اخبار ورزشی
:
اخبار ورزشی
_________________________________________
ﮐﺪ ﺧﺒﺮ : 1012347 ﺯﻣﺎﻥ ﺍﺭﺳﺎﻝ : ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ 1392/04/18 21:37
_________________________________________
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﻟﻴﮓ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﻋﻼﻡ ﺷﺪ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﻟﻴﮓ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻗﺮﻋﻪﮐﺸﻲ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪ.
_________________________________________
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﻟﻴﮓ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﻳﺮ ﺍﺳﺖ:
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺍﻭﻝ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﺭﺍﻩﺁﻫﻦ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﻓﻮﻻﺩ
_________________________________________
ﺻﺒﺎ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ:
_________________________________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﺩﺍﻣﺎﺵ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ - ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
_________________________________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
_________________________________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ - ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ - ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
_________________________________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
_________________________________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ ﺗﺒﺮﻳﺰ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺳﻮﻡ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ ﮔﻴﻼﻥ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
_________________________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ - ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ - ﺳﺎﻳﭙﺎ
_________________________________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ:
_________________________________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺩﺍﻣﺎﺵ ﮔﻴﻼﻥ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ - ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
_________________________________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
_________________________________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
_________________________________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ - ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻨﺠﻢ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ - ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
_________________________________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ - ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ
_________________________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺷﺸﻢ:
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﺩﺍﻣﺎﺵ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ- ﺭﺍﻩﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
_________________________________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
_________________________________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
_________________________________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﻫﻔﺘﻢ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
_________________________________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﺭﺍﻩﺁﻫﻦ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ
_________________________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
_________________________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺸﺘﻢ:
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺩﺍﻣﺎﺵ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
_________________________________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
_________________________________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ - ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ ﺗﺒﺮﻳﺰ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﻧﻬﻢ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
_________________________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
_________________________________________
ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
_________________________________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
_________________________________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻫﻢ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
_________________________________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﻳﺎﺯﺩﻫﻢ:
_________________________________________
ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﺩﺍﻣﺎﺵ
_________________________________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
_________________________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
_________________________________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ
_________________________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
_________________________________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
_________________________________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻢ:
_________________________________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
_________________________________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
_________________________________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
_________________________________________
ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
_________________________________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
_________________________________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
_______________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ - ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
_______________________
ﻫﻔﺘﻪ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ:
_______________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﺩﺍﻣﺎﺵ
______________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
_____________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
_______________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ - ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ
______________________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
______________________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ
_______________________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
________________________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
_________________________________
ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎﺭﺩﻫﻢ:
__________________
ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ
__________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ- ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
__________________
ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺳﺎﻳﭙﺎ
__________________
ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ
__________________
ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ
__________________
ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ
__________________
ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﻣﻠﻮﺍﻥ
__________________
ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ
__________________
ﻫﻔﺘﻪ ﭘﺎﻧﺰﺩﻫﻢ:
__________________
ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﺩﺍﻣﺎﺵ
__________________
ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ
__________________
ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ
__________________
ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ - ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ
__________________
ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
__________________
ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ
__________________
ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ
________________________
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ
__________________________________________
،رمشک،
نظرات شما عزیزان: