وماما با توجه به وسعت منطقه ازجمله مشکلات حاد رمشک است که در بعضی مواقع در خصوص رسیدگی به بیماران با بحران مواجه می شویم.

 

سرپرست مرکز بهداشتی درمانی رمشک با اشاره به رها شدن فاضلاب در مرکز دهستان نیز گفت: متاسفانه بیماری های واگیردار در منطقه زیاد شده و عامل اصلی آن هم همین فاضلاب است.

 

واعظی تصریح کرد:

 

بیماری های تب مالت، سالک، بیماری های انگلی و سایر بیماری های مشترک بین انسان و دام در این منطقه بسیار شدید است و خطر بزرگی مردم را تهدید می کند .وی اضافه کرد:

 

متاسفانه بر اثر بیماری های واگیردار مانند اسهال شدید در منطقه شاهد مرگ کودکان هستیم و این بسیارآزار دهنده است.

 

واعظی تصریح کرد:

 

بیماری سل در رمشک بیداد می کند و اکثر کودکان زیر پنج سال در خطر هستند.

 

سرپرست مرکز بهداشتی درمانی رمشک افزود: به دلیل فقر، گرسنگی و نبود تغذیه مناسب، سوء تغذیه در دهستان رمشک بسیار آزار دهنده است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

 

وی با اشاره به این موضوع که در ماه 20 تا 30 زایمان در مرکز بهداشتی درمانی رمشک صورت می گیرد،

 

گفت:

 

متاسفانه زایشگاه استاندارد نداریم و از طرفی نبود آزمایشگاه وکمبود ماما به شدت ما را با بحران مواجه کرده است و بایدراه حل جدی برای آن در نظر گرفته شود.

 

واعظی تصریح کرد:

 

ما سوگند خورده ایم که برای نجات بیماران تمام تلاش خود را بکار گیریم، ولی وقتی نمی توانیم کاری انجام دهیم چه باید کرد؟

 

وقتی اطفال به دلیل بیماری های شدید واگیردار از دنیا می روند، چه کار می توانیم انجام دهیم؟سرپرست مرکز بهداشتی درمانی رمشک با اشاره به وسعت منطقه و پراکندگی روستاها و فاصله زیاد تا مرکز شهرستانقلعه گنج، نبود اورژانس 115 را از مشکلات حاد دیگر منطقه رمشک اعلام کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی باید در این خصوص اقدامی صورت دهد، زیرا فاصله موجود تا مرکز شهرستان و نبود اورژانس موجب مرگ بیماران اورژانسی می شود.

 

مردم محروم رمشک وی از دیگر مشکلات حوزه بهداشت و درمان را پوشش ندادن بیمه خدمات درمانی در بعضی از بیماری ها مانند زایمان اعلام کرد و افزود: این موضوع برای مردم دردسر ساز شده و باید برای آن فکری برداشت.

 

دکتر "محمدرضا محمدی ساردو"، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان نیز در این خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت: قبول داریم که خیلی مشکلات بهداشتی و درمانی در منطقه وجود دارد، ولی تاکنون که این مطالب را شنیدم به عمق موضوع پی نبرده بودم، ولی قول می دهم در اولین فرصت از این منطقه بازدید و رفع مشکلات را در دستور کار قرار دهیم.

 

وی در خصوص راه اندازی اورژانس 115 در دهستان رمشک تصریح کرد:

 

این منطقه را در اولویت قرار خواهیم داد، در آینده ای نزدیک به این مشکل خاتمه خواهیم داد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان در خصوص کمبود شدید پزشک در این منطقه اظهار کرد: متاسفانه این مشکل وجود دارد و خیلی از مراکز بهداشتی و درمانی ما فاقد به ورز و پزشک هستند و متاسفانه وزارت بهداشت در خصوص جذب نیروی متخصص در جنوب استان ما را با سایر استان ها دریک وضعیت قرار داده و اختیاری در جهت جذب نیرو نداریم، ولی با تمام توان سعی می کنیم از نیروهای بومی منطقه و پزشکانی که تمایل داشته باشند، در مناطق محروم جنوب استان مانند رمشک خدمت کنند، استفاده می کنیم.

 

وی در پاسخ به خبرنگار ایسنا مبنی بر کمبود شدید تجهیزات پزشکی، درمانی و کمبود دارو در منطقه رمشک گفت: قول مساعد می دهم در اسرع وقت تجهیزات پزشکی مورد نیاز آنجا را فراهم و در اختیار بگذاریم و این در حالی است که مشکلات زیادی در بخش اعتبارات و بودجه داریم.

 

محمدی با اشاره به فقر و محرومیت منطقه رمشک در تمام بخش ها اظهار کرد: متاسفانه اگر پول هم نبوده، مدیریت هم نداشتیم که این وضعیت پیش آمده است و اگر جایی محروم است، باید بگوییم که عدالت به خوبی اجرا نشده است.وی در خصوص بیماری های واگیردار و مرگ کودکان در منطقه اظهار کرد:

 

مرگ کودکان را انکار نمی کنم، ولی این موضوع باید با همکاری آموزش و پرورش رفع شود و می شود با آموزش های ساده در مدارس در خصوص جلوگیری از ابتلا شدن به بیماری های واگیر داراقدام خوبی انجام داد.وی وجود فاضلاب رها شده در کوچه های مرکز دهستان رمشک را بسیار تاسف انگیز اعلام کرد و گفت: ما بخشی از این موضوع را می توانیم حل کنیم و باید فرمانداری، بخشداری و دهیاری منطقه با همکاری های بین بخشی با دانشگاه علوم پزشکی این معضل را رفع کنند و آمادگی داریم وظیفه خود را در این بخش انجام دهیم.رئیس دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان ضمن تائید نبود امکانات آزمایشگاهی در دهستان رمشک و سایر نقاط محروم جنوب استان افزود:

 

با توجه به جمعیت زیاد و وجود مراجعان هفته ای یک بار تیمی را جهت این گونه آزمایشگاه ها اعزام و در اولین فرصت ممکن نسبت به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه در دهستان رمشک اقدام می کنیم.

 

محمدی افزود:

 

همچنین ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی رمشک که پیمانکار آن بسیج سازندگی بوده اکنون مراحل تکمیل آن رها شده و با تعیین تکلیف آن خود دانشگاه علوم پزشکی مراحل پایانی آن را انجام خواهد داد.

 

به گزارش ایسنا، با توجه به اظهارات مسوولان امید می رود تا مشکلات این منطقه رفع شود و باید گفت که در این مناطق فقر و محرومیت آزار دهنده است و در بسیاری از روستاهای دهستان رمشک مردم برای تامین حتی نان با مشکل جدی مواجه هستند.

 

اسماعیل دانش آموز سال دوم دبیرستان این منطقه به خبرنگار ایسنا گفت:

 

ما بیشتر از این قادر به ادامه تحصیل نیستیم چون پیش دانشگاهی نداریم و باید ترک تحصیل کنیم.

 

مردم محروم رمشک گل بانو یکی از دختران رمشکی نیز گفت:

 

گناه ما چیست که به دلیل نبود مدرسه از تحصیل بازمانده ایم و برادرم هم امسال می خواست ثبت نام کند که گفتند در مدرسه جا نداریم و او مدرسه نرفت.

 

محمود نوجوان رمشکی هم گفت :

 

ما نه مدرسه داریم، نه زمین ورزش، نه پارک و ...و هزاران درد دل مردم رمشک که در این گزارش نمی گنجد و اما باید گفت، مردم این منطقه در وضعیت بد بهداشتی، رفاهی و ... زندگی می کنند ، کودکانش از آب فاضلابی استفاده می کنند که از میان کوچه ها می گذرد یا کودکانش بر اثر سوءتغذیه چشمانشان گود رفته است یا تابستان ها در گرمای 50 درجه در کپر از ترس عقرب ها و مارها خواب و آسایش ندارند یا مشکلات دیگری که رفع آن همت می خواهد و مردمان این دیار در انتظار تدبیر و امید دولت هستند . .با همه مظلومیت ها علی رغم اینکه مردم اینجا عید و سفره هفت سین ندارند و عید برایشان معنا ندارد اما مشاهده می شود درایام عزای حضرت فاطمه "س"حتی پارچه مشکی را به روی کپرشان نصب کرده اند و احترام خاصی به ائمه اطهار دارند. آپلود عکس

 

به گزارش ایسنا، دهستان رمشک با دارا بودن 27 روستا و آبادی و جمعیت بالغ بر 13 هزار نفر از توابع بخش چاه دادخدا در فاصله 150 کیلومتری شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان قرار دارد که فاصله این منطقه با مرکز استان بیش از00 7 کیلومتر می باشد و دلیل اصلی محرومیت جنوب کرمان مسافت طولانی تا مرکز استان می باشد. آپلود عکس

 

گزارش از: بهروز محمدی خبرنگار ایسنا، منطقه کویر

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:محرومیت,رمشک,رمشکی,دهستان رمشک,محرومیت تنها دارایی رمشکی ها,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای, ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ,ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای, ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ,روستای,زیارت گیاهان, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای,ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای,گنج آباد,روستای,کرم اباد,روستای,بندجلال,روستای,رودکارون, رمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • مدرسه،علوم دینی، دارالعلم ،اهل تسنّن ،رمشک،

   

  کتابخانه مدرسه علوم دینی دارالعلم اهل تسنّن رمشک به کتب تشیّع تجهیز می شود

   

  آپلود عکس خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان بیان داشت:

   

   در پی درخواست مطرح شده از سوی مسئولان کتابخانه مدرسه علوم دینی دارالعلم اهل تسنن رمشک و به منظور وحدت هرچه بیشتر شیعه وسنی این کتابخانه به کتب مذهب تشّیع تجهیز می شود.

   

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب، حجت الاسلام احمد حسینی شامگاه یکشنبه"29 آذر" در همایش وحدت شیعه و سنی گفت:

   

  این همایش از سری برنامه های هفته قرآن و عترت جنوب کرمان است که از 25 آذرماه در جنوب استان کرمان آغاز به کار کردهاست.

   

  وی افزود:

   

   جشنواره های متعددی به مناسبت هفته قرآن و عترت در حال برگزاری است و جشنواره های صنایع دستی و هنرهای تجسمی در همین راستا برگزار شد.وی بیان کرد:

   

   این برنامه ها در راستای ترویج هرچه بیشتر فرهنگ قرآنی در جامعه اجرا می شود.

   

  وی گفت:

   

  برنامه اختتامیه این هفته نیز دوم دی ماه با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به میزبانی جیرفت برگزار می شود.

   

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان افزود:

   

   به منظور وحدت هرچه بیشتر شیعه و سنی ، کتابخانه مدرسه علوم دینی دارالعلم اهل تسنن رمشک به کتب مذهب تشیع تجهیز می شود.

   

  وی اظهار کرد:

   

   در بازدیدی که از مدرسه علوم دینی اهل تسنن رمشک داشتیم، این اقدام در پی درخواست مطرح شده از سوی مسئولان این کتابخانه صورت می گیرد.

   

  مولوی اسدالله ده بالایی تصریح کرد: برگزاری این همایش ها در صورت استمرار موجب ناکامی دشمنان می شود که به دنبال تفرقه بین این دو مذهب هستند.

   

  رئیس مدرسه علوم دینی اهل سنّت دهستان رمشک هم در این آئین گفت: این همایش ها باعث اتحاد و همدلی هرچه بیشتر بین اهل تشیع و تسنن می شود.

   

  وی با اشاره به ضرورت آموختن روخوانی و روان خوانی قرآن کریم به نسل جدید افزود:

   

  برنامه ریزی های لازم برای اشاعه این فرهنگ بین جوانان و نوجوانان بسیار ضروری است.

   

  وی گفت: قرآن بهترین کتاب برای هدایت بشر و بهترین ریسمان الهی است که باید همه مسلمانان به آن چنگ زده و از تفرقه دوری کنند

   

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مدرسه، علوم دینی، دارالعلم، اهل تسنّن، رمشک،مدرسه علوم دینی دارالعلم اهل تسنّن رمشک،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • رمشک،دهستان رمشک،سفر مولانا اسحاق سپاهی به مناطق غربی بلوچستان،

   

  سفر مولانا اسحاق سپاهی به مناطق غربی بلوچستان

   

  سفر چند روزه اساتید مدرسه دارالقرآن سراوان به همراه مولانا اسحاق سپاهی به مناطق جنوبی غربی استان روز پنجشنبه مورخه۷/۱/۹۳ مولانا اسحاق سپاهی به همراه برخی از اساتید مدرسه دارالقرآن سراوان به قصد بازدید و تبلیغ دین  به شهرستان فنوچ وروستاهای اطراف وهمچنین به منطقه رمشک از توابع شهرستان قلع گنج که از استان کرمان می باشد سفر نمودند.

   

  در این سفر  مساجد این مناطق از نظر دینی بازدید و مورد ارزیابی گردید ،در اکثر روستاهای بازدید شده مردم  مشتاق به دین واعمال نیک بودند ولی متاسفانه به دلیل نبود عَالم  ومبلغ دینی سبب شده  که این مردم مومن از نظر دینی همچنان محروم باقی بمانند.

   

  و قابل ذکر است  جمعی از اساتید این مدرسه دارالقرآن با تبلیغ وراهنمایی درمیان مردم مسلمان این خطه همفکری نموده وجلسات تبلیغ عمومی در مساجد برگزارنمودند.

   

  در این سفرمولانا اسحاق سپاهی  مدیر مدرسه دارالقرآن سراوان روزجمعه در مسجد جامع رمشک  در جمع نماز گزاران این منطقه سخنرانی نمودند.

   

  ایشان سعادت وکامیابی همه را در محبت واتباع از پیامبر اکرم""ص""دانستند و به وحدت و اخوت مسلمین بین یکدیگر تاکید بیشتر نمودند و همچنین مولانا مفتی عبدالصمد غیاثی پاسخ گوی سوالات جوانان و دانشجویان مشتاق به دین وحقیقت بوده و نشستی با جوانان این منطقه داشتند.

   

  اسامی برخی مناطق بازدید شده  در این سفر به شرح ذیل میباشد:

   

  1-روستای "جوگز بالا"شهرستان فنوج

   

  "2- سهر گزیپ"شهرستان فنوج

   

  "۳- چاه ننده"شهرستان فنوج

   

  "۴- مدانچ"شهرستان فنوج

   

  "۵- محترم آباد"شهرستان فنوج

   

  "۶- کتیچ"شهرستان فنوج

   

  "۷- رمشک"شهرستان فنوج

   

  "۸- تایکان از رمشک"

   

  "۹- درزه از رمشک" آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس

   

  منبع: sepahi8113..com

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:رمشک،دهستان رمشک،سفر مولانا اسحاق سپاهی به مناطق غربی بلوچستان،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • مولوی،مولوی رمشک،مولوی مدرسه دینی رمشک،مولوی اسدالله ده بالایی،همايش وحدت شيعه و سني در جنوب کرمان،

   

  همايش وحدت شيعه و سني در جنوب کرمان

   

  کرمان / خبرگزاری صدا و سیما /

   

  در همایش وحدت شیعه و سنی در جنوب کرمان ، بر تقویت نقاط مشترک مذاهب اسلامی به خصوص فرهنگ قرائت و درک صحیح قرآن تاکید شد.

   

   به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش که از سلسله برنامه های هفته فرهنگی قر آن و عترت جنوب استان کرمان در دهستان رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج برگزار شد مولوی اسدالله ده بالایی رئیس مدرسه علوم دینی اهل سنت دهستان رمشک گفت در ایران اسلامی پیروان مذاهب تشیع و تسنن با وحدت و برادر ی کامل در کنار یکدیگر زندگی میکنند و برگزاری برنامه های فرهنگی مانند هفته فرهنگی قرآن و عترت و همایش وحدت شیعه و سنی ، باعث افزایش این اتحاد و همدلی می شود و دشمنان را که به دنبال تفرقه میان پیروان این دو مذهب هستند ناکام خواهد کرد.

   

  مولوی اسدالله ده بالایی تصریح کرد قرآن بهترین کتاب برای هدایت بشر و بهترین ریسمان الهی است که باید همه مسلمانان به آن چنگ زده و از تفرقه دوری کنند و لازم است برای آموزش روخوانیو روان خوانی قرآن کریم و درک مفاهیم واقعی آن به نسل جدید برنامه ریزیهای لازم صورت گیرد.

   

   حجت الاسلام سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان هم در این آئین گفت برای ترویج بیش از پیش فرهنگ قرآنی در جامعه برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است که هفته فرهنگی قرآن و عترت جنوب کرمان یکی از آنها است اما لازم است تلاشهای خیلی گسترده تری صورت بگیرد .

   

  در این جلسه تعدادی از قاریان اهل تسنن و تشیع رمشک و قلعه گنج به تلاوت ایاتی از کلام ا.. .مجید پرداختند.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مولوی،مولوی رمشک،مولوی مدرسه دینی رمشک،مولوی اسدالله ده بالایی،همايش وحدت شيعه و سني در جنوب کرمان،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • مولوی،مولوی امام جمعه رمشک،دهستان رمشک،رمشک خاستگاه تپش قلب شعبه و سنی برای پیامبر مهربانی،تصاویر،

   

  رمشک خاستگاه تپش قلب شعبه و سنی برای پیامبر مهربانی /تصاویر

   

  به گزارش هلیل،آیین گرامی داشت عید مبعث با حضور امام جمعه قلعه گنج،امام جمعه اهل سنت،مسئولان محلی و اهل شیعه و سنی دهستان رمشک برگزار شد.

   

  همه ساله به همت امام جمعه قلعه گنج آیین گرامی داشت عید مبعث دردهستان رمشک برگزار می گردد.

   

  بر اساس این خبر ،پیش از ظهر امروز شانزدهم اردیبهشت ماه مصادف با عید سعید مبعث آیین جشنی با حضور مسئولام محلی،برادران شیعه و سنی،مولوی چاهانی امام جمعه اهل سنت،فرماندهی انتظامی شهرستان قلعه گنج  برگزار شد.

   

  حجت اسلام والمسلمین نجنو امام جمعه قلعه گنج با تبریک عید سعید مبعث و بیان اخلاق پیامبر صلح و مهربانی افزود:دشمنان از صدر اسلام تا کنون در صدد ایجاد تفرقه بین مسلمانان بودند که موفق نشده اند.

   

  وی با تبیین جایگاه اسلام آمریکایی به عنوان عامل اصلی ایجاد تفرقه و دوستگی بین مسلمانان افزود:

   

   جنگ نرم و نفوذ برگرفته از به نتیجه رساندن اسلام آمریکایی است که باید هوشیارانه عمل کنیم.امام جمعه قلعه گنج با بیان بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص اتحاد بین شیعه و سنی و ضرورت توجه جدی به ترویج اسلام آمریکایی افزود:

   

  باید در برابر هر گونه توطئه فقط با استفاده از اسلام ناب که مورد تاکید رهبری می باشند  بهره برد.

   

  وی با براز تاسف از این که وقتی قاتل و مقتول هر دو فریاد استمداد از خداوند متعال را سر می دهند یعنی اسلام آمریکایی،خاطر نشان کرد:

   

  وقتی قاتل و مقتول هر دو فریاد یا خدا را سر می دهند  یعنی دشمنان دنبال چه اهدافی هستند.

   

  امام جمعه قلعه گنج با ابراز خرسندی از اینکه برادران شیعه و سنی سال ها در شهرستان با صلح و سازش در کنار همدیگر زندگی می کنند،تصریح کرد:امروز نیز همانند سنوات قبل همه دور شمع فروزان جهان اسلام یعنی پیامبر رحمت و مهربانی جمع شده اند و فریاد وحدت و همدلی را سر می دهند.

   

  در ادامه مولوی چاهانی امام جمعه اهل سنت با تبریک عید سعید مبعث  از برگزاری این مراسم ابراز رضایت و خرسندی کرد.

   

  وی با معرفی آثار اسلام آمریکایی شبکه های ماهواره ای و اجتماعی را ابزار دشمن به عنوان نفوذ و جنگ نرم عنوان کرد.

   

  گفتنی است،این آیین با مولودی خوانی به همراه بود. آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مولوی،امام جمعه رمشک،دهستان رمشک،رمشک خاستگاه تپش قلب شعبه و سنی برای پیامبر مهربانی ،تصاویر،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • مولوی،مولوی رمشک،مولوی دهستان رمشک،واکنش مولوی چاهانی به به مرگ دختر 5 ساله قلعه گنجی،

   

  واکنش مولوی چاهانی به به مرگ دختر 5 ساله قلعه گنجی:  آپلود عکس

   

  جای تاسف است کسی در قرن ۲۱ بر اثر نیش عقرب بمیرد

   

  به گزارش سایت خبری-تحلیلی هلیل،امام جمعه اهل تسنن رمشک در واکنش به مرگ دخترک قلعه گنجی در اثر عقرب گزیدگی گفت:جای تاسف است در قرن ۲۱ کسی بر اثر نیش عقرب که درمان آن پادزهری ناچیز است جان خود را از دست بدهد..

   

  به گزارش سایت خبری-تحلیلی هلیل،امام جمعه اهل تسنن رمشک در واکنش به مرگ دخترک قلعه گنجی در اثر عقرب گزیدگی گفت:جای تاسف است در قرن ۲۱ کسی بر اثر نیش عقرب که درمان آن پادزهری ناچیز است جان خود را از دست بدهد.

   

  مولوی یونس چاهانی امام جمعه اهل تسنن دهستان رمشک شهرستان قلعه گنج طی گفتگویی اشاره به چندمین مورد عقرب گزیدگی و فوت دختر بچه ای دیگر در این منطقه بیان داشت:

   

  دهستان رمشک با بافت جمعیتی شیعه و سنی در آخرین نقطه استان کرمان قرار دارد و مشکلات عدیده بهداشتی ، رفاهی ، ورزشی و … سبب عواقب بعدی ان من جمله وجود فقر ، بیکاری جوانان و در نتیجه دلسردی آنان شود.

   

  وی افزود:مسئله احداث بیمارستان قلعه گنج از دیرباز کاملا احساس می شد و در دولت نهم استارت احداث آن زده شد ولی حدود ۸ سال ساخت آن طول کشیده و بسار کسانی هستند که به دلیل تکمیل نبودن این مرکز درمانی فوت کرده یا زنانی که جنینشان سقط شده است.

   

  چاهانی با اشاره به نبود پل ارتباطی بر روی رودخانه رمشک بیان داشت:

   

  ضرورت احداث پل بر روی این رودخانه احساس می شود ولی متاسفانه مسئولان در خصوص رفع این معظل کاری از پیش نبرده اند و بیماران دهستان بزرگ رمشک مجبورند برای مداوا مسیر بسیار طولانی تا بیمارستان شهرستان کهنوج را طی نمایند که بعضا در این مسیر طعمه مرگ می شوند و آخرین مورد آن مربوط می شود به دختر بچه ۵ ساله ای که بر اثر نیش عقرب و نبود امکانات درمانی مظلومانه پر کشید.

   

  وی ضمن ابراز تسلیت به خانواده این دختر ۵ ساله گفت:جای تاسف است در قرن ۲۱ کسی بر اثر نیش عقرب که درمان آن پادزهری ناچیز است جان خود را از دست بدهد.

   

  امام جمعه اهل تسنن رمشک تصریح کرد:همانطور که رهبر انقلاب می فرمایند امروزه بزرگترین جهاد مسئولین خدمت رسانی به مردم استو این جا جایی است که دیگر شعار فایده ندارد و بایستی در عمل خدمت خود به مردم را ثابت کنیم چون این میز مسئولیت به هیچ کس وفا نمی کند و روزی باید از آن خداحافظی کرد و چیزی که می ماند همین خدمت صادقانه به مردم محروم است.چاهانی خاطر نشان کرد:با توجه به جمعیت زیاد قلعه گنج از مسئولین به خصوص رئیس جمهور ، شخص وزیر بهداشت،استاندار ،نماینده مردم ، فرماندار و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان استدعا داریم هر چه سریعتر این بیمارستان که نیازهای ضروری شهرستان است را راه اندازی نمایند.

   

  وی افزود:دهستان رمشک نیز فاصله بسیار زیادی با قلعه گنج دارد وجمعیت زیادی را در خود جای داده که باید ساخت بیمارستان یا مرکز درمانی مجهز به همراه پزشک متخصص برای آن در نظر گرفته شود تا در دولتی که با شعار تدبیر و خدمت رسانی به مردم بر سر کار آمد خدای ناکرده دلسردی مردم بوجود نیاید.

   

  مولوی چاهانی ضمن تشکر از خدمتگزاران واقعی مردم گفت:از مسئولین عاجزانه تقاضا داریم برای مردم کاری کنند که برای مشکلات کوچک به مناطق دور دست نروند .

   

  وی گفت:دهستان  رمشک از مشکلات عدیده ای از جمله نبود پل ارتباطی ، نبود مراکز ورزشی تفریحی ، نبود پل ارتباطی بر روی رودخانه رمشک ، قطع بودن شبکه های دیجیتال ، نبود آب آشامیدنی بهداشتی و…رنج می برد که به نمونه بارز آن می توان به روستای سورگا اشاره کرد که با جمعیتی بیش از ۵۰۰ نفر از منبع آب بهداشتی بی بهره هستند.

   

  این عالم دینی گفت:از قدیم الایام در این منطقه که بافت جمعیتی سنی و شیعه دارد همه به خوبی و با وحدت در کنار هم زندگی می کنند که الحق از نمونه های موفق کشوری در ایجاد وحدت به شمار می رود که وظیفه مسئولین برای این مردم الگو ، خدمت رسانی صادقانه است.

   

  چاهانی در پایان با اشاره به بیانات امام خامنه ای در جمع زائران حرم امام در روز ۱۴ خرداد گفت:همانطور که امام خامنه ای در روز ۱۴ خرداد فرمودند ، هر کس باعث تفرقه شود برادر شیطان و بزرگترین هدف آمریکا و ایادی استکبار نیز ایجاد تفرقه است.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مولوی،مولوی رمشک،مولوی دهستان رمشک،واکنش مولوی چاهانی به به مرگ دختر 5 ساله قلعه گنجی،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • مولوی رمشک، مولوی رمشک: اهداف نظام با وحدت پیش می رود،/همایش وحدت شیعه و سنی/

   

  /همایش وحدت شیعه و سنی/  آپلود عکس

   

  مولوی رمشک: اهداف نظام با وحدت پیش می رود

   

  خبرگزاری فارس: مولوی رمشک کرمان گفت:

   

  پیشبرد اهداف نظام و اینکه ایران قدرت بزرگ دنیا شود، نتیجه وحدت بین برادران شیعه و سنی است.

   

  به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان، یونس شاهانی عصر یکشنبه در نخستین همایش وحدت شیعه و سنی در شهرستان جیرفت

   

   اظهار داشت:

   

   برپایی آیین برادری در راستای ترقی اهداف اسلام و مسلمانان و نظام جمهوری اسلامی است.

   

  وی افزود: همایش وحدت و برادری به صورت همبستگی در هر جای ایران اسلامی برگزار شده است،آن نقطه از نظر مادی و معنوی رشد کرده است.

   

  شاهانی با اشاره به ایام الله دهه مبارکه فجر و سقوط دیکتاتور دست نشانده استکبار

   

  بیان کرد:

   

  امام راحل درسی به استبدادهای جهان داد که تا قیامت هیچ دیکتاتوری در جهان قد علم نمی کند.وی با بیان اینکه اخیرا انقلاب های بزرگی در دنیا بهوقوع پیوسته است، خاطرنشان کرد: به زودی شاهد پیروزی انقلاب های دیگر نیز هستیم که همه این انقلابها برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است.

   

  شاهانی تصریح کرد: پیشبرد اهداف نظام و اینکه ایران قدرت بزرگ دنیا شود، از آرزوهای اهل سنت نیز است و این نتیجه وحدت بین برادران شیعه و سنی است.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مولوی رمشک، مولوی رمشک: اهداف نظام با وحدت پیش می رود،/همایش وحدت شیعه و سنی/,
 • رمشک،دهستان رمشک،به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان ،

   

  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان آپلود عکس

   

  حضور گروه جهادی"سفیران رهبر" در روستاهای محروم قلعه گنج دانشجویان جهادگری که به دنبال همدردی و همدلی با مردم مناطق محروم اند

   

  به گزارش کرمان خبر،

   

  اردوی جهادی گروه"سفیران رهبر" دانشگاه شهید باهنر کرمان در منطقه محروم رمشک با همکاری بسیج دانشجویی این دانشگاه در حال برگزاری است.

   

  سعید نصیری مسئول گروه جهادی  "سفیران رهبر" در گفتگو با کرمان خبر افزود: این اردو که از اول شهریور ماه آغاز گردیده تا دوازدهم شهریور ادامه دارد ، با هدف شناسایی نیازهای منطقه و خدمت رسانی به مردم محروم جنوب استان کرمان برپا گردیده است.

   

  وی در ادامه گفت:

   

  کارگروه های ما در حوزه هایی چون عمرانی، فرهنگی،بهداشتی و آموزشی وارد منطقه شده  تا به مردم محروم شهرستان قلعه گنج خدمت رسانی کنند.

   

  به گزارش کرمان خبر، دهستان رمشک با جمعیت بیش از 15 هزار نفر از توابع بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج یکی از این نقاط محروم است که اکثر مردم آن را اهل سنت تشکیل می دهند .

   

  مردم اهل سنت در این دهستان دارای ۴۳ باب مسجد هستند که ۲۹ باب آن در ۲۵ روستا و ۱۴ باب آن در داخل شهر رمشک واقع شده اند.

   

  فقط چهار روستا در این دهستان، شیعه نشین اند و از لحاظ جمعیتی حدود پنج درصد جمعیت دهستان را تشکیل می دهند.

   

  فعالیت مذهبی اهل سنت در این دهستان، بارز بوده و آنان دارای حوزه ی علمیه ی خواهران و دارالتحفیظ قرآن برای پسران هستند که فعالیت دینی در میان زنان و دختران رونق بیشتری دارد. آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:رمشک،دهستان رمشک،روستای رمشک،به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان ،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • دختر غم،رمشکی،رمشک،

   

  دختری به نام غم اینگونه بود که هر سه خواهر و برادر درسن دوازده سالگی به یکع ارضه ناشناخته مبتلا شدند.  آپلود عکس

   

   هریکی به این سن رسید وارد این عارضه شد. ابتد دستها و سپس سایر اعضایشان را فرا گرفت.

   

  هرکدام شان طی دوسال فلج شده و توان شان تحلیل می رفت. متاسفانه پدر یا برادری نداشته اند که انها را جهت مداوا به شهری برده و باشناسایی درد درمانی صورت گیرد.

   

   تمام قصه های سرزمین خودمان هم که پیداست. قلعه گنجیم و قلعه رنج می شویم. با نیش عقربی راحت جان می دهیم.

   

   فکرکنم سه کودک فلج را چگونه این بار می رویم رمشک. رمشک ته دنیا نیست. اما مشکلات ودردهایی می شود دید که در ته دنیا هم نیست.

   

   رمشک دهستانی در جنوبی ترین جایی از شهرستان قلعه گنج واستان کرمان است. حالا می رویم تا تراژدی را ببینیم که شکل گرفته است.تراژدی زندگی مریم نارویی ساکن روستای گونچان شهرستان رمشک دل هر انسانی رابه درد می آورد.

   

   مریم خانم قصه ی ما در شش سالگی پدرش را از دست می دهد و باهزاران غم و اندوه جانکاه زندگی را ادامه می دهد تا بالغ می شود.

   

   بالغ می شود تا بنابرقانون طبیعت زندگی کند. اما خسرو که بزرگتر است هم بزرگو بالغ می شود یعنی وارد دنیای پرهیاهوی کودکی های 12 سالگی می شود.

   

  بزرگ می شود تا سرپرست خود و فریده و مریم یتیم و بی سرپرستی شود که سالهاست کودکی خود را بدون پدر گذرانده اند. واما حالا کمی خوشحال هستند که او می تواند درکنارمادرشان برای آنها پدری کند.

   

  ,اما تقدیر شوم ، دست از سر این اطفال بی پناه و یتیم برنمیدارد. گاهی این تقدیر خیلی ستمگر می شود. خیلی بیشتراز آنکه تصورش کرد. این ستمگری تقدیر گویی حالا رو سر همین کودکان بی سرپرست دست بالا را گرفته است…اینگونه بود که هر سه خواهر و برادر درسن دوازده سالگی به یک عارضه ناشناخته مبتلا شدند.

   

  هر یکی به این سن رسید وارد این عارضه شد. ابتد دستها و سپس سایر اعضایشان را فرا گرفت. هرکدام شان طی دوسال فلج شده و توان شان تحلیل می رفت. متاسفانه پدر یا برادری نداشته اند که انها راجهت مداوا به شهری برده و باشناسایی درد درمانی صورت گیرد.

   

  تمام قصه های سرزمین خودمان هم که پیداست. قلعه گنجیم و قلعه رنج می شویم. با نیش عقربی راحت جان می دهیم.

   

   فکرکنم سه کودک فلج را چگونه می شد درمان کرد.تنها تکیه گاهشان مادری روستایی بود که از نظر مادی آه دربساط نداشت تا با ناله هایش سودا کند. یک زن تنها با سه فرزند فلج و دستی خالی چه می تواند کند…؟

   

  تااینکه سرانجام پس از تحمل درد و رنج فراوان برادر و خواهربزرگتر از مریم جلو  چشمانش از درد این بلای شگفت انگیز اسوده می شوند. اما سالهای سال است مریم خانم ما با از دست دادن دست پا و سایر اندام حرکتی بدون حتی یک یار مراجعه به پزشک بر روی ویلچر در خانه یکی از بستگان جانانه با این عارضه ناشناخته و نادر دست پنجه نرم میکند و روز به روز بیشتر توانش تحلیل می رود…هم اینک چشم امید این دختر فلج به مساعدت مسولین و خیرین خداجوی دوخته شده تا هزینه درمانش را تقبل و برای پیگیری و مداوای بیماریش واعزام به بیمارستانهای مجهز اقدام نمایند…

   

  شاید بیماری این دختر معصوم و خواهر و برادر مرحومشان قایل درمان و پیشگیری,بود اما محرومیت و نداشتن بودجه آنها رابه این روز انداخت . نمی دانم آیا کسی توانمند هست که دست این ناتوانان را بگیرد. مومنین محترم حج همین جاست,,ویلچر مریم کعبه ای واقعی مومنین معتقد است. از آن بالاتر کعبه عشق به انسانیت است. حاجی بسم الله کعبه همین جاست.

   

  منبع.سایت تحلیلی خبر کنار صندل

   

  ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:روستای ،رمشک،دختری به نام غم،روستاهای رمشک،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • مشکلات دهستان رمشک،مشکلات دهستان رمشک قلعه گنج بررسي شد

   

  مشکلات دهستان رمشک قلعه گنج بررسي شد

   

  با حضور رزم حسینی استاندار کرمان، مشکلات دهستان رمشک در شهرستان قلعه گنج بررسی شد.

   

  بعد از ظهر امروز در جریان بازدید استاندار کرمان از روستای تاریخی رمشک که برای نخستین بار در دولت یازدهم صورت  گرفت، مشکلات مردم بررسی شد.

   

  استاندار کرمان در جمع مردم رمشک با بیان اینکه رمشک نمونه کامل وحدت بین شیعه و سنی است،

   

  گفت:

   

   همه باید دست در دست یکدیگر دهیم و از این برهه تاریخی و مشکلات تحریم عبور کنیم.

   

  علیرضا رزم حسینی بیان داشت:

   

   در فاز دوم هدفمندی یارانه ها دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد یک اقتصاد شکوفا و پایدار است.

   

  وی بیان کرد:

   

   پروژه هایی که از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند تا پایان امسال به بهره برداری می رسند و در صورت تامین اعتبار بقیه طرح ها با اولویت بندی تکمیل می شوند.

   

  استاندار کرمان تصریح کرد:

   

  دولت در سال 93 بیش از 10 هزار میلیارد به یارانه سلامت اختصاص داده است که هم اکنون در تمام بیمارستان های سطح کشور خدمات درمانی با 10 درصد هزینه برای مردم انجام می شود.

   

  به گزارش فارس، دهستان رمشک در مرز قلعه گنج و نیک شهر و دلگان استان سیستان و بلوچستان واقع شده و منطقه سکونت اهل تسنن و شیعه است، جمعیت این دهستان بالغ بر 12هزار نفر است.

   

  جاده رمشک به قلعه گنج و رمشک به دلگان و نیک شهر آسفالت شده است، اما هنوز ورودی روستای رمشک به دلیل عدم وجود پل بر روی رودخانه دایمی رمشک موجب بروز مشکلاتی برای مردم می شود.

   

  نبود فاضلاب روستایی در این روستا موجب بروز ترس و بیماری در بین مردم شده است و مردم خواستار ارتقای خانه بهداشت خود بودند که البته با همت دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان و مرکز بهداشت قلعه گنج، خانه بهداشت در حال ساخت و تجهیز است.

   

  رمشک با جمعیت بالای خود توان ارتقا به شهر را دارد، هنوز در این بخش شعبه بانک وجود ندارد و تنها دفتر خدمات پستی است که نیاز مردم را انجام می دهد.

   

  منبع:خبر گزاری فارس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مشکلات،مشکلات دهستان رمشک،رمشک،دهستان رمشک،مشکلات دهستان رمشک قلعه گنج بررسي شد،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • تیم بازیکنان پیزگی،عکس تیم بازیکنان پیزگی رمشک

   

  تیم فوتبال پیزگی  آپلود عکس

   

  تیم فوتبال پیزگی رمشک آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:تیم فوتبال پیزگی,تیم فوتبال پیزگی رمشک,عکس تیم فوتبال پیزگی رمشک,,
 • خواننده،چنگ،رمشکی،حسنی،رمشک

   آپلود عکس

   

   نوازنده و خواننده مطرح جنوبی امروز كسی نیست كه در شهرستانهای جنوبی استان حسنی هنرمند رمشکی اهل رمشک كه نوازنده ی چنگ نواهای محلی است نشناسد .

   

   آوازه اش در روستاها دهستان ها شهرستان ها بپیچد

   

  با توجه به اجراهای متعدد و سابقه چندین ساله و مهمتر از همه استقبال بسیار عالی مردم حتی در روستاهای و دهستان های و شهرستانها همجوار قلع گنج کهنوج  كاست منتشر نمی كند؟ داشتن مشكلاتی چون نبود اسپانسر مالی كه با توجه به هزینه های گزاف استودیو این روزها حمایت مالی در این باره كمتر اتفاق می افتد.

   

  ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستایﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستایﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستایﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستایﻟﺪﻭ ، رمشک روستایﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستایﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستایﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستایﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستایﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستایﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستایﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستایﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای ﺯﯾﺎﺭﺕ، رمشک روستایﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستایﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستایﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستایﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستایﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستایﺣﻮﺭ، رمشک روستایﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای ﺗﮕﮏ، رمشک روستای ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستایﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای گنج آباد،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:رمشکی,رمشک,خواننده,حسنی,چنگ,نوازنده چنگ,خواننده چنگ حسنی,روستاهای رمشکﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستایﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستایﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستایﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستایﻟﺪﻭ , رمشک روستایﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستایﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستایﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستایﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستایﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستایﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستایﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستایﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای ﺯﯾﺎﺭﺕ, رمشک روستایﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستایﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستایﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستایﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستایﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستایﺣﻮﺭ, رمشک روستایﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای ﺗﮕﮏ, رمشک روستای ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستایﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای گنج آباد,شهرستانهای,قلع گنج,کهنوج,هرمزگان,میناب,راسک,تگک,گارو,دهبالا,ناگ,کتیچ,علی اباد,زیراباد,درزه,پیزگی,دهه فجر رمشک,جشن رمشک,,
 • عکس،عکس بازیکنان تیم فوتبال رمشک،عکس رمشک،عکس بازیکنان تیم های رمشک،

   

  تیم بندجلال رمشک  آپلود عکس

   

  تیم بند جلال دهستان رمشک  آپلود عکس

   

  تیم بندجلال رمشک  آپلود عکس

   

  تیم استقلال رمشک  آپلود عکس

   

  جشن تیم پیروزی قهرمان شد رمشک  آپلود عکس

   

  جشن قهرمانی پیروزی رمشک  آپلود عکس

   

  تیم پیروزی  آپلود عکس

   

  تیم پیروزی  آپلود عکس

   

  تیم پیروزی  آپلود عکس

   

  تیم پیروزی  آپلود عکس

   

  تیم دهبالا رمشک  آپلود عکس

   

  تیم روستای اب انبار  آپلود عکس

   

  عکس قدیمی از بایکنان رمشک آپلود سنتر دائمی و همیشگی نیلوبلاگ - آپ آل رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستایﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستایﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستایﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستایﻟﺪﻭ ، رمشک روستایﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستایﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستایﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستایﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستایﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستایﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستایﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستایﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای ﺯﯾﺎﺭﺕ، رمشک روستایﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستایﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستایﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستایﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستایﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستایﺣﻮﺭ، رمشک روستایﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای ﺗﮕﮏ، رمشک روستای ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستایﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای گنج آباد،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 30 مرداد 1395برچسب:عکس,عکس تیم های فوتبال رمشکرمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,عکس تیم های رمشک,عکس بازیکنان تیم های رمشک,رمشک,رمشک دهستانﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستایﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستایﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستایﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستایﻟﺪﻭ , رمشک روستایﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستایﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستایﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستایﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستایﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستایﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستایﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستایﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای ﺯﯾﺎﺭﺕ, رمشک روستایﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستایﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستایﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستایﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستایﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستایﺣﻮﺭ, رمشک روستایﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای ﺗﮕﮏ, رمشک روستای ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستایﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای گنج آباد,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • رمشک،عکس رمشک،عکس طبیعت رمشک،عکس روده خانه های رمشک،عکس از مناظر زیبای رمشک،

   

  طغیان سیل و گرفتار شدن ماشین در رودخانه رمشک  آپلود عکس

   

  طغیان رود خانه رمشک  آپلود عکس

   

   آپلود عکس

   

  مناظره های زیبا از رمشک  آپلود عکس

   

  طبیعت رمشک

   

   آپلود عکس

   

  گوشه کناره های طبیعت رمشک  آپلود عکس

   

  دهستان رمشک  آپلود عکس

   

  گوشه کناره های طبیعت رمشک  آپلود عکس

   

  گوشه کناره های طبیعت رمشک  آپلود عکس

   

  گوشه کناره های طبیعت رمشک  آپلود عکس

   

  ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 30 مرداد 1395برچسب:عکس,عکس رمشک,عکس از مناظر طبیعت رمشک,عکس روده خانه های رمشک,عکس طبیعت رمشک,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای, ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ,ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای, ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ,روستای,زیارت گیاهان, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای,ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای,گنج آباد,روستای,کرم اباد,روستای,بندجلال,روستای,رودکارون, رمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • روستای زیارت گیاهان،رمشک روستای زیارت گیاهان،راه سخت رسیدن به مدرسه \ ترک تحصیل اجباری

   

  راه سخت رسیدن به مدرسه \ ترک تحصیل اجباری در مقطع دبیرستان

   

  تصاویرگروهی از دانش آموزان روستای »زیارت گیاهان« به خاطر شرایط نامساعد جاده و کمبود وسیله ایاب و ذهاب مجبور به ترک تحصیل شدند، این در حالی است که ساخت تنها دبیرستان این منطقه نیمه کاره رها شده است.

   

   آپلود عکس

   

  به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، گروه جهادی مروجین مذهب که متشکل از طلاب حوزه علمیه قم هستند، در راستای تبلیغ دین به مناطق محروم جنوب و جنوب شرق کشور سفر می کنند و علاوه بر اشاعه معارف اهل بیت (ع) در محرومیت زدایی از منطقه همت می گمارند.  آپلود عکس

   

  روستای »زیارت گیاهان« یکی از مناطق محروم جنوب کرمان است که از نبود مدرسه در مقطع دبیرستان رنج می برد، دختران این روستا هر روز پشت وانت علیرغم خطرات و سختی ها حدود 15 کلیومتر جاده بسیار نامناسب و خراب دهستان رمشک از بخش چاهداد خدای شهرستان قلعه گنج را به جان می خرند تا شاید در آینده زنانی شایسته برای ایران اسلامی باشند.  آپلود عکس

   

  بر اساس این گزارش، این روستا از دو بخش زیارت و گیاهان تشکیل شده است که با وجود داشتن 200 خانوار تنها یک دبستان دارد و تمام بچه های روستا در دو نوبت صبح و عصر در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.  آپلود عکس

   

  متأسفانه به دلیل نداشتن دبیرستان بسیاری از دختران با استعداد این روستا به دلیل خطرات سوار شدن به وانت در چنین جاده ای با ممانعت خانواده ها یشان رو برو و از ادامه تحصیل محروم می شوند.

   

  در این روستا دبیرستان نیمه سازی تأسیس شده که تقریباً 70 درصد آن تکمیل شده و برای سی درصد باقی  مانده آن حدود 50 میلیون تومان هزینه لازم دارد که اگر این مدرسه بهره برداری شود، دیگر شاهد ترک تحصیل دانش آموزان این روستا نخواهیم بود.

   

   با این وجود به دلیل گذر زمان و نبودن بودجه لازم مصالح ساختمان از بین رفته است و تقریبا چیزی از آن باقی نمانده است.

   

  علاقه مندان برای کمک به تکمیل ساخت تنها دبیرستان این منطقه می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 0109365341006 و یا شماره کارت 6037991813228198 به نام حجت الاسلام سیدمحمد حسینی راغب واریز کنند، بدیهی است مبلغ بیشتر جمع آوری شده در موارد مشابه هزینه خواهد شد.

  کپر،ساخت کپر،ساخت توپ،ساخت ساز کپر،ساخت 31 هتل کپری با سرمایه‏ گذاری دو میلیاردی

   

  <

   

  ساخت 31 هتل کپری با سرمایه‏ گذاری دو میلیاردی

   

  منبع:روزنامه دنیای اقتصاد -  گروه گردشگری:

   

  معاون گردشگری استان کرمان از افتتاح اولین هتل کپری ایران در شهرستان قلعه گنج تا پایان آبان ماه خبر داد و گفت:

   

   »۳۱هتل کپری با سرمایه‏ گذاری دو میلیارد تومانی در این شهرستان ساخته شد.«

   

  محمد جهانشاهی به خبرگزاری مهر گفت:

   

  »اولین هتل کپری ایران در منطقه قلعه ‏گنج جنوب استان کرمان با توجه به ساختار فرهنگی و با بهره ‏گیری از الگوهای معماری منطقه طراحی شده است که برگرفته از فضاهای اقامتی بومی آنجا است.

   

   فضاهای اقامتی منطقه قلعه ‏گنج از چوب ساخته شده و از پوشش گیاهی منطقه به خصوص تنه درخت خرما در آن استفاده می‏شود که به آن »کپر« می‏گویند.

   

  «وی با بیان اینکه تمام تلاشمان را می‏کنیم تاافتتاح این هتل‏های کپری تا آخر آبان انجام شود، گفت:

   

  »بنیاد مستضعفان که وظیفه دارد در این شهرستان فعالیت کند، اقدام به ساخت هتل کپری کرده است.

   

  این هتل‏ها ۱۵ نفر را به کار خواهد گرفت.

   

  « جهانشاهی درباره ظرفیت این هتل‏ها نیز گفت: »

   

  ۳۱ هتل کپری با ظرفیت ۶۰ نفر اقامت در مساحت یک هکتاری ساخته شده است که مانند هتل دارای پذیرش، اتاق، سرویس‏های مجزا با طراحی محلی هستند و به گردشگران خدمات می‏دهند.

   

  این کپرها می‏توانند اقامت گاه‏های بوم ‏گردی باشند، منتها چون برخی از شاخص های مربوط به اقامتگاه را ندارند، به آنها هتل کپری می‏گوییم.

   

  «به گفته وی، تجهیزات به کار گرفته شده در این کپرها همگی از تولیدات، محصولات و صنایع دستی اهالی شهرستان قلعه ‏گنج است و سعی شده در این هتل‏ها حداکثر هم پوشانی با ظرفیت‏های منطقه وجود داشته باشد.

   

  این کپرها درمحور کرمان- هرمزگان قرار دارد و میزبان گردشگران فصلی است.

   

   معاون گردشگری کرمان همچنین خاطرنشان کرد:

   

   »ما از آژانس‏داران می‏خواهیم تورهای زمستانی برای این بخش ازاستان کرمان تعریف کنند تا گردشگران بتوانند تجربه اقامت در کپر را کسب کنند.

   

  مطمئنا گردشگران خارجی نیز تمایل برای حضور در این کپرها خواهند داشت.

   

  این کپرها در مراحل اول میزبان گردشگران منطقه و گردشگران کشور و در آینده میزبان گردشگران خارجی خواهند بود.

   

  « جهانشاهی افزود: »

   

  در کل استان کرمان دارای ۵۷ اقامت گاه بوم ‏گردی در مناطق روستایی است که می‏توان با بهره‏گیری از آنها تورهای دو روز یا سه شب را برای جنوب کرمان در نظر گرفت و از جاذبه‏ هایی مانند دره مدیترانه‏ای، جیرفت، قلعه کهنوج و تالاب جازموریان دیدن کرد و در مسیر برگشت نیز به بم رفت.«

  دیجیتال،دیجیتال رمشک،دیجیتال دهستان رمشک،راه اندازی دیجیتال دردهستان رمشک،

   

  افتتاح سامانه دیجیتال دهستان رمشک

   

  افتتاح سامانه دیجیتال دهستان رمشک مدیر کل صدا سیمای مرکز کرمان در آئین افتتاح سامانه دیجیتال دهستان رمشک در شهرستان قلعه گنج، گفت:

   

  تاکنون 79 درصد جمعیت شهرستان قلعه گنج زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار گرفته  است.

   

  به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کرمان حجت الاسلام سید جواد موسوی مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان در آئین افتتاح سامانه دیجیتال دهستان رمشک در شهرستان قلعه گنج با اشاره به اینکه امروز دشمنان نمی توانند عزت و استقلال ایران اسلامی را تحمل کنند،

   

   گفت:

   

   آنها با به  کارگیری افراد ساده لوح و فریب خورده در داخل اقدام به طراحی فتنه  می کنند.

   

  وی تصریح کرد:

   

  صهیونیست ها و استکبار جهانی نمی توانند، جمهوری اسلامی را تحمل کنند، اما حضور باشکوه مردم در نهم دی توطئه فتنه را نقش بر آب کرد.

   

  حجت الاسلام موسوی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه 79 درصد جمعیت شهرستان قلعه  گنج زیر پوشش شبکه های دیجیتال قرار گرفته است،

   

   گفت:

   

   برای راه اندازی سامانه دیجیتال رمشک اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان هزینه شده است.

   

  این شبکه های تلویزیونی برروی کانال های 32و 38باندUHFدر شهرستان قلعه گنج دهستان رمشک قابل دریافت است.

  رمشک،مولوی رمشک،امام جمعه رمشک،واکنش مولوی چاهانی بر پلمپ و تخریب مسجد اهل سنت،

   

  واکنش مولوی چاهانی بر پلمپ و تخریب مسجد اهل سنت

   

   تهران تفرقه مخرب ترین ابزار دشمنان برای نابودی مسلمانان است

   

   به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای اهل سنت جنوب:

   

   مولوی یونس چاهانی امام جمعه اهل سنت منطقه رمشک شهرستان قلعه گنج واقع در جنوب کرمان در خصوص خبری مبنی بر پلمپ و تخریب مسجد اهل سنت تهران و نداشتن آزادی اهل سنت

   

   گفت:بنده شخصا از مسجد پونک تهران خبرندارم و آن رامشاهده هم نکرده ام و نمی توانم صراحتا موضع خودم را بیان کنم ولی این اتفاق نباید  به گونه ای باشد که تفرقه افکنان و رسانه های ضد انقلاب خیالات خام خود را پیش ببرند.

   

  وی درمحکومیت این تفرقه افکنی ها گفت:

   

   بنده این را میتوانم بگویم که نظام جمهوری اسلامی مخالف مسجدسازی نیست و همانطور که مشاهده می کنیم حتی در کشورهای اروپایی نیز اقدام به ساخت مسجد کرده است و هم رهبر معظم انقلاب بر آباد نمودن مساجد و گسترش آنها توسط شیعه و سنی تاکید دارند و هم اینکه

   

   امام خمینی(ره)هم این مطلب رابیان فرموده اند.

   

  مولوی چاهانی بیان کرد:

   

  درتمام کشورمساجد سنی و شیعه درکنار هم هستند و آرامش دارند لذا اگر کسی هم اقدامی خلاف این موضوع انجام دهد ما نمیتوانیم این را بحساب کشور و نظام بیاوریم.

   

  وی با بیان اینکه تفرقه مخرب ترین ابزار دشمنان برای نابودی مسلمانان است گفت:شبکه ها و سایتهای ضدانقلاب خیلی روی مسائلی که به نحوی باعث تفرقه شود مانور میدهند تا شکاف عمیق ایجاد کرده و بهره سیاسی خود را ببرند ولی تاکنون به لطف خدای متعال موفق نبوده اند و اگر هم موضوعی پیش بیاید داخلی است و به خانواده ایران مربوط است و خود آن را می کنند و احتیاج به ورود نامحرمان نیست.

   

  وی با اشاره به قول مساعد مسئولین در خصوص پیگیری .موضوع پیش آمده

   

   گفت: دلسوزان نظام اجازه سواستفاده ار این مسئله را قطعا به احدی نخواهند داد و مسوولین بنابر مصلحت کشور مسئله را بخوبی حل خواهند کرد چرا که دشمنان درپی ایجاد تنش بین سنی و شیعه در داخل ایران متحد هستند.

   

  امام جمعه اهل سنت منطقه رمشک گفت:به جز مسجد یاد شده مساجد مختلف دیگری هم درسایر نقاط تهران ساخته شده است و به طور مثال بنده با امام جمعه اهل سنت مسجد صادقیه تهران ارتباط نزدیکی دارم و هر هفته قریب به سه هزار نفر از اهل سنت در نمازجمعه این مسجد شرکت می کنند.

   

  وی گفت:

   

  امیدوارم که انچه که مصلحت نظام و اسلام است آنگونه مسائل از طریق ساز و کار قانونی خود حل و فصل شود و همانطور که تجربه هم نشان داده علماء اهلسنت هم مردم را به این راه فرا میخوانند زیرا روی کرد علما شیعه و سنی حفظ وحدت توصیه به پرهیز از تنش و تقریب مذاهب اسلامی است .

   

  وی در پایان گفت:

   

  درکشورما اگر مشکلی پیش بیاید طبیعی است و ما خودمان میتوانیم ان را قانونا حل کنیم نیازی به مانوردادن و دخالت دشمنان و بیگانگان نیست ، مشکل یک خانواده بین خود خانواده حل خواهد شد و دولت و نظام ما هم به ماحق حل کردن مسائل مان را از راه قانون داده است.

  سکسی،سیکس فیلم،سیکس متن،سیکی مطلب،مصاحبه ای با سازنده فیلم های سکسی ومستهجن

   

  مصاحبه ای با سازنده فیلم های سکسی ومستهجن:

   

  دریکی از برنامه های زنده تلویزیونی اروپایی گفتگویی با مدیر کانال پخش فیلمهای زننده انجام شد. مجری برنامه خانمی بود که از این مدیر شیک پوش آمریکایی سوال می کرد.

   

  درمورد کیفیت تولید برنامه ها صحبتی کنید .

   

  این مدیر برنامه های مستهجن باشوق توضیح می داد و درباره تولید فیلمها صحبت می کرد وافتخار می کرد که در این زمینه یک مدیر بسیار موفق می باشد وبعد مجری از او سوال کرد برنامه های شما خاص چه سنینی می باشد ؟ جواب داد که ما برای تمام سنین فیلم تولید کردیم وحتی اختلاط سنین را هم در نظر گرفتیم یعنی دختر نوجوان با یک پیر مرد شصت ساله وبلعکس آن... این مدیر غرق در صحبت بود و بخود می بالید تا به این مرحله رسید که گفت ما حتی ارتباط جنسی با محارم را هم به تصویر کشیدیم وآموزش دادیم مثلا پدر با دختر . مادر با پسر ومابقی محارم تا بحث به اینجا رسید که ما با افتخار اعلام می کنیم اولین کانالی هستیم که ارتباط جنسی خواهر وبرادر نوجوان در منزل را نشان دادیم وبا توجه به فعالیتهای بسیار عالی، ما همیشه مورد تشویق دولت آمریکا بودیم .

   

  مجری برنامه که دیگر نزدیک پایان برنامه بود ناگهان سوالی از او کرد که مشخص بود برنامه ریزی نشده بود سوال کرد شما چند فرزند دارید ؟

   

  جواب داد دو فرزند یکی دختر و دومی پسر که اولی 16 ساله است و دوم14 ساله است . مجری گفت با توجه به آموزشهایی که در کانال شما داده میشه و بسیار عالی و کیفی است آیا دختر و پسر شما از این کانال که مدیر آن پدرشان است بخوبی استفاده کرده و آموزش می بینند ؟

   

  ناگهان مدیر برنامه های شیطانی با عصبانیت بلند شد و تغییراتی در صورتش پدید آمد و با صدای بلند به مجری گفت اصلا فرزندان من و همه فرزندان دیگر خانواده های آمریکایی و اروپایی حق ندارند از این برنامه ها استفاده کنند و در کل در این کشورها پخش نمیشه. این برنامه صرفا جهت پخش درکشورهای جهان سوم و بالاخص مسلمان تولید میشه ... برداشت

   

  با یه حساب سر انگشتی و با توجه به اینکه ماهواره در کشور خودشان پولی،! و در کشور ما رایگان! است به این نتیجه می‌رسیم که ؛ تهیه کنندگان و توضیع کنندگان عکس ها و فیلم های سکسی و پلید و شیطانی که به تازگی در تلگرام و واتس اپ و سایر نرم‌افزارهاهم در حال پخش شدن است هدفشان به فساد کشیدن و گمراه کردن جوانان و نوجوان پاک ایرانی است!! آیا هیچ ایرانی باشرف و خداباور و نجیبی هرگز برای فاسد کردن هموطنان و خواهران و برادران ایمانی خود!! اقدام به تهیه و منتشر کردن فساد و فحشا میکند؟؟!!! آیا وقت آن نرسیده است که آگاهانه به قضیه نگاه کنیم؟!!؟!! شما جوان و نوجوان، شما دختر خانم ها و آقا پسرها!! ''،،، شما غیر از این میفهمید؟؟!؟!

   

  آیا تهاجم فرهنگی غرب برای به فساد کشیدن خواهران و برادران هموطنمان هنوز مبهم است؟!!! به راستی تابحال با خود اندیشیده ایم که چه کسی ویا چه کسانی ودر کجا!، وبا چه امکاناتی در حال تولید و توزیع باکیفیت ترین عکس ها و فیلم های زشت و پلید و شیطانی مثل کارتون های سکسی و یا عکس سریال های ضد اخلاقی هستند؟

   

  پنیر مفت فقط در تله موش یافت می‌شود !!

   

  به هوش باشیم لطفا....

  رمشک،دهستان رمشک،رتبه های برتر کنکور ۹۵ رمشک،رمشکی،

   

  رتبه های برتر کنکور ۹۵ رمشک

   

  .لیست تکمیلی رتبه های برتر کنکور ۹۵ ،رمشک،

   

  ۱_ الهه کبیری ۴۳۰

   

   مرضیه گیلانی ۴۵۰

   

  عبدالله ترکمانی ۱۲۰۰

   

  امید رمشکی ۲۴۰۰

   

   فائز الماسی ۲۸۰۰

   

  مهین ده بالایی ۴۰۰۰

   

  یعقوب رمشکی ۴۵۰۰

   

  پدرام دهبالایی ۵۹۷۰

   

  کامبیز شیخی ۶۹۰۰

   

  شیرین رمشکی ۷۵۰۰

   

  ماریه نوری زاده ۷۸۰۰

   

  علی کبیری ۸۰۰۰

   

   رامین رمشکی ۹۰۰۰

   

   وحیده گنج دانش ۹۰۰۰

   

  فرنوش کبیری ۹۵۴۲

   

  تبریک به همه ایشان و مردم ،رمشک،

   

  مجله اینترنتی قلع گنج

  رمشک،روستاهای رمشک،روستای دهبالا رمشک،روستای دهکولگ رمشک،دو روستای محروم رمشک به آب آشامیدنی سالم،

   

  دو روستای محروم رمشک به آب آشامیدنی سالم دست رسی پیدا کردند

   

  به مناسبت هفته ی دولت،

   

  دو روستای »ده بالا« و مجتمع »کولک« از توابع »چاه دادخدا« بخش »رمشک« در شهرستان قلعه گنج از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.

   

  به گزارش کرمان شهر آن لاین، طی مراسمی که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان قلعه گنج برگزار شد، آب رسانی به این دو روستا با جمعیت 168 خانوار آغاز شد.

   

  این طرح با اجرای 3.5 کیلومتر خط انتقال آب و حفر و تجهیز یک حلقه چاه در این منطقه با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان از محل اعتبارات خشک سالی اجرا شد.

   

  زهرا نجفی

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 27 مرداد 1395برچسب:رمشک,روستاهای رمشک,روستای دهبالا رمشک,روستای دهکولگ رمشک,دو روستای محروم رمشک به آب آشامیدنی سالم دست رسی پیدا کردند,دهستان رمشک,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستای,ﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای ,ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستای,ﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای ,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای ,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک,روستایﮐﻬﻦ,ﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای گنج آباد,کتیچ,رمش,جلگه,فنوچ,ریتک,,
 • رمشک،جاده رمشک،کتیچ،ناگ،نیک شهر،ریگان،قلع گنج،جاسک،آغاز عملیات راه سازی قلعه گنج رمشک به نیک شهر

   

  آغاز عملیات راه سازی قلعه گنج رمشک به نیک شهر

   

  تاريخ : ۹۴/۰۷/۲۳آغاز عملیات راه سازی دو پروژه بزرگ راه رمشک، ناگ، کوتیچ به نیک شهر و محور ریگان،قلعه گنج، جاسک شروع شد.

   

  در بازدید مدیر کل راه و شهرسازی جنوب و  فرماندار قلعه گنج، آقای عیدی فرماندار شهرستان قلعه گنج در خصوص جاده رمشک، ناگ، کوتیچ،  گفت:طول این جاده از رمشک تا کوتیچ 25 کیلومتر است،که 12 کیلومتر آن به بهره برداری رسیده، و13 کیلومتر باقی مانده هم با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریالاز امروز آغاز شد.

   

  فرماندار قلعه گنج گفت :

   

  تاکنون 40 میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.

   

  آقای عیدی گفت:

   

   50 درصد اعتبار موردنیاز تخصیص یافته است، و مابقی اعتبار در دست اقدام وپیگری می باشد.وی افزود :با راه اندازی این محور سه استان سیستان و بلوچستان و کرمان و هرمزگان به هم متصل میشوند و بسیاری از مردم سیستان و بلوچستان از طریق این محور به بندرعباس و همچنین مردم کرمان و هرمزگان هم به بندر چاه بهار دسترسی پیدا می کنند.وی افزود:تکمیل این محور، باعث رونق و توسعه منطقه و همچنین موجب پایین آمدن نرخ بیکاری در این منطقه خواهد شد و یکی از آرزو های مردم سه استان ذکر شده برآورده خواهد شد.

   

  آقای ساردویی مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان،از تکمیل محورجاسک، قلعه گنج، ریگان تا پایان سال جاری خبر داد و افزود :این محور از نظر موقعیت جغرافیایی بسیار حائز اهمیت است، چراکه استان کرمان و استانهای شرقی از این محور به دریای آزاد خلیج فارس راه پیدا میکنند.

   

  وی افزود :کل طول مسیر ریگان،  رودبار،  قلعه گنج،  جاسک 477 کیلومتر است که270 کیلومتر آن مربوط به حوزه جنوب استان می باشد،که تاکنون 125 کیلومتر آن احداث شده ومابقی  در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری، احداث خواهد شد.وی کل اعتبار این طرح را 900 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود :این اعتبارات از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت می باشد.

   

  همچنین با حضور مدیر کل راه و شهرسازی جنوب،آسفالت، روکش و مرمت  40 کیلومتر محور چاه لک به صولان با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و بومی آغاز شد.

   

  منبع:وبسایت تمگران

  رمشک،مشکلات رمشک، احداث پل دهستان رمشک قلعه گنج بر روی وعده های بی نتیجه!

   

   احداث پل دهستان رمشک قلعه گنج بر روی وعده های بی نتیجه! 

   

  آپلود عکس طبق وعده مسئولان قرار بود که بر روی رودخانه رمشک قلعه گنج پل ساخته شود اما این وعده پس از گذشت سالها همچنان بدون عمل باقی مانده است، دهستانی که در بین دو رودخانه بزرگ قرار گرفته و در مواقع بارندگیشدید تمام راههای ارتباطی آن با شهرستان قلعه گنج قطع شود.

   

  آپلود عکس به گزارش”رودبار ما“؛ عدم وجود پل بر روی رودخانه دایمی دهستان رمشک شهرستان قلعه گنج موجب بروز مشکلاتی برای مردم این دهستان شده است.

   

  طبق وعده مسئولان قرار بود که بر روی رودخانه رمشک پل ساخته شود اما این وعده پس از گذشت سالها همچنان بدون عمل باقی مانده است، دهستانی که با قرار گرفتن در بین دو رودخانه بزرگ که در مواقع بارندگی شدید تمام راههای ارتباطی آن با شهرستان قلعه گنج قطع شود. آپلود عکس

   

  اگر اهلی رمشک درمواقع بارندگی یک بیمار اورژانسی داشته باشند امکان انتقال آن به شهرستان جهت درمان بیماری را ندارد مسئولین شهرستان قول داده بودند که برای تسهیل این امر بر روی رودخانه بزرگ رمشک یک پل بسازند.

   

  ولی این فقط یک وعده تو خالی بود پس از گذشت چند سال از آن وعده هنوز هم مسئولین هیچ اقدامی نسبت به کار انجام نداده اند آیا واقعاً مردم محروم دهستان رمشک باید همیشه فقط به وعده های توخالی مسئولین گوش کنند. آپلود عکس

   

  در سال گذشته به دلیل بارندگی شدید و نبود راه عبور از دهستان رمشک به روستاهای مجاور مردم روستاهای مجاور برای رفتن به روستای خود دچار خسارت شدید شده اند

   

  طغیان سیل و گرفتار شدن ماشین در رودخانه رمشک نداشتن پهل

   

  تصاویر،وب رمشک

   

  lovenar.loxblog.com  آپلود عکس

   

  طغیان رود خانه رمشک  آپلود عکس  آپلود عکس

   

  (از دست دادن وسائل نقلیه موتور ماشین ..و حتی جان انها در خطر قرار گرفته است)آیا واقعا مردم رمشک لایق این لطف مسئولین نیستند یا اینکه مسئولین بین مردم محروم دهستان رمشک و سایر دهستانها تبعیض قائل می شوند.

   

  از مسئولین خواهشمندم که به این وعده خود جامعه عمل بپوشانند.

   

  دهستان رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰کیلومتری جنوب استان کرمان قرار گرفته است.

   

     شهروند خبرنگار: سینا شیخی   

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 27 مرداد 1395برچسب:رمشک,مشکلات رمشک,دهستان رمشک,روستای رمشک, احداث پل دهستان رمشک قلعه گنج بر روی وعده های بی نتیجه!,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای, ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ,ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای, ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ,روستای,زیارت گیاهان, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای,ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای,گنج آباد,روستای,کرم اباد,روستای,بندجلال,روستای,رودکارون, رمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • مهران مدیری توهین به صحابه اهل سنت

   

  «توهینی به مقدسات اهل سنت در صدا و سیما

   

    توهینی به مقدسات اهل سنت در صدا و سیما مهران مدیری، طنز پرداز  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در برنامه ای که این روزها با عنوان

   

   دورهمی

   

   از شبکه “نسیم” پخش می شود، دو تن از صحابه بزرگوار پیامبر اکرم صلی الله علیه وسلم را به تمسخر گرفته و به مقدسات و اعتقادات بیش از یک میلیارد مسلمان جهان اهانت روا داشته است.

   

  مهران مدیری در برنامه ی

   

   دورهمی

   

  ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

   

    دو صحابی پیامبر خدا، حضرات طلحه و زبیر رضی الله عنهما جسارت کرده و این دو شخصیت بزرگ را سوژه ی جملات طنز پردازانه ی خود قرار داده است.

   

  بالفرض والمحال اگر آقای مدیری این جملات را بنا بر ناآگاهی و بی علمی بر زبان آورده است

   

   اگرچه باز هم نمی تواند توجیه قابل قبولی برای اهانتش باشد اما مسئولین صدا و سیما و مدیران شبکه

   

   نسیم

   

   باید این بخش از برنامه را حذف می کردند.

   

  تکرار اهانت به اعتقادات و مقدسات اهل سنت در

   

  رسانه ملی

   

  درحالی صورت می گیرد که علاوه بر علما و شخصیت های برجسته و دلسوز اهل سنت و شیعه، رهبر معظم انقلاب نیز بارها با صدور فتوا و ایراد سخنرانی بر

   

   حرمت

   

   اهانت به مقدسات و نمادهای اهل سنت تصریح کرده اند و اهانت کنندگان به مقدسات اهل سنت را

   

    مزدور دشمن

   

   نامیده اند. اما متاسفانه با وجود تمام این تاکیدات و رهنمودها، باز هم هر از گاهی شاهد اهانت به مقدسات اهل سنت در نشریات، مجلات و صدا و سیمای جمهوری اسلامی هستیم.

   

   درحالی که رئیس صدا و سیمای کشور که مستقیما از سوی رهبر معظم انقلاب تعیین می شود و سایر مسئولین شبکه های این رسانه ملی، باید بیش از هر کس دیگری به سخنان و رهنمودهای رهبری که بر اساس شرایط بحرانی منطقه و برنامه های تفرقه افکنانه ی دشمنان اسلام ایراد شده اند، حساسیت نشان دهند و به آنها جامه ی عمل بپوشاند

   

  اگر همان گونه که دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب در گفت وگو با

   

   روزنامه ی ♡شرق♡

   

    ۲۳ خرداد ۹۵

   

  بیان داشت:

   

  توهین به مقدسات اهل سنت جرم امنیتی قرار گرفته و برای اهانت کنندگان مجازات قانونی تعیین شود.

   

  شاید تاثیر قابل توجهی داشته باشد، در غیر این صورت تا زمانی که توهین کنندگان به مقدسات مذاهب، خود را در یک حصار امنیتی ببینند و دغدغه ی هیچ گونه بازخواست و

   

  »مجازات قانونی« نشه

   

     مجازات قانونی  نکردن اشخاصی که به اعتفادات اهل سنت اهانت میکنند نشه """

   

   اهانت به مقدسات اهل سنت کماکان ادامه خواهد داشت.

   

  و دشمنان اسلام در کمین اند به همین بهانه ها شیعه سنی رو به جون هم بندازن

   

  وحدت ما رو در هم بشکنند

   

  شوهر،همسر،شوخی،زندگی

   

  ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺟﺎﻟﺐ !!!

   

  ﻳﻚ ﺧﺎﻧﻤﻲ ﺑﻪ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﻧﻮﺷﺖ :

   

  ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺑﺎ ﺗﻮ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﻡ ﻭ ﻧﻤﻴﺘﻮﺍﻧﻢ ﺗﺤﻤﻞ ﻛﻨﻢ ﺗﺮﻙ ﺍﺕ ﮔﻔﺘﻢ ﻭ ﺭﻓﺘﻢ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﺍ ﺟﺎﻳﻲ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﻭ ﺧﻮﺩﺵ ﺯﻳﺮ ﺗﺨﺖ ﺧﻮﺍﺏ ﭘﻨﻬﺎﻥ ﺷﺪ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﻭﻗﺘﻲ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﺍ ﻣﻴﺒﻴﻨﺪ ﻣﻴﺨﻨﺪﺩ ﺑﻌﺪ ﺁﺧﺮ ﻭﺭﻕ ﭼﻴﺰﻱ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﺪ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﻛﺎﺭﻱ ﻛﻪ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﻛﺴﻲ ﺯﻧﮓ ﻣﻴﺰﻧﺪ ﻭ ﺑﺎ ﺻﺪﺍﻳﻲ ﺑﻠﻨﺪ ﻣﻴﮕﻮﻳﺪ :ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻛﺠﺎﻳﻲ؟ ﺯﻧﻢ ﺩﮔﻪ ﺭﻓﺖ ،ﻓﺪﺍﻳﺖ ﺷﻮﻡ ،ﻛﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﻴﺎﻳﻢ ﭘﻴﺸﺖ ؟ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﺎﻧﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﻴﺸﻮﺩ !ﺯﻥ ﺑﻴﭽﺎﺭﻩ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﻭ ﺩﻟﺸﻜﺴﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪ ﻛﻪ ﺷﻮﻫﺮﺵ ﻣﻄﻠﺒﻲ ﻧﻮﺷﺘﻪ :

   

  ﺩﻳﻮﺍﻧﻪ ﭘﺎﻳﺖ ﺍﺯ ﺯﻳﺮ ﺗﺨﺖ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﺗﺎ ﻣﻦ ﻧﺎﻥ ﻣﻴﮕﻴﺮﻡ ﺗﻮ ﻫﻢ ﺳﻔﺮﻩ ﺭﺍ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻛﻦ .

   

  ﺍﮔﺮ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻴﺪ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﺸﺘﺮﻙ ﺯﻳﺒﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺭﺍ ﭘﻴﺸﻘﺪﻣﻲ ﺩﻫﻴﺪ ﻭ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﺑﺎ ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﺎﺕ ﭘﻲ ﺩﺭ ﭘﻲ ﺷﺨﺺ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺭﺍ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﺑﻪ ﺑﺪ ﺷﺪﻥ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﺯﻭﺩ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﻜﻨﻴﺪ ﺷﺎﻳﺪ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺟﻨﺒﻪ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ...

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 23 مرداد 1395برچسب:شوهر،همسر،شوخی شوهر،شوخی همسر،زندگی،,
 • شیعه،سنی،شیعه سنی تفرقه،شیعه سنی جنگ،شیعه سنی دشمن،شیعه سنی متحد،شیعه سنی دین اسلام،

   

  جوان 22ساله یهودی سخنرانی خود را در خطاب به مسلمانان این طور شروع می کند:  

   

  مسجدی از فرقه شیعه را منفجر کردیم و به شما گفتیم کار فرقه سنی بوده و همین کار را با فرقه سنیها کردیم و این طور کشت و کشتار را بین شما راه انداختیم !

   

  به فرقه سنیها فهماندیم که دشمن درجه یک آنها فرقه شیعه هست و این کار با فرقه شیعه هم کردیم و نسلهای مسلمانان را از بین بردیم !

   

  به چه افتخار می کنید ؟!!! ماهواره هایمان را راهی خانه هايتان کردیم و شبکه های اختصاصی به تمام زبان مسلمان ایجاد کردیم ! فیلم های غير اسلامي درست كرديم و آنها را درست وقت عبادت شماها پخش کردیم و این طور اسلام شما را نابود کردیم ! بازارهایتان را از لباسهای نازک و تنگ پر کردیم و هر روز به نازکی و تنگی آن افزودیم ! به چه افتخار می کنید ؟؟!!!

   

  فرهنگ دوستی پسرها با دخترها رو بین جوانان شما آوردیم و ایمان جوانان شما سست کردیم ! دانشگاه هایتان را با ترفندهاى حرفه اى تعطیل کردیم و امروز می بینم دانشگاهایتان فقط محل دوستی و رفاقت هست ! به چه افتخار می کنید ؟؟؟!

   

  به عربها فهماندیم که دشمن سر سخت آنها فارسها هستند و به فارسها فهماندیم که عربها دشمن درجه یک آنها هستند ! به چه افتخار می کنید ؟؟؟؟!!!

   

  مدام به فارسها از تاریخ درخشان گذشته شان می گوییم و آنها را در مقابل اعراب قرار می دهیم ! در بین شما جوکهایی در مورد بزرگان شما درست کردیم و شما هم استقبال کردید ! لعن و نفرین را به هر دو فرقه شیعه و سنی آموختیم و به آنها گفتیم که باید همدیگر را سب و لعن کنید ! به چه افتخار می کنید ؟؟؟؟؟!!!

   

  بين دو كشور مسلمان فتنه انداختيم و به يك طرف اسلحه داديم تا طرف دیگری را بکشد و همینطور نسلهای شما را ازبین بردیم ! قرآن شما را طبق خواست خودمان تفسیر کردیم و بعضيها رو تكفير كرديم و گفتیم کشتن اینها حلال است ! مذهب جديدي درست كرديم و آن را قوي ساختيم و به اسلحه داديم تا شما را بكشد وشما خواب هستيد ! به چه افتخار می کنید ؟؟؟؟؟؟!!!

   

  برنامه های اجتماعی را بین شما رواج دادیم و شما را مشغول کردیم تا مبادا بیدار شوید و به بسوی ما بیایید ! فیلمهایی ساختیم و خیانت را به خانه های شما آوردیم ! و خیلی چیزهای دیگر...

   

  و اما ای یهودیان سر افراز؛امروز هیچ فشنگی روانه ما نمی شود،زیرا مسلمانان در گیر کشتار همدیگر هستند.شبها راحت بخوابید.! زمانی بود که اسلام بر جهان حکومت می کرد،اما امروز مسلمانان نمی توانند حتی بر خود حکومت کنند !!! بله آنها در عراق، سوریه، لبنان، یمن، لیبی، تونس، مصر، عربستان، افغانستان، پاکستان، قطر، کویت، امارات، ترکیه و خیلی جاهای دیگر دارند همدیگر را می کشند !!!

   

  بله چون ما به آنها فهماندیم که ما دشمن آنها نیستیم !!! جوان یهودی دستان خود را بالا برد و با تمام قدرت فریاد زد ...: ای محمّد...، اسلامی که تو آنرا بر تمام جهان فرستادی امروز چراغ آن نور نمی دهد !!! ای محمّد دیگر کتاب تو خوانده نمی شود زیرا اگر خوانده می شد پیروان تو همدیگر را نمی کشند !!!

   

  زمانی تو به آنها می گفتی یهودیان دشمن درجه یک تو هستند ولی الان ما قاعده رو تغيير داديم !!!

   

  مي بيني اي محمّد امّت تو غرق در خون است، روزانه هزاران مسلمان كشته مي شوند، آنهم به دست مسلماني ديگر، زیرا به آنها یاد دادیم که آنها برادر نیستند زیرا دیگر کتاب تو خوانده نمی شود !!!

   

  قران،پیام قران،قران کریم،

   

  مردی بود قرآن میخواند و معنی قرآن را نمیفهمید .  دخترکوچکش از او پرسید چه فایده ای دارد قرآن میخوانی بدون اینکه معنی آن رابفهمی؟ پدر گفت سبدی بگیر واز آب دریا پرکن وبرایم بیاور .

   

  دختر گفت : غیر ممکن است که آب درسبد باقی بماند. پدر گفت امتحان کن. دخترم.

   

  دختر سبدی که درآن زغال میگذاشتند گرفت ورفت بطرف دریا وامتحان کرد سبدرازیرآب زد وبه سرعت به طرف پدرش دوید ولی همه آبها از سبد ریخت وهیچ آبی در سبد باقی نماند.پس به پدرش گفت که هیچ فایده ای ندارد . پدرش گفت دوباره امتحان کن. دخترکم .

   

  دختر دوباره امتحان کرد ولی موفق نشد که آب رابرای پدر بیاورد .برای بار سوم وچهارم هم امتحان کرد تا اینکه خسته شد وبه پدرش گفت که غیر ممکن است...

   

  پس پدر به. او گفت سبد قبلا چطور بود؟

   

  اینجا بود که دخترک متوجه شد و به پدرش گفت بله پدر قبلا سبد از باقیمانده های زغال کثیف وسیاه بود ولی الان سبد پاک وتمیز شده است.

   

   پدر گفت: این حداقل کاری است که قرآن برای قلبت انجام میدهد. پس دنیاوکارهای آن قلبت را از کثافتها پرمیکند، خواندن قرآن همچون دریا سینه ات راپاک میکند، حتی اگر معنی آنرا ندانی...

   

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 23 مرداد 1395برچسب:قران،پیام قران،قران کریم،قران کتاب مقدس اسلام مسلمانان،,
 • اس ام اس،اس ام اس غم،اس ام اس تنهای،اس ام اس عشقی،اس ام اس عاشقانه،

   

  از من مپرس تو را چقدر دوست دارم.. اگر بگویم به اندازه دنیا.. نیست...

   

  من تو را به اندازه یک قطره آب دوست دارم.. وقتی محتاجش شدی.. میفهمی!

   

   

   چون بسى ابليس آدم روى هست پس به هر دستى نشايد داد دست !

   

   با کسي زندگي کن که مجبور نباشي يه عمر براي راضي نگه داشتنش فيلم بازي کني . . .

   

   بسياري از شکست هاي زندگيم به خاطر دروغ هايي بود که بايد مي گفتم اما نگفتم !!

   

   انسان هاي ساده را احمق فرض نکنيد ؛ باور کنيد آنها خودشان نخواستند که “هفت خط” باشند …

   

   مُراقــب بــآش به چه کسـي اِعتــمـــآد ميکني، “شيـــــــطان” هَـــــم يه زَمــــــآنـي “فرشتـــــــــــه” بــود

   

   از تظــــــــاهر بیزارم ...  

   

  دوس دارم همه ازم متنفـــر باشن  

   

  ولی حسشـــون واقعی باشه

   

   ﻓِـﮑـــــــﺮ ﻧَـﮑُـــﻦ ﺑــﺎﺕ ﺗــﺎﺏ خــــﻮﺭدﯾـﻢ ﺧَـﺒـﺮﯾـــﻪ!!ﻧَــــﻪ ﻋــــــﺰﯾـﺰم ﻣــﺎ ﺧَــﺮ ﺳـﻮﺍﺭﯼ ﺗَـﻔـﺮﯾـﺤﻤـــﻮﻧﻪ هــــHEHـــــــه

   

   →← اَفکـــــآرَم خـــــــآصّـــــــــن →← حــــــــرفـــــــآم رآســــــــــتَــــــــــن بــــلَـــــدَم زَمــــین خُــــوردَم،چِـــطــور سَـــرپـــآ وایــــسـَم

   

   سٌَنْگینهٍِ هَضٌْمِ من برات؟.....بٍِکٍش کنار.......مٌٌَرسی فًٌَدات....‌.

   

    دنـیــــا چیست؟ سرزمینی پر از درد و غم.. پــر از بی وفـایی و تـنـهایی.. هــــرگــاه عــاشـقانـــه کسی را دوست دارے   گــــرگــی بــنــام " تــقـدیــر"  آن را از تـو مــیـگـیـــرد...

   

   کِتابِ سـَرْنِوِشت بَرایِ هَـر کَــسْ چیزیْ نِوِشتْ نوبــــــــَتْ بِـه ماکِهْ رِسیـدْ قَلَـمْ اُفتـاد دیگَر هیچیْ نَنِوِشتْ! خَطِ تیرِهْ گُذاشـتْ وَ گُفتْ:تو باش اسیر سرنوش

   

   خُدٰا یَعنْیُ آخَرِش ْچٓیٓ مٓیٰشْه اُونْیْ کِهْ هَمْه چٓیٓزِه ْمنَهْ مٓیْرْه سهْم کٓیْ مٓیُشْهْ

   

   ﻟـﺞ ﻣﯿﮑﻨﻢ ... ﺑﺪﺍﺧﻼﻕ ﻣﯿـــﺸﻢ! ﻧﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ، ﻧﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺸﻨﻮﻡ، ﻧﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﮕﻢ! ﺩﺳﺖ ﺧﻮﺩﻡ ﮐﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺗﻮ ﮐﻪ ﻧﺒﺎﺷﯽ، ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑـــــــــــــــﺎﯾــــــــــﺪ ﺑﻪ ﮐﺎﻡِ ﻣﻦ ﺗﻠﺦ ﺑﺸــﻪ ..!

   

   ←←ﺍﻭﻧــﯽ ﮐﻪ ﺩﻧﺒــﺎﻟﺘـﻪ →→ ↓↑ﺭﻓﺘـﮕــﺮﻩ ⇦ﺷــﻬـﺮﺩﺍﺭﯾــﻪ⇨ ↓↑ ✘✘ما↭ ﺁﺷــﻐـﺎﻻﺭﻭ↭ ﺗـــﺤـﻮﯾﻞ ﻧــﻤﯿــگیرﯾـﻢ‍⇵ ↬  ↫

   

   لبو فروشها تابستان استراحت دارند بستنی فروش ها زمستان بیچاره آدم فروش ها ! دریغ از یک لحظه استراحت . . . !!

   

   هَــــــوآ خٌـوبـہ چٌـون تــُو هوآمــُو دآرے چیہ حـٰآجـــــےّ بـآ خـُدآمــــَـم نَہ ایـن عِشقـُو عآشِقےهـآے ۲هَفتـہ اے

   

   برای کشتنِ یک زن نیازی نیست فریاد بزنی , ترکش کنی , رویاهایش را بدزدی یا به او خیانت کنی ...!!! برای کشتن یک زن کافی ست وقتی برای تو پیرهن گل گلی اش را می پوشد فراموش کنی بگویی : " چه زیبا شده ای بانو ... ! " آنگاه تکه ای از زیباییِ زن می افتد و کمی از قلبش می ریزد و اگر فقط چندبارِ دیگر به همین راحتی از نگاه تو بیفتد تمامِ او می شکند و یک روز صبح زنی را میبینی که روحش به مقصد جهنمِ تنهایی خانهء  تو را ترک کرده اما خودش ، مشغولِ چیدنِ میز صبحانه توست و تو محکومی با جسد متحرک یک زن صبحانه بخوری...

   

   ⇤⇡زندگـــــــی سخت شــــــد↬ ▼▼وقتـــــے دیدم▼▼   ✘عشقم باهام سرد شد✘ بارفیقم گرم شد

   

   ﮔﺎﻫﯽ ﯾﮏ ﺯﻥ  ﺑﯽ ﺩﻟﯿﻞ  ﺑﻬﺎﻧﻪ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﺩﺷﺎﯾﺪ ﺑﻬﺎﻧﻪ ندﺍﺷﺘﻦ  ﺩﺳﺘﺎﻧﯽ که ﺩﻟﺶ ﺭﺍﺩﺭﺁﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻧﻪ ﺟﺴﻤﺶ ﺭﺍ ﺑﻬﺎﻧﻪ ﮔﺎﻫﯽ یکی ﺑﺎﻋﺸﻖ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﮐﻨﺪ ﻧﻪ ﺑﺎﻫﻮﺱ ﻓﻬﻤﯿﺪﻥ ﺯﻥ  ﺳﺨﺖ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﮔﺮ باچشم ﺩﻝ تماشایش ﮐﻨﯽ.

   

   دلتنگم مثل مادر بی سوادی که ؛ دلش هوای بچه ش رو کرده ؛ ولی بلد نیست شماره ش رو بگیره …

   

   

   

  اس ام اس,فال روزانه,اس ام اس جدید,اس ام اس عاشقانه,اس ام اس خنده دار,فال 92,اس ام اس فلسفی,جوک جدید,داستان کوتاه,اس ام اس دلشکسته,اس ام اس زیبا,فال,اس ام اس جدید 93,اس ام اس سرکاری,اس ام اس ولنتاین,اس ام اس تیکه دار,فال روز,اس ام اس کوتاه,اس ام اس طنز,اس ام اس های روز,اسمس عاشقانه,شعر جدید,پیامک فلسفی,اس ام اس تیکه دار جدید,اس ام اس غمگین,فال خرداد 92,اس ام اس خنده دار 93,اس ام اس 2014,فال 93,اس ام اس های اسفند 92,فال نیمه دوم آذر 92,داستانک,فال و طالع بینی,جوک خفن,اس ام اس دلتنگی,متن عاشقانه,sms عاشقانه,اس ام اس برفی,اس ام اس به سلامتی,اس ام اس التماس دعا,اس ام اس فانتزی,پیامک دلشکسته,اس ام اس سنگین,فال جدید,اس ام اس سکوت,استاتوس خنده دار,پیامک زناشویی,پیامک به سلامتی,اس ام اس غرور عاشقانه,اس ام اس فاز بالا,اس ام اس 92,اس ام اس نیش دار,اس ام اس طعنه دار,اس ام اس قصار,پیامک پرسشی,جملات دلشکسته,اسمس طنز,اعتراف میکنم که,جوک 93,Sms khoda,فال92,اس ام اس خنده دار خفن,پیامک خداحافظی,جملات زیبا از بزرگان,اسمس تنهایی,پیامک تبریک ولنتاین,اس ام اس سرکاری عاشقانه,جوک کودکانه,طنز نوشته,فال ازدواج,sms asheghane,اس ام اس عاشقانه جدید,داستان کوتاه جدید,احادیث امامان,اس ام اس خداحافظی,پ نه پ باحال,اس عاشقانه,طنز جدید,اس ام اس تنهایی,پیامک دلتنگی,عاشقانه ها,اس ام اس جدایی,پیامک خنده دار,حسین پناهی,اس ام اس حکیمانه,پیامک ولنتاین,اس ام اس امام زمان,اس ام اس خداوند,دانستنیها,جوک,شب یلدا,تنهایی,داستان,اس ام اس فلسفی جدید,جوک خنده دار,اس ام اس های جدید 93,اس ام اس دی92,فال روزانه 92,اس سکوت,اس ام اس پشت ماشینی جدید,اس مس کریسمس,استاتوس موفقیت,فال 9 دی 92,فال هفته دوم دیماه 92,استاتوس دی 92,فال 2014,اس ام اس طنز بهمن 92,اس ام اس نارو و رودست خوردن,اس قلیون,دلنوشته های جذاب دلتنگی,پیامک غرور عاشقانه,اس ام اس غمگین دی 92,استاتوس خنده دار خفن,فال روزانه بهمن 92,اس ام اس 22 بهمن 92,پیامکهای اسفند 92,اس ام اس طنز 93,جوک خفن 93,اس ام اس خنده دار بروز,اس ام اس سیگار دی 92,پیامک فاز بالا,اس ام اس 93,فال جدید 92,اس ام اس افسردگی,طالع 92,اس ام اس خنده دار فانتزی,پیامک تنهایی غمگین,پیامک سکوت,sms hakimaneh,طنز 93,اسمس سوالی,فال نیمه اول خرداد 92,اس ام اس دقت کردین,فال هفته اول خرداد 92,اسمس غمناک,اس زناشویی,اس ام اس سرکاری 93,اس ام اس بانمک,fako famile darim,اس ام اس جدایی غمگین,sms دوری,طالع ازدواج,اس ام اس دلشکستن,پیامک قلیون,dobeyti asheghane,جوک جدید 93,جوک کلیپس,اس ام اس عاشقانه خاطره,اسمس سرکار گذاشتن,فال هفتگی پی ام سی,پیام تبریک روز کارمند,جک ناب 92,فال هفته چهارم آذر 92,پیامک دی 94,پیامک فاصله و دوری,اس ام اس تیکه دار روز,tanz 92,پیام سخنان بزرگان,اس ام اس جنجالی فلسفی,پیامک اربعین حسینی 95,اس ام اس طنز پشت ماشینی,شعر خنده دار,پیامک جدید,پیامک,ریزش مو,اس ام اس دوست داشتن,داستان عاشقانه,فک و فامیله داریم,تا حالا دقت کردین,جملات زیبا,عاشقانه,شعر,داستان های عاشقانه,فال حافظ,اس ام اس دانشجویی,جملات فلسفی,تست هوش,اس ام اس بوسه,سخن بزرگان,شب چله,اشعار عاشقانه,سکوت,سخنان زیبا,گلچین سخنان وجملات بزرگان و نویسندگان,جملات عارفانه,اس ام اس رفاقتی,پیامک صبح بخیر,اس ام اس پ نه پ جدید,اس ام اس اربعین حسینی,جملات عاشقانه جدید,اس ام اس ناب,شعر طنز جدید,اس ام اس دوستی,متن غمگین,اس ام اس تبریک سالگرد ازدواج,اس ام اس روز ولنتاین,اس ام اس سرکاری جدید,پیشواز همراه اول,sms فلسفی,پیام عاشقانه, کد آهنگ پیشواز عاشقونه ایرانسل،متن و جملات،کد آهنگ پیشواز عاشقونه همراه اول،اس ام اس – پیامک عاشقونه،حرف دل،عشقم باش،i love you،دلم می خواهد نامت را صدا کنم،اس ام اس عاشقانه و احساسی،اس ام اس عاشقولانه،اس ام اس غمگین خودکشی،اس ام اس غمگین و سوزدار،اس ام اس غمگین گریه دار،اس ام اسهای غمگین و گریه دار،استاتوس غمگین و احساسی،جملات عاشقانه و غمگین،جمله های عاشقانه و غمگین،جمله های غمگین و طعنه دار،جمله های غمگین و گریه آور،جمله های غمگین و گریه آور جدید،جملههای غمگین و گریه دار،جمله های غمگین و گریه دار جدید،جمله های غمگین گریه دار،جمله های گریه آور و سوزدار،جمله های گریه آور و غمگین،متن های عاشقانه و طعنه دار،متن های عاشقانه و گریه آور،پیامک عاشقانه

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 23 مرداد 1395برچسب:اس ام اس,اس ام اس تنهای,اس ام اس عشقی,اس ام اس عاشقانه,اس ام اس غمگین,اس ام اس,فال روزانه,اس ام اس جدید,اس ام اس عاشقانه,اس ام اس خنده دار,فال 92,اس ام اس فلسفی,جوک جدید,داستان کوتاه,اس ام اس دلشکسته,اس ام اس زیبا,فال,اس ام اس جدید 93,اس ام اس سرکاری,اس ام اس ولنتاین,اس ام اس تیکه دار,فال روز,اس ام اس کوتاه,اس ام اس طنز,اس ام اس های روز,اسمس عاشقانه,شعر جدید,پیامک فلسفی,اس ام اس تیکه دار جدید,اس ام اس غمگین,فال خرداد 92,اس ام اس خنده دار 93,اس ام اس 2014,فال 93,اس ام اس های اسفند 92,فال نیمه دوم آذر 92,داستانک,فال و طالع بینی,جوک خفن,اس ام اس دلتنگی,متن عاشقانه,sms عاشقانه,اس ام اس برفی,اس ام اس به سلامتی,اس ام اس التماس دعا,اس ام اس فانتزی,پیامک دلشکسته,اس ام اس سنگین,فال جدید,اس ام اس سکوت,استاتوس خنده دار,پیامک زناشویی,پیامک به سلامتی,اس ام اس غرور عاشقانه,اس ام اس فاز بالا,اس ام اس 92,اس ام اس نیش دار,اس ام اس طعنه دار,اس ام اس قصار,پیامک پرسشی,جملات دلشکسته,اسمس طنز,اعتراف میکنم که,جوک 93,Sms khoda,فال92,اس ام اس خنده دار خفن,پیامک خداحافظی,جملات زیبا از بزرگان,اسمس تنهایی,پیامک تبریک ولنتاین,اس ام اس سرکاری عاشقانه,جوک کودکانه,طنز نوشته,فال ازدواج,sms asheghane,اس ام اس عاشقانه جدید,داستان کوتاه جدید,احادیث امامان,اس ام اس خداحافظی,پ نه پ باحال,اس عاشقانه,طنز جدید,اس ام اس تنهایی,پیامک دلتنگی,عاشقانه ها,اس ام اس جدایی,پیامک خنده دار,حسین پناهی,اس ام اس حکیمانه,پیامک ولنتاین,اس ام اس امام زمان,اس ام اس خداوند,دانستنیها,جوک,شب یلدا,تنهایی,داستان,اس ام اس فلسفی جدید,جوک خنده دار,اس ام اس های جدید 93,اس ام اس دی92,فال روزانه 92,اس سکوت,اس ام اس پشت ماشینی جدید,اس مس کریسمس,استاتوس موفقیت,فال 9 دی 92,فال هفته دوم دیماه 92,استاتوس دی 92,فال 2014,اس ام اس طنز بهمن 92,اس ام اس نارو و رودست خوردن,اس قلیون,دلنوشته های جذاب دلتنگی,پیامک غرور عاشقانه,اس ام اس غمگین دی 92,استاتوس خنده دار خفن,فال روزانه بهمن 92,اس ام اس 22 بهمن 92,پیامکهای اسفند 92,اس ام اس طنز 93,جوک خفن 93,اس ام اس خنده دار بروز,اس ام اس سیگار دی 92,پیامک فاز بالا,اس ام اس 93,فال جدید 92,اس ام اس افسردگی,طالع 92,اس ام اس خنده دار فانتزی,پیامک تنهایی غمگین,پیامک سکوت,sms hakimaneh,طنز 93,اسمس سوالی,فال نیمه اول خرداد 92,اس ام اس دقت کردین,فال هفته اول خرداد 92,اسمس غمناک,اس زناشویی,اس ام اس سرکاری 93,اس ام اس بانمک,fako famile darim,اس ام اس جدایی غمگین,sms دوری,طالع ازدواج,اس ام اس دلشکستن,پیامک قلیون,dobeyti asheghane,جوک جدید 93,جوک کلیپس,اس ام اس عاشقانه خاطره,اسمس سرکار گذاشتن,فال هفتگی پی ام سی,پیام تبریک روز کارمند,جک ناب 92,فال هفته چهارم آذر 92,پیامک دی 94,پیامک فاصله و دوری,اس ام اس تیکه دار روز,tanz 92,پیام سخنان بزرگان,اس ام اس جنجالی فلسفی,پیامک اربعین حسینی 95,اس ام اس طنز پشت ماشینی,شعر خنده دار,پیامک جدید,پیامک,ریزش مو,اس ام اس دوست داشتن,داستان عاشقانه,فک و فامیله داریم,تا حالا دقت کردین,جملات زیبا,عاشقانه,شعر,داستان های عاشقانه,فال حافظ,اس ام اس دانشجویی,جملات فلسفی,تست هوش,اس ام اس بوسه,سخن بزرگان,شب چله,اشعار عاشقانه,سکوت,سخنان زیبا,گلچین سخنان وجملات بزرگان و نویسندگان,جملات عارفانه,اس ام اس رفاقتی,پیامک صبح بخیر,اس ام اس پ نه پ جدید,اس ام اس اربعین حسینی,جملات عاشقانه جدید,اس ام اس ناب,شعر طنز جدید,اس ام اس دوستی,متن غمگین,اس ام اس تبریک سالگرد ازدواج,اس ام اس روز ولنتاین,اس ام اس سرکاری جدید,پیشواز همراه اول,sms فلسفی,پیام عاشقانه, کد آهنگ پیشواز عاشقونه ایرانسل,متن و جملات,کد آهنگ پیشواز عاشقونه همراه اول,اس ام اس – پیامک عاشقونه,حرف دل,عشقم باش,i love you,دلم می خواهد نامت را صدا کنم,اس ام اس عاشقانه و احساسی,اس ام اس عاشقولانه,اس ام اس غمگین خودکشی,اس ام اس غمگین و سوزدار,اس ام اس غمگین گریه دار,اس ام اسهای غمگین و گریه دار,استاتوس غمگین و احساسی,جملات عاشقانه و غمگین,جمله های عاشقانه و غمگین,جمله های غمگین و طعنه دار,جمله های غمگین و گریه آور,جمله های غمگین و گریه آور جدید,جملههای غمگین و گریه دار,جمله های غمگین و گریه دار جدید,جمله های غمگین گریه دار,جمله های گریه آور و سوزدار,جمله های گریه آور و غمگین,متن های عاشقانه و طعنه دار,متن های عاشقانه و گریه آور,پیامک عاشقانه,
 • نیکی،بدی،خانواده

   

  آنچه رابرای خودمیخواهی برای دیگران هم بخواه

   

  زن و شوهری نشسته بودند و یک لحظه شوهر به همسرش گفت : میخوام بعد از چندین سال پدر و مادرم و برادرانم و بچه هایشان فردا شب به صرف شام دور هم جمع کنم و زحمت غذا درست کردن را بهت میدم .

   

  زن با کراهیت گفت : ان شاءالله خیر میشه .

   

  مرد گفت : پس من میرم به خانواده ام اطلاع بدم . روز بعد مرد سرکار رفت و بعد از برگشتن به منزل به همسرش گفت : خانواده ام الان میرسن شام آماده کردی یا هنوزه ؟

   

  زن گفت : نه خسته بودم حوصله نداشتم شام درست کنم آخه خانواده تو که غریبه نیستند یه چیز حاضری درست میکنیم . مرد گفت : خدا تو رو ببخشه چرا از دیروز به من نگفتی نمیتونم غذا

   

  درست کنم آخه الان میرسن من چکار کنم ....

   

  زن گفت : به آنها زنگ بزن و از آنها عذر خواهی کن اونها که غریبه نیستند .

   

  مرد با ناراحتی از منزل خارج شد .

   

  و بعد از چند دقیقه درب خانه به صدا در اومد و زن رفت در را باز کرد و پدر و مادر و خواهر و برادرانش را دید که وارد خانه شدند. پدرش از او پرسید پس شوهرت کجا رفته ؟

   

  زن گفت : تازه از خانه خارج شد .

   

  پدر گفت : دیروز شوهرت اومد خونمون و ما رو برای شام امشب دعوت کرد مگه میشه خونه نباشه ؟ و زن متحیر و پریشان شد و فهمید که غذایی که باید پخت می کرد برای خانواده خودش بود نه خانواده شوهر ؟

   

  و سریع به شوهر خود زنگ زد و بهش گفت که چرا زودتر بهم نگفتی که خانواده منو برای شام دعوت کرده بودی ؟

   

  مرد گفت : خانواده من با خانواده تو فرقی با هم ندارند . زن گفت : خواهش میکنم غذا هیچی تو خونه نداریم زود بیا خرید کن .

   

  مرد گفت : جایی کار دارم دیر میام خونه اینها هم خانواده تو هستند فرقی نمیکنه یه چیزی حاضری درست کن بهشون بده همانطور که خواستی حاضری به خانواده ام بدی ...

   

  و این درسی برای تو باشه که به خانواده ام احترام بگذاری . پس با مردم همانطوری معامله کن که برای خودت دوست داری ...

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 13 مرداد 1395برچسب:نیکی،بدی،خانواده,
 • رزق چیست

   

  رزق چیست ....

   

  رزق کلمه ای است بسیار فراتر از آنچه مردم می دانند.

   

  زمانی که خواب هستی و ناگهان،به تنهایی و بدون زنگ زدن ساعت بیدار می‌شوی ؛ این بیداری ؛ رزق است، چون بعضی‌ها بیدار نمی‌شوند.

   

  زمانی که با مشکلی رو به رو می شوی خداوند صبری به تو میدهد که چشمانت را از آن بپوشی،این صبر، رزق است.

   

  زمانی که در خانه لیوانی آب ؛ به دست پدر یا مادرت میدهی این فرصت نیکی کردن ، رزق است.

   

  گاهی اتفاق می افتد که در نماز حواست با گفته هایت نباشد ؛ ناگهان به خود می آیی و نمازت را با خشوع می خوانی این تلنگر، رزق است.

   

  یکباره یاد کسی میفتی که مدتهاست ازو بی خبری و دلتنگش میشوی و جویای حالش ، این یادآوری ؛ رزق است.

   

  رزق واقعی این است.. رزق خوبی ها، نه ماشین نه درآمد،اینها رزق مال است که خداوند به همه ی بندگانش میدهد،اما رزق خوبیها را فقط به دوستدارانش میدهد.

   

  ودر اخر همینکه عزیزانتان هنوز در کنارتان هستند و نفسشان گرم است و سلامت ؛ این بزرگترین رزق خداوند است

   

  زندگيتون پر از رزق ورحمت خداوند

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 13 مرداد 1395برچسب:رزق،رزق چیست,
 • وات ساپ،گروه،گروه های وات ساپ،پاتوق سرا،گروه پاتوق سرا،گروه های پاتوق سرا،گپ های گروه پاتوق سرا،

  ابزار تلگرام

   

  دلم واسه مدير ميسوزه،اين همه درس خوند هيچي به هيچي

   

  اخرشم مدير يه گروه شد که نصف شون خوابند، نصف ديگه شونم، غير فعال かわいい のデコメ絵文字

   

   ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ...

   

  ﻃﺮﻑ ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﻧﻤﺎﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﻣﯿﺮﯼ ؟

   

  ﮔﻔﺘﻢ ﺑﻠﻪ .. ﺑﻠﻪ ﻣﯿﯿﯿﯿﯿﺮﻡ!

   

  ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﭘﺎﺭﺳﺎﻝ ﺭﻭﺯ ﻗﺪﺱ ﺭﺍﻫﭙﯿﻤﺎﯾﯽ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ ؟

   

  ﮔﻔﺘﻢ ﺑﻠﻪ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩم!

   

  ﭘﺮﺳﯿﺪ: ﮐﯿﮏ ﻭ ﺳﺎﻧﺪﯾﺲ ﻫﻢ ﺧﻮﺭﺩﯼ ! ؟

   

  ﮔﻔﺘﻢ ﺑﻠﻪ .. ﺑﻠﻪ ﺧﻮﺭﺩﻡ !

   

  ﮔﻔﺖ: ﺗﻮ ﻏﻠﻂ ﮐﺮﺩﯼ !! ﺭﻭﺯ ﻗﺪﺱ ﮐﻪ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﻮﻧﻪ!!

   

  نامردا سوال انحرافی در این حد آخه!!

   

  かわいい のデコメ絵文字

   

   به بابام گفتم: میخوام یه ماه برم استرالیا عشق و حال بابام گفت: روزه بودی؟ گفتم: اره گفت: گوه زیادی خوردی باطل شد かわいい のデコメ絵文字

   

   همگروهی های عزیز:  

   

  لطفا برای ادامه ی سکوتتان cd دوم را درون دستگاه قرار دهید! かわいい のデコメ絵文字

   

   اﺯ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﻭﺍﺳﻢ ﭘﯿﺎﻡ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﮐﻪ . . . . . . . . . . . . .

   

  ﺣﺎﻻ ﻣﺎ یه ﻏﻠﻄﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻧﺎﻣﺤﺪﻭﺩ ﺩﺍﺩﯾﻢ  یه ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺘﻢ بخواﺏ سرطان قیافه می گیری ﺑﺪﺑﺨﺖ かわいい のデコメ絵文字

   

   ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺑﺎﺑﺎ ﺷﺪﻡ ... . . . . . . . . . . . . .

   

  ﺍﻻﻥ رفتم پی‌وی یه دختره ﺑﻬﻢ ﮔﻔﺖ گمشو ﺑﺮﻭ ﺑﺎﺑﺎ かわいい のデコメ絵文字

   

   قربون اون کلیه‌ سنگ‌سازت برم ...

   

  اینو از گپ پزشکا دزدیدم! داشت قربون صدقه دختره میرفت!! かわいい のデコメ絵文字

   

   دختره رفته یخ بخره به یخ فروش گفته اقایخاش تازست مال امروزه

   

  هیچی دیگه میگن الان یخ فروشه توقطب شمال داره باقاشق وچنگال نهنگ شکارمیکنه かわいい のデコメ絵文字

   

   نیم کیلو باش ولی. . . . ، . . . . . . .

   

  فعال باش

   

  پیامی از مدیر かわいい のデコメ絵文字

   

   چه لحضه باشکوهي بود اون لحظه

   

  که معلم مياوردت پاي تخته و زنگ ميخورد かわいい のデコメ絵文字

   

   هميشه پخته تر نميشي

   

  گاهي ميسوزي و ته ميگيري

   

  از گروه آشپزها دزديدمم حذفم کردن نامردا かわいい のデコメ絵文字

   

   بعد از من⇜ شایـد خیلیا بهت بگن ◥دوست دارم◣ اما یادت باشـه هر اذان گویـی ◥بــــلال◣ نیست かわいい のデコメ絵文字

   

   جا داره یه سلامی هم بکنیم به ادمین های کیسه که منتظر باخت ما بودن

   

  بیه

   

  مگه پرسپولیسم میبازه اخه سلام_بدبخت かわいい のデコメ絵文字

   

   هميشه سعی کنید تو زندگيتون تغييير ايجاد كنيد

   

  مثلا من الان رو تلويزيون نشستم دارم مبل نگاه ميكنم かわいい のデコメ絵文字

   

   امروز داشتم تو خیابون پیاده میرفتم دختره بهم گفت :

   

  دوس دختر نمیخوای ؟ منم گفتم نه ممنون  

   

  برگشته میگه : مامانت چی ، عروس نمیخواد ؟

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: سه شنبه 12 مرداد 1395برچسب:وات ساپ,گروه,گروه وات ساپ,گپ وات ساپ,گروه های پاتوق سرای وات ساپ,گروهای واتساپ پاتوق سرا,
 • کپر،کپر سنتی،ساخت،الاچیق،سنتی،خانه توپ،کپر،ضد زلزله،

   

  ساخت آلاچیق سنتی برای ساخت هر نوع  از آلاچیق  و کلبه های ستنی و مدرن گروه  کپر سازان اربابی  آمادگی داشته تا با داشتن کادری مجرب آماده ارایه خدمت به هموطنان عزیز در تمام نقاط ایران باشد .

   

  ارتباط با پیمانکار:

   

  989179458322+

   

   کپر.[ ک َ پ َر ]در لغت مردم بلوچ ، خانه ای است از نی و بوریا و مانند آن . خانه هائی است که اسکلت آنها از چوب خرماست و اطراف آنها با حصیر بسته می شود. نام خانه های حصیری که گاه از منسوجی درشت و گاه از شاخ و برگ درخت ساخته می شود.

   

   خانه ٔ نیی . کومه . آلونک . عریش .

   

   کَپَر نام گونه ای اقامت گاه سایه بانی در جنوب و جنوب شرق ایران و از جمله مناطق مختلف بلوچستان

   

   (استان سیستان و بلوچستان ) است.

   

  آنهایی که در فصل تابستان و گرما به پشت رودخانه می رفتند و درنخلستانهای خودشان در موسم ثمر نخل چند ماه در آنجا می ماندند، چند کپر می ساختند یکی برای نشستن در سایه آن، دیگری برای سایه بان ظرف آب، و دیگری برای مطبخ، همچنین در کنار زمینهای کشاورزی خود و حتی به علت کمبود درآمد جهت ساخت خانه و منزل برای نشیمن و زندگی درآن کپر می ساخته اند.

   

   کَپَر نام گونه ای اقامتگاه سایه بانی در جنوب ایران و از جمله منطقه شهرستان بستک و مناطق گرم در غرب استان  هرمزگان است. مردمان کوخر دو بخش کوخر دو روستاهای توابع و مناطق مجاور برای استراحت روزانه خود کپر می ساختند، مخصوصاً آنهایی که در فصل تابستان و گرما به پشت رودخانه می رفتند و درنخلستانهای خودشان در موسم ثمر نخل چند ماه در آنجا می ماندند، چند کپر می ساختند یکی برای نشستن در سایهٔ آن، دیگری برای سایه بان ظرف آب، و دیگری برای مطبخ، همچنین در کنار زمینهای کشاورزی خود و حتی به علت کمبود درآمد جهت ساخت خانه و منزل برای نشیمن و زندگی درآن کپر می ساخته اند. کپر مانند سجم است اما از سجم بلندتر است، فقط اختلاف در استعمال آن این است که سجم به هنگام شب در روی»بالای« آن می خوابند، اما کپر در روز در سایه »زیر« آن می نشینند.

   

   ساخت آلاچیق سنتی با قیمت توافقی

   

   ساخت آلاچیق سنتی

   

   با کپرهای سنتی ما در برابر زلزله ایمن باشید

   

  :

  ‏ ‏

   

  ساخت ساز،ساخت،ساز،منزل،خانه،ویلا،ساختمان، آپلود عکس

   

  آلاچیق،توپ،کپر، آپلود عکس :

  ‏ ‏

   

  خانه های الاچیق،آلاچیق،توپ،کپر، آپلود عکس

   

  تصاویری، ساخت،ساز،خانه،آلاچیق،توپ،کپر، آپلود عکس

   

  عکسهای،الاچیق،توپ،کپر،منزل،خانه،ساختمان،کلبه،ویلا، آپلود عکس

   

  ساخت خانه،منزل،با قیمت پایین ضد زلزله ،بالایی ساختمان و پایین ساختمان در ابعاد 3 و 4 متری  و همچنین در باغ های کشاوزی برای تفریح ساخته میشود آپلود عکس

   

  تصاویر،تصاویر های،خانه،منزل،ساختمان،ویلا،آپارتمان،مسکن،ساخت ساز، آپلود عکس

   

  ساخت ساز،منزل،خانه،ساختمان،آپارتمان،ساختمان،توپ،کپر، الاچیق،کپر،توپ، آپلود عکس

   

  آدرس:استان کرمان شهرستان  کهنوج قلعه گنج بخش چاه داخدا دهستان رمشک آپلود عکس

   

  ارتباط با پیمانکار(استاکار) آپلود عکس

   

  ارتباط:تلفن همراه

   

  :

  ‏ ‏ 09179458322

  09130638295

   

  آپلود عکس

   

  ،کپر،عکس کپر،کپر سنتی،  آپلود عکس

   

  ،کپر،عکس کپر،کپر سنتی،  آپلود عکس

   

  ،کپر،عکس کپر،کپر سنتی،  آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: دو شنبه 11 مرداد 1395برچسب:کپر,ساخت کپر,ساخت سنتی,الاچیق,سنتی,خانه توپ,کپر,ضد زلزله,,
 • درمان بیماری،پزشکی،درمان،دارو،

   

  ﻟﯿﻤﻮ ﺗﺮﺵ ﻣﺤﺼﻮﻟﯽ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﮔﺮ ﺩﺭ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺳﻠﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ ، ﻭ 10,000 ﺑﺎﺭﻗﻮﯾﺘﺮ ﺍﺯ ﺷﯿﻤﯽ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﻋﻤﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﭼﺮﺍ ﻣﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﺁﻥ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯿﻢ؟

   

  ﺯﯾﺮﺍﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻩ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺳﺎﺧﺘﻦ ﺗﺮﮐﯿﺒﺎﺕ ﺁﻥ ﺳﻮﺩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﮐﺴﺐ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺍﯾﻨﮏ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺧﻮﺩ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﯿﺪ ، ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺑﮕﻮﺋﯿﺪ ﮐﻪﺁﺏ ﻟﯿﻤﻮ ﺗﺮﺵ ﺩﺭ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺳﻮﺩﻣﻨﺪ ﺍﺳﺖ.

   

  ﻃﻌﻢ ﺁﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻮﺷﺎﯾﻨﺪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺟﺎﻧﺒﯽ ﺷﯿﻤﯽ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ.ﺍﮔﺮ میﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﮏ ﺩﺭﺧﺖ ﻟﯿﻤﻮ ﺩﺭ ﺣﯿﺎﻁ ﯾﺎ ﭘﺎﺳﯿﻮﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﮑﺎﺭﯾﺪ .

   

  ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺭﺍﺛﺮ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻧﺪ ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺯ ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﺣﻔﻆ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﻣﻨﺎﻓﻊ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﺭﻭﺳﺎﺯﯼ ﺑﻪ ﺧﻄﺮﻧﯿﺎﻓﺘﺪ. ﻟﯿﻤﻮ ﺗﺮﺵ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻫﺎﯼ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﻣﺼﺮﻑ ﻧﻤﻮﺩ.

   

  ﻗﺴﻤﺖ ﮔﻮﺷﺘﯽﺁﻥ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩ ﯾﺎ ﺁﺏ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻣﺼﺮﻑ ﻧﻤﻮﺩ ، ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﯾﺎ ﺻﻮﺭ ﺩﯾﮕﺮ.ﺟﺎﻟﺐ ﺗﺮﯾﻦ ﺧﺎﺻﯿﺖ ﺁﻥ ﺍﺛﺮﺵ ﺑﺮﺭﻭﯼ ﮐﯿﺴﺖ ﻫﺎ ﻭ ﺗﻮﻣﻮﺭﻫﺎﺳﺖ . ﺛﺎﺑﺖ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮔﯿﺎﻩ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﮔﺮ ﻫﻤﻪ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺍﺳﺖ.ﻫﻤﺠﻨﯿﻦ ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﺿﺪ ﻗﺎﺭﭺﻭ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﻫﺎ ﻭ ﮐﺮﻡ ﻫﺎ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ . ﻓﺸﺎﺭ ﺧﻮﻥ ﺑﺎﻻ ﺭﺍ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺿﺪ ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻭ ﺍﺧﺘﻼﻻﺕ ﻋﺼﺒﯽ ﻣﺒﺎﺭﺯﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

   

  ﻣﻨﺒﻊ ﭼﻨﯿﻦﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺑﺴﯿﺎﺭﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ ، ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﺭﻭ ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ .

   

  ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﺑﺰﺭﮒ ﺩﺍﺭﻭﯾﯽ ﻓﺎﺵ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﺎﺕ ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪﺍﺯﺳﺎﻝ 1970 ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﻟﯿﻤﻮ ﺗﺮﺵ ﺳﻠﻮﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﻃﺎﻧﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ 12 ﻧﻮﻉ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺍﺯﺟﻤﻠﻪ ﺳﺮﻃﺎﻥ ﺭﻭﺩﻩ ، ﺳﯿﻨﻪ ، ﭘﺮﻭﺳﺘﺎﺕ ، ﺭﯾﻪ ﻭ ﭘﺎﻧﮑﺮﺍﺱ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 10 مرداد 1395برچسب:درمان بیماری،پزشکی،درمان،دارو،,
 • شکستن قفل گوشی،بازکردن قفل موبایل،موبایل،گوشی،قفل،ترفند،

   

  چگونه قفل گوشی خود را بشکنیم؟

   

    راه اول : استفاده از اکانت گوگل است گوشی خود را حتما به یک اکانت گوگل متصل کنیدGmail  یعنی حداقل یک اکانت گوگلی فعال داشته باشید ،

   

  اما چرا ؟ اگر شما بیش از 5 بار پسورد خود را اشتباه وارد کنید یک پیام بر روی گوشی شما ظاهر میشود مبنی بر وارد کردن آدرس جیمیل خود است ، بعد از وارد کردن جیمیل یک پیغام حاوی کد به اکانت گوگل شما ارسال

   

  میشود اما نکته اساسی اینست که تمام این پروسه ، نیازمند وجود اینترنت است ، یعنی اگر دیتا گوشی خاموش باشید عملا این راه غیر ممکن است ! در گلکسی سامسونگ با قفل بودن گوشی ؛ نمیشود دیتا یا وای فای گوشی رو فعال کرد !

   

   ریست کردن گوشی

   

  گوشی را خاموش کنید ؛ کلید پاور و صدا را نگه دارید و به دنبال Factory Reset باشید و سپس گزینه Delete all User data را انتخاب کنید .

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 10 مرداد 1395برچسب:شکستن قفل گوشی,بازکردن قفل موبایل,موبایل,گوشی,قفل,ترفند,,
 • رمشک،مشکلات رمشک،اینترنت،

   

  ​خدمت رسانی همراه اول در دهستان رمشک​

   

  طبق مقایسه ای که در سایت خبرآنلاین موجود است متوسط سرعت اینترنت در کشوری مثل ​افغانستان ۸۶۵۶ کیلوبایت بر ثانیه​است

   

  این در حالی است که در دهستان ​رمشک​ ماکسیمم سرعت اینترنت شبکه ی همراه اول به ​۱۰​ کیلوبایت هم نمیرسه

   

  یعنی برای ارسال یک متن در یک شبکه اجتماعی مثل ​واتساپ​ باید ساعت ها در ترافیک صبر کرد و دعا و ورد خواند شاید ارسال شود!!!!

   

  در کشور دیگری مثل ​مالزی​ حداقل سرعت اینترنت ​224مگابایت بر ثانیه است​.

   

  که قیمت این اینترنت ​۵۸؛۱​ دلار در ماه است.

   

  یعنی چیزی حدود ​۵ هزار تومان​ در ماه.. با مقایسه ای که سایت ​zoomtech​ انجام داده است هزینه ی خدمات اینترنتی در ایران ​16هزار​ برابر هزینه ی اینترنتی کشوری مثل مالزی است!!!!!!

   

  سوال اینجاست:

   

  با این اختلاف قیمت انصاف نیست که ​حداقل سرعت اینترنت را به مردم رمشک واگذار کنند؟​ اما متاسفانه در عصر اینترنت و تکنولوژی؛ عصری که اینترنت نیاز اصلی هر منطقه ای است تا از دنیا و سایر مردم عقب نیوفتند باعث تاسف است که دهستانی با جمعیتی بالغ بر ​۱۵​هزار نفر؛ از حداقل سرعت اینترنت برخوردار نباشد...

   

  بارها برای همه ی ما پیش آمده که با همین سرعت ​افتضاح همراه اول در رمشک​ ماهیانه بسته ی اینترنتی را به مبلغ ​ده هزارتومان​ خریداری کرده ایم ولی حتی اندازه ی ​هزارتومان​ هم به ما خدمات ارایه نداده

   

  خدمات منظورم ​وبگردی و بازدید از سایت ها​ نیست؛ بلکه کوچکترین انتظارمان را برآورده کند یعنی ​دریافت و ارسال یک متن(حتی عکس نه) در شبکه های اجتماعی!!!!!​..

   

  یک متن باید فرستاده شود و اینترنت گوشی در حالت روشن ماندن باقی بماند و آرام سر بر بالین گذاشته شود و خابید بلکه نصف شب که همه خوابند متنت ارسال شود!!!!!

   

  این است خدمت رسانی ​اپراتور همراه اول در دهستان رمشک​.... نمیدانم از کم کاری ​مسولان​ ما است یا از سیری شرکت ​همراه اول​ که عین خیالشان هم نیست و نیازی به درآمد بیشتر ندارند!!

   

  گفته ایم و باز هم میگوییم: ما از شما اینترنت ​نسل دو و سه یا همان 3G,4G​ نخواستیم؛ بلکه همان ​سرعت لاک پشتی​ خودمان را به ما بدهید تا در قبال پولی که مردم پرداخت میکنند حداقل امکانات را داشته باشند.

   

  انسان اگر چیزی نداشته باشد دردش کمتر است تا اینکه همان چیز را به شکل ​افتضاح​ داشته باشد.

   

  مصداق این جمله میتواند خدمت رسانی ​افتضاح همراه اول​ در رمشک و حوالی باشد.

   

  ​کاش مسولین این شهرستان ذره ای بفهمند که نیاز به اینترنت برای مردم این منطقه یکی از ضروریات است

   

  این است جهان سوم​.

   

  ​(قاصدک)​


  lovenar

  نظام اربابی پور

  lovenar

  http://lovenar.loxblog.com

  رمشک

  محرومیت تنها دارایی رمشکی ها

  رمشک

  كد ساعت و تاريخ

  با سلام خدمت شما دوست عزیز نظامم اهل دهستان رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج استان کرمان رشته درسیم هستش علوم انسانی حتما به وب شما هم سرمیزنم وخوشحال میشم اگه توی نظرسنجی شرکت کنید و یا عضوخبرنامه بشید متشکرم. ‏ با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت شما بازدید کننده گرامی در این وب سعی در معرفی دهستان رمشک در دنیایی مجازی داریم که البته مطالب دیگری هم قرار خواهد گرفت در حدتوان

  رمشک