رمشک
آپلود سنتر دائمی  و همیشگی نیلوبلاگ با ساپورت پسوند های لازم
 

خبر رمشک۰نیرو کار۰خانه بهداشت رمشک۰

قابل توجه کلیه خواهران و برادران دارای مدرک دیپلم مرکز بهداشت درمانی رمشک برای تکمیل پرسنل بهداشتی این مرکز نیرو جذب میکند. (یک خانم دو مرد) جهت ثبت نام واطلاعات بیشتر به مرکز بهداشت درمانی رمشک مراجعه فرمایید. مهلت ثبت نام تا 20شهریور می باشد

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: سه شنبه 7 شهريور 1396برچسب:رمشک۰خبر رمشک۰نیرو کار۰خانه بهداشت رمشک۰,
 • مولوی؍ رمشک؍دهستان رمشک

  گلایه های امام جمعه اهل سنت رمشک از دولت یازدهم: امام جمعه جمعه اهل سنت مولوی یونس چاهانی در خطبه های امروز نماز جمعه:با اینکه بیش از ۶میلیون رای اهل سنت به دکتر روحانی بود در مراسم روز تحلیف ریاست جهموری حتی یک شیخصت اهل سنت در مراسم تحلیف ریاست جهموری دعوت نشده بود! اهل سنت یک شهروند درجه یک هست باید به خواسته های اهل سنت توجه شود خواسته های اهل سنت ملی و قانونی هستن نه غیرقانونی اهل سنت برای نظام جهموری اسلامی خون داده است اهل سنت همواره درکنار و طرفدار نظام جهموری اسلامی بوده و خواهد بود لذا خواسته ما اهل سنت از دولت دوازدهم این است که به خواسته های ملی اهل سنت توجه شود.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: جمعه 20 مرداد 1396برچسب:رمشک؍دهستان رمشک؍مولوی رمشک؍,
 • همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ،دهستان رمشک،

  تصاویر،عکس،همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ،دهستان رمشک، 14114018684851392798.jpg همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در دهستان رمشک بخشدار و رئیس پلیس راه. و مسئول تربیت بدنی شهرستان و ... شهروندان حضور در برپایی این همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی گفتنی است این همایش راس ساعت ۸ صبح ۱۲ بهمن جاری از محل چهاراه رمشک واقع در جاده رمشک آغاز شده و شرکت کنندگان تا مجموعه پمپ بنزین رمشک این مسیر را طی می کنند و در پایان نیز به قید قرعه جوایزی نفیس به شرکت کنندگان اهدا شد به ۴۹ نفر جایزه دادن ، ۲تا یخچال ، ۳تا تلویزیون ۳۲ اینچ ، ۴تا ۵۰۰هزار،۱۰تا ۲۰۰هزار،۲۰تا ۱۰۰هزار ، ۱۰تا دوچرخه

  77310895993983648004.jpg

  25544335874051730941.jpg

  98788388502852588920.jpg

  47549815771090739241.jpg

  49862388012464902445.jpg

  84696979441131036761.jpg

  77830020296607820005.jpg

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 23 بهمن 1395برچسب:رمشک,تصاویر رمشک,عکس رمشک,همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در ,دهستان رمشک,,
 • اخبار،نظام وظیفه،سربازی،

   

  مهلت پرداخت جریمه سربازی، تمدید شد

   

  جامعه < پلیس -

   

  جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارسال یک میلیون و 500 هزار پیامک به مشمولان غایب و معرفی بیش از 5000 سرباز برای اعزام به خدمت سربازی خبر داد.

   

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا؛ سردار ابراهیم کریمی گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا طرح فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب را آغاز کرده و تاکنون حدود یک میلیون و 500 هزار پیامک برای مشمولان غایب ارسال شده استوی با اعلام اینکه روند ارسال پیامک به مشمولان غایب تا چهار روز آینده ادامه خواهد داشت، از تمدید مهلت تعیین تکلیف مشمولان غایب تا 20 شهریور ماه سال جاری خبرداد و تاکید کرد:

   

   در مرحله بعدی، اخطاریه های ما برای مشمولان غایبی که وضعیت خدمت خود را تعیین تکلیف نکرده اند، صادر و به آدرس آنان ارسال می شود.

   

  کریمی گفت: 15 هزار نفر از افراد دارای کارت های پایان خدمت یا معافیت از خدمت وظیفه عمومی که سوابق آنها به دلیل عدم اقدام برای تعویض کارت های قدیمی خود با کارت هوشمند در سامانه های ماثبت نشده بود، با دریافت پیامک برای بررسی وضعیت خود به سازمان وظیفه عمومی ناجا مراجعه کردند.

   

  وی با بیان اینکه امسال حدود 73 هزار نفر در طرح جریمه مشمولان غایب ثبت نام کرده اند،

   

  گفت

   

  همچنین 500 نفر از مشمولان غایب که از خارج از کشور از طریق کنسولگری ها و نمایندگی های ایران ثبت درخواست کردند.

   

  کریمی با بیان اینکه بیش از 5000 نفر از مشمولان غایب برای اعزام به سربازی اقدام کرده اند،

   

   گفت

   

   تعداد درخواست های اعزام به خدمت به شدت افزایش یافته و روز به روز به تعداد درخواست ها افزوده می شود.

   

  جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا

   

  افزود

   

   اخطاریه های کتبی نیز از طریق اداره پست یا کلانتری به مشمولان غایب ابلاغ می شود.

   

  وی درباره تسهیلات اقساطی طرح جریمه مشمولان غایب، گفت

   

  پیش از این در نظر داشتیم که ارائه تسهیلات اقساطی از طریق دو بانک انصار و قوامین صورت گیرد اما به منظور رفاه حال متقاضیان و تعلق نگرفتن سود بانکی، این اقدام از طریق سازمان وظیفه عمومی ناجا انجام می شود.

   

  کریمی گفت

   

   مشمولان غایب پس از پرداخت یک سوم مبلغ جریمه و به همراه فیش واریزی به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی "پلیس +10 "مراجعه و با تعیین تعداد اقساط، برگ های تقسیط را دریافت می کنند.

   

  وی با تاکید بر اینکه پرداخت اقساط در هر بانکی انجام می شود، گفت: افراد با دریافت شناسه پرداخت، مبلغ جریمه را به صورت ماهیانه به حساب خزانه دولت واریز می کنند و سپس در سازمان وظیفه عمومی ناجا حسابرسی می شود.

   

  جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کسانی که تا شهریور امسال در طرح جریمه مشمولان غایب ثبت نام کردند می توانند حداکثر از تسهیلات اقساط 24 ماهه استفاده کنند اما افرادی که پس از پایان مهلت تعیین شده، اقدام کنند به ازای هر ماه تاخیر، یک ماه از حداکثر مدت زمان در نظر گرفته شده، کاسته می شود.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: سه شنبه 2 شهريور 1395برچسب:اخبار،نظام وظیفه،سربازی،,
 • رمشک،دهستان رمشک،به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان ،

   

  به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان آپلود عکس

   

  حضور گروه جهادی"سفیران رهبر" در روستاهای محروم قلعه گنج دانشجویان جهادگری که به دنبال همدردی و همدلی با مردم مناطق محروم اند

   

  به گزارش کرمان خبر،

   

  اردوی جهادی گروه"سفیران رهبر" دانشگاه شهید باهنر کرمان در منطقه محروم رمشک با همکاری بسیج دانشجویی این دانشگاه در حال برگزاری است.

   

  سعید نصیری مسئول گروه جهادی  "سفیران رهبر" در گفتگو با کرمان خبر افزود: این اردو که از اول شهریور ماه آغاز گردیده تا دوازدهم شهریور ادامه دارد ، با هدف شناسایی نیازهای منطقه و خدمت رسانی به مردم محروم جنوب استان کرمان برپا گردیده است.

   

  وی در ادامه گفت:

   

  کارگروه های ما در حوزه هایی چون عمرانی، فرهنگی،بهداشتی و آموزشی وارد منطقه شده  تا به مردم محروم شهرستان قلعه گنج خدمت رسانی کنند.

   

  به گزارش کرمان خبر، دهستان رمشک با جمعیت بیش از 15 هزار نفر از توابع بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج یکی از این نقاط محروم است که اکثر مردم آن را اهل سنت تشکیل می دهند .

   

  مردم اهل سنت در این دهستان دارای ۴۳ باب مسجد هستند که ۲۹ باب آن در ۲۵ روستا و ۱۴ باب آن در داخل شهر رمشک واقع شده اند.

   

  فقط چهار روستا در این دهستان، شیعه نشین اند و از لحاظ جمعیتی حدود پنج درصد جمعیت دهستان را تشکیل می دهند.

   

  فعالیت مذهبی اهل سنت در این دهستان، بارز بوده و آنان دارای حوزه ی علمیه ی خواهران و دارالتحفیظ قرآن برای پسران هستند که فعالیت دینی در میان زنان و دختران رونق بیشتری دارد. آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:رمشک،دهستان رمشک،روستای رمشک،به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان ،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • دختر غم،رمشکی،رمشک،

   

  دختری به نام غم اینگونه بود که هر سه خواهر و برادر درسن دوازده سالگی به یکع ارضه ناشناخته مبتلا شدند.  آپلود عکس

   

   هریکی به این سن رسید وارد این عارضه شد. ابتد دستها و سپس سایر اعضایشان را فرا گرفت.

   

  هرکدام شان طی دوسال فلج شده و توان شان تحلیل می رفت. متاسفانه پدر یا برادری نداشته اند که انها را جهت مداوا به شهری برده و باشناسایی درد درمانی صورت گیرد.

   

   تمام قصه های سرزمین خودمان هم که پیداست. قلعه گنجیم و قلعه رنج می شویم. با نیش عقربی راحت جان می دهیم.

   

   فکرکنم سه کودک فلج را چگونه این بار می رویم رمشک. رمشک ته دنیا نیست. اما مشکلات ودردهایی می شود دید که در ته دنیا هم نیست.

   

   رمشک دهستانی در جنوبی ترین جایی از شهرستان قلعه گنج واستان کرمان است. حالا می رویم تا تراژدی را ببینیم که شکل گرفته است.تراژدی زندگی مریم نارویی ساکن روستای گونچان شهرستان رمشک دل هر انسانی رابه درد می آورد.

   

   مریم خانم قصه ی ما در شش سالگی پدرش را از دست می دهد و باهزاران غم و اندوه جانکاه زندگی را ادامه می دهد تا بالغ می شود.

   

   بالغ می شود تا بنابرقانون طبیعت زندگی کند. اما خسرو که بزرگتر است هم بزرگو بالغ می شود یعنی وارد دنیای پرهیاهوی کودکی های 12 سالگی می شود.

   

  بزرگ می شود تا سرپرست خود و فریده و مریم یتیم و بی سرپرستی شود که سالهاست کودکی خود را بدون پدر گذرانده اند. واما حالا کمی خوشحال هستند که او می تواند درکنارمادرشان برای آنها پدری کند.

   

  ,اما تقدیر شوم ، دست از سر این اطفال بی پناه و یتیم برنمیدارد. گاهی این تقدیر خیلی ستمگر می شود. خیلی بیشتراز آنکه تصورش کرد. این ستمگری تقدیر گویی حالا رو سر همین کودکان بی سرپرست دست بالا را گرفته است…اینگونه بود که هر سه خواهر و برادر درسن دوازده سالگی به یک عارضه ناشناخته مبتلا شدند.

   

  هر یکی به این سن رسید وارد این عارضه شد. ابتد دستها و سپس سایر اعضایشان را فرا گرفت. هرکدام شان طی دوسال فلج شده و توان شان تحلیل می رفت. متاسفانه پدر یا برادری نداشته اند که انها راجهت مداوا به شهری برده و باشناسایی درد درمانی صورت گیرد.

   

  تمام قصه های سرزمین خودمان هم که پیداست. قلعه گنجیم و قلعه رنج می شویم. با نیش عقربی راحت جان می دهیم.

   

   فکرکنم سه کودک فلج را چگونه می شد درمان کرد.تنها تکیه گاهشان مادری روستایی بود که از نظر مادی آه دربساط نداشت تا با ناله هایش سودا کند. یک زن تنها با سه فرزند فلج و دستی خالی چه می تواند کند…؟

   

  تااینکه سرانجام پس از تحمل درد و رنج فراوان برادر و خواهربزرگتر از مریم جلو  چشمانش از درد این بلای شگفت انگیز اسوده می شوند. اما سالهای سال است مریم خانم ما با از دست دادن دست پا و سایر اندام حرکتی بدون حتی یک یار مراجعه به پزشک بر روی ویلچر در خانه یکی از بستگان جانانه با این عارضه ناشناخته و نادر دست پنجه نرم میکند و روز به روز بیشتر توانش تحلیل می رود…هم اینک چشم امید این دختر فلج به مساعدت مسولین و خیرین خداجوی دوخته شده تا هزینه درمانش را تقبل و برای پیگیری و مداوای بیماریش واعزام به بیمارستانهای مجهز اقدام نمایند…

   

  شاید بیماری این دختر معصوم و خواهر و برادر مرحومشان قایل درمان و پیشگیری,بود اما محرومیت و نداشتن بودجه آنها رابه این روز انداخت . نمی دانم آیا کسی توانمند هست که دست این ناتوانان را بگیرد. مومنین محترم حج همین جاست,,ویلچر مریم کعبه ای واقعی مومنین معتقد است. از آن بالاتر کعبه عشق به انسانیت است. حاجی بسم الله کعبه همین جاست.

   

  منبع.سایت تحلیلی خبر کنار صندل

   

  ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:روستای ،رمشک،دختری به نام غم،روستاهای رمشک،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • مشکلات دهستان رمشک،مشکلات دهستان رمشک قلعه گنج بررسي شد

   

  مشکلات دهستان رمشک قلعه گنج بررسي شد

   

  با حضور رزم حسینی استاندار کرمان، مشکلات دهستان رمشک در شهرستان قلعه گنج بررسی شد.

   

  بعد از ظهر امروز در جریان بازدید استاندار کرمان از روستای تاریخی رمشک که برای نخستین بار در دولت یازدهم صورت  گرفت، مشکلات مردم بررسی شد.

   

  استاندار کرمان در جمع مردم رمشک با بیان اینکه رمشک نمونه کامل وحدت بین شیعه و سنی است،

   

  گفت:

   

   همه باید دست در دست یکدیگر دهیم و از این برهه تاریخی و مشکلات تحریم عبور کنیم.

   

  علیرضا رزم حسینی بیان داشت:

   

   در فاز دوم هدفمندی یارانه ها دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد یک اقتصاد شکوفا و پایدار است.

   

  وی بیان کرد:

   

   پروژه هایی که از 80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار هستند تا پایان امسال به بهره برداری می رسند و در صورت تامین اعتبار بقیه طرح ها با اولویت بندی تکمیل می شوند.

   

  استاندار کرمان تصریح کرد:

   

  دولت در سال 93 بیش از 10 هزار میلیارد به یارانه سلامت اختصاص داده است که هم اکنون در تمام بیمارستان های سطح کشور خدمات درمانی با 10 درصد هزینه برای مردم انجام می شود.

   

  به گزارش فارس، دهستان رمشک در مرز قلعه گنج و نیک شهر و دلگان استان سیستان و بلوچستان واقع شده و منطقه سکونت اهل تسنن و شیعه است، جمعیت این دهستان بالغ بر 12هزار نفر است.

   

  جاده رمشک به قلعه گنج و رمشک به دلگان و نیک شهر آسفالت شده است، اما هنوز ورودی روستای رمشک به دلیل عدم وجود پل بر روی رودخانه دایمی رمشک موجب بروز مشکلاتی برای مردم می شود.

   

  نبود فاضلاب روستایی در این روستا موجب بروز ترس و بیماری در بین مردم شده است و مردم خواستار ارتقای خانه بهداشت خود بودند که البته با همت دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان و مرکز بهداشت قلعه گنج، خانه بهداشت در حال ساخت و تجهیز است.

   

  رمشک با جمعیت بالای خود توان ارتقا به شهر را دارد، هنوز در این بخش شعبه بانک وجود ندارد و تنها دفتر خدمات پستی است که نیاز مردم را انجام می دهد.

   

  منبع:خبر گزاری فارس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: یک شنبه 31 مرداد 1395برچسب:مشکلات،مشکلات دهستان رمشک،رمشک،دهستان رمشک،مشکلات دهستان رمشک قلعه گنج بررسي شد،ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،,
 • روستای زیارت گیاهان،رمشک روستای زیارت گیاهان،راه سخت رسیدن به مدرسه \ ترک تحصیل اجباری

   

  راه سخت رسیدن به مدرسه \ ترک تحصیل اجباری در مقطع دبیرستان

   

  تصاویرگروهی از دانش آموزان روستای »زیارت گیاهان« به خاطر شرایط نامساعد جاده و کمبود وسیله ایاب و ذهاب مجبور به ترک تحصیل شدند، این در حالی است که ساخت تنها دبیرستان این منطقه نیمه کاره رها شده است.

   

   آپلود عکس

   

  به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، گروه جهادی مروجین مذهب که متشکل از طلاب حوزه علمیه قم هستند، در راستای تبلیغ دین به مناطق محروم جنوب و جنوب شرق کشور سفر می کنند و علاوه بر اشاعه معارف اهل بیت (ع) در محرومیت زدایی از منطقه همت می گمارند.  آپلود عکس

   

  روستای »زیارت گیاهان« یکی از مناطق محروم جنوب کرمان است که از نبود مدرسه در مقطع دبیرستان رنج می برد، دختران این روستا هر روز پشت وانت علیرغم خطرات و سختی ها حدود 15 کلیومتر جاده بسیار نامناسب و خراب دهستان رمشک از بخش چاهداد خدای شهرستان قلعه گنج را به جان می خرند تا شاید در آینده زنانی شایسته برای ایران اسلامی باشند.  آپلود عکس

   

  بر اساس این گزارش، این روستا از دو بخش زیارت و گیاهان تشکیل شده است که با وجود داشتن 200 خانوار تنها یک دبستان دارد و تمام بچه های روستا در دو نوبت صبح و عصر در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.  آپلود عکس

   

  متأسفانه به دلیل نداشتن دبیرستان بسیاری از دختران با استعداد این روستا به دلیل خطرات سوار شدن به وانت در چنین جاده ای با ممانعت خانواده ها یشان رو برو و از ادامه تحصیل محروم می شوند.

   

  در این روستا دبیرستان نیمه سازی تأسیس شده که تقریباً 70 درصد آن تکمیل شده و برای سی درصد باقی  مانده آن حدود 50 میلیون تومان هزینه لازم دارد که اگر این مدرسه بهره برداری شود، دیگر شاهد ترک تحصیل دانش آموزان این روستا نخواهیم بود.

   

   با این وجود به دلیل گذر زمان و نبودن بودجه لازم مصالح ساختمان از بین رفته است و تقریبا چیزی از آن باقی نمانده است.

   

  علاقه مندان برای کمک به تکمیل ساخت تنها دبیرستان این منطقه می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 0109365341006 و یا شماره کارت 6037991813228198 به نام حجت الاسلام سیدمحمد حسینی راغب واریز کنند، بدیهی است مبلغ بیشتر جمع آوری شده در موارد مشابه هزینه خواهد شد.

  کپر،ساخت کپر،ساخت توپ،ساخت ساز کپر،ساخت 31 هتل کپری با سرمایه‏ گذاری دو میلیاردی

   

  <

   

  ساخت 31 هتل کپری با سرمایه‏ گذاری دو میلیاردی

   

  منبع:روزنامه دنیای اقتصاد -  گروه گردشگری:

   

  معاون گردشگری استان کرمان از افتتاح اولین هتل کپری ایران در شهرستان قلعه گنج تا پایان آبان ماه خبر داد و گفت:

   

   »۳۱هتل کپری با سرمایه‏ گذاری دو میلیارد تومانی در این شهرستان ساخته شد.«

   

  محمد جهانشاهی به خبرگزاری مهر گفت:

   

  »اولین هتل کپری ایران در منطقه قلعه ‏گنج جنوب استان کرمان با توجه به ساختار فرهنگی و با بهره ‏گیری از الگوهای معماری منطقه طراحی شده است که برگرفته از فضاهای اقامتی بومی آنجا است.

   

   فضاهای اقامتی منطقه قلعه ‏گنج از چوب ساخته شده و از پوشش گیاهی منطقه به خصوص تنه درخت خرما در آن استفاده می‏شود که به آن »کپر« می‏گویند.

   

  «وی با بیان اینکه تمام تلاشمان را می‏کنیم تاافتتاح این هتل‏های کپری تا آخر آبان انجام شود، گفت:

   

  »بنیاد مستضعفان که وظیفه دارد در این شهرستان فعالیت کند، اقدام به ساخت هتل کپری کرده است.

   

  این هتل‏ها ۱۵ نفر را به کار خواهد گرفت.

   

  « جهانشاهی درباره ظرفیت این هتل‏ها نیز گفت: »

   

  ۳۱ هتل کپری با ظرفیت ۶۰ نفر اقامت در مساحت یک هکتاری ساخته شده است که مانند هتل دارای پذیرش، اتاق، سرویس‏های مجزا با طراحی محلی هستند و به گردشگران خدمات می‏دهند.

   

  این کپرها می‏توانند اقامت گاه‏های بوم ‏گردی باشند، منتها چون برخی از شاخص های مربوط به اقامتگاه را ندارند، به آنها هتل کپری می‏گوییم.

   

  «به گفته وی، تجهیزات به کار گرفته شده در این کپرها همگی از تولیدات، محصولات و صنایع دستی اهالی شهرستان قلعه ‏گنج است و سعی شده در این هتل‏ها حداکثر هم پوشانی با ظرفیت‏های منطقه وجود داشته باشد.

   

  این کپرها درمحور کرمان- هرمزگان قرار دارد و میزبان گردشگران فصلی است.

   

   معاون گردشگری کرمان همچنین خاطرنشان کرد:

   

   »ما از آژانس‏داران می‏خواهیم تورهای زمستانی برای این بخش ازاستان کرمان تعریف کنند تا گردشگران بتوانند تجربه اقامت در کپر را کسب کنند.

   

  مطمئنا گردشگران خارجی نیز تمایل برای حضور در این کپرها خواهند داشت.

   

  این کپرها در مراحل اول میزبان گردشگران منطقه و گردشگران کشور و در آینده میزبان گردشگران خارجی خواهند بود.

   

  « جهانشاهی افزود: »

   

  در کل استان کرمان دارای ۵۷ اقامت گاه بوم ‏گردی در مناطق روستایی است که می‏توان با بهره‏گیری از آنها تورهای دو روز یا سه شب را برای جنوب کرمان در نظر گرفت و از جاذبه‏ هایی مانند دره مدیترانه‏ای، جیرفت، قلعه کهنوج و تالاب جازموریان دیدن کرد و در مسیر برگشت نیز به بم رفت.«

  رمشک،دهستان رمشک،رتبه های برتر کنکور ۹۵ رمشک،رمشکی،

   

  رتبه های برتر کنکور ۹۵ رمشک

   

  .لیست تکمیلی رتبه های برتر کنکور ۹۵ ،رمشک،

   

  ۱_ الهه کبیری ۴۳۰

   

   مرضیه گیلانی ۴۵۰

   

  عبدالله ترکمانی ۱۲۰۰

   

  امید رمشکی ۲۴۰۰

   

   فائز الماسی ۲۸۰۰

   

  مهین ده بالایی ۴۰۰۰

   

  یعقوب رمشکی ۴۵۰۰

   

  پدرام دهبالایی ۵۹۷۰

   

  کامبیز شیخی ۶۹۰۰

   

  شیرین رمشکی ۷۵۰۰

   

  ماریه نوری زاده ۷۸۰۰

   

  علی کبیری ۸۰۰۰

   

   رامین رمشکی ۹۰۰۰

   

   وحیده گنج دانش ۹۰۰۰

   

  فرنوش کبیری ۹۵۴۲

   

  تبریک به همه ایشان و مردم ،رمشک،

   

  مجله اینترنتی قلع گنج

  رمشک،روستاهای رمشک،روستای دهبالا رمشک،روستای دهکولگ رمشک،دو روستای محروم رمشک به آب آشامیدنی سالم،

   

  دو روستای محروم رمشک به آب آشامیدنی سالم دست رسی پیدا کردند

   

  به مناسبت هفته ی دولت،

   

  دو روستای »ده بالا« و مجتمع »کولک« از توابع »چاه دادخدا« بخش »رمشک« در شهرستان قلعه گنج از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند.

   

  به گزارش کرمان شهر آن لاین، طی مراسمی که با حضور فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان قلعه گنج برگزار شد، آب رسانی به این دو روستا با جمعیت 168 خانوار آغاز شد.

   

  این طرح با اجرای 3.5 کیلومتر خط انتقال آب و حفر و تجهیز یک حلقه چاه در این منطقه با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان از محل اعتبارات خشک سالی اجرا شد.

   

  زهرا نجفی

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 27 مرداد 1395برچسب:رمشک,روستاهای رمشک,روستای دهبالا رمشک,روستای دهکولگ رمشک,دو روستای محروم رمشک به آب آشامیدنی سالم دست رسی پیدا کردند,دهستان رمشک,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستای,ﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای ,ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستای,ﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای ,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای ,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای ,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک,روستایﮐﻬﻦ,ﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای گنج آباد,کتیچ,رمش,جلگه,فنوچ,ریتک,,
 • رمشک،جاده رمشک،کتیچ،ناگ،نیک شهر،ریگان،قلع گنج،جاسک،آغاز عملیات راه سازی قلعه گنج رمشک به نیک شهر

   

  آغاز عملیات راه سازی قلعه گنج رمشک به نیک شهر

   

  تاريخ : ۹۴/۰۷/۲۳آغاز عملیات راه سازی دو پروژه بزرگ راه رمشک، ناگ، کوتیچ به نیک شهر و محور ریگان،قلعه گنج، جاسک شروع شد.

   

  در بازدید مدیر کل راه و شهرسازی جنوب و  فرماندار قلعه گنج، آقای عیدی فرماندار شهرستان قلعه گنج در خصوص جاده رمشک، ناگ، کوتیچ،  گفت:طول این جاده از رمشک تا کوتیچ 25 کیلومتر است،که 12 کیلومتر آن به بهره برداری رسیده، و13 کیلومتر باقی مانده هم با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریالاز امروز آغاز شد.

   

  فرماندار قلعه گنج گفت :

   

  تاکنون 40 میلیارد ریال برای این طرح هزینه شده است.

   

  آقای عیدی گفت:

   

   50 درصد اعتبار موردنیاز تخصیص یافته است، و مابقی اعتبار در دست اقدام وپیگری می باشد.وی افزود :با راه اندازی این محور سه استان سیستان و بلوچستان و کرمان و هرمزگان به هم متصل میشوند و بسیاری از مردم سیستان و بلوچستان از طریق این محور به بندرعباس و همچنین مردم کرمان و هرمزگان هم به بندر چاه بهار دسترسی پیدا می کنند.وی افزود:تکمیل این محور، باعث رونق و توسعه منطقه و همچنین موجب پایین آمدن نرخ بیکاری در این منطقه خواهد شد و یکی از آرزو های مردم سه استان ذکر شده برآورده خواهد شد.

   

  آقای ساردویی مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان،از تکمیل محورجاسک، قلعه گنج، ریگان تا پایان سال جاری خبر داد و افزود :این محور از نظر موقعیت جغرافیایی بسیار حائز اهمیت است، چراکه استان کرمان و استانهای شرقی از این محور به دریای آزاد خلیج فارس راه پیدا میکنند.

   

  وی افزود :کل طول مسیر ریگان،  رودبار،  قلعه گنج،  جاسک 477 کیلومتر است که270 کیلومتر آن مربوط به حوزه جنوب استان می باشد،که تاکنون 125 کیلومتر آن احداث شده ومابقی  در صورت تامین اعتبار تا پایان سال جاری، احداث خواهد شد.وی کل اعتبار این طرح را 900 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود :این اعتبارات از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت می باشد.

   

  همچنین با حضور مدیر کل راه و شهرسازی جنوب،آسفالت، روکش و مرمت  40 کیلومتر محور چاه لک به صولان با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و بومی آغاز شد.

   

  منبع:وبسایت تمگران

  رمشک،مشکلات رمشک، احداث پل دهستان رمشک قلعه گنج بر روی وعده های بی نتیجه!

   

   احداث پل دهستان رمشک قلعه گنج بر روی وعده های بی نتیجه! 

   

  آپلود عکس طبق وعده مسئولان قرار بود که بر روی رودخانه رمشک قلعه گنج پل ساخته شود اما این وعده پس از گذشت سالها همچنان بدون عمل باقی مانده است، دهستانی که در بین دو رودخانه بزرگ قرار گرفته و در مواقع بارندگیشدید تمام راههای ارتباطی آن با شهرستان قلعه گنج قطع شود.

   

  آپلود عکس به گزارش”رودبار ما“؛ عدم وجود پل بر روی رودخانه دایمی دهستان رمشک شهرستان قلعه گنج موجب بروز مشکلاتی برای مردم این دهستان شده است.

   

  طبق وعده مسئولان قرار بود که بر روی رودخانه رمشک پل ساخته شود اما این وعده پس از گذشت سالها همچنان بدون عمل باقی مانده است، دهستانی که با قرار گرفتن در بین دو رودخانه بزرگ که در مواقع بارندگی شدید تمام راههای ارتباطی آن با شهرستان قلعه گنج قطع شود. آپلود عکس

   

  اگر اهلی رمشک درمواقع بارندگی یک بیمار اورژانسی داشته باشند امکان انتقال آن به شهرستان جهت درمان بیماری را ندارد مسئولین شهرستان قول داده بودند که برای تسهیل این امر بر روی رودخانه بزرگ رمشک یک پل بسازند.

   

  ولی این فقط یک وعده تو خالی بود پس از گذشت چند سال از آن وعده هنوز هم مسئولین هیچ اقدامی نسبت به کار انجام نداده اند آیا واقعاً مردم محروم دهستان رمشک باید همیشه فقط به وعده های توخالی مسئولین گوش کنند. آپلود عکس

   

  در سال گذشته به دلیل بارندگی شدید و نبود راه عبور از دهستان رمشک به روستاهای مجاور مردم روستاهای مجاور برای رفتن به روستای خود دچار خسارت شدید شده اند

   

  طغیان سیل و گرفتار شدن ماشین در رودخانه رمشک نداشتن پهل

   

  تصاویر،وب رمشک

   

  lovenar.loxblog.com  آپلود عکس

   

  طغیان رود خانه رمشک  آپلود عکس  آپلود عکس

   

  (از دست دادن وسائل نقلیه موتور ماشین ..و حتی جان انها در خطر قرار گرفته است)آیا واقعا مردم رمشک لایق این لطف مسئولین نیستند یا اینکه مسئولین بین مردم محروم دهستان رمشک و سایر دهستانها تبعیض قائل می شوند.

   

  از مسئولین خواهشمندم که به این وعده خود جامعه عمل بپوشانند.

   

  دهستان رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج در فاصله ۴۲۰کیلومتری جنوب استان کرمان قرار گرفته است.

   

     شهروند خبرنگار: سینا شیخی   

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 27 مرداد 1395برچسب:رمشک,مشکلات رمشک,دهستان رمشک,روستای رمشک, احداث پل دهستان رمشک قلعه گنج بر روی وعده های بی نتیجه!,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای, ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ,ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای, ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ,روستای,زیارت گیاهان, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای,ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای,گنج آباد,روستای,کرم اباد,روستای,بندجلال,روستای,رودکارون, رمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • مهران مدیری توهین به صحابه اهل سنت

   

  «توهینی به مقدسات اهل سنت در صدا و سیما

   

    توهینی به مقدسات اهل سنت در صدا و سیما مهران مدیری، طنز پرداز  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در برنامه ای که این روزها با عنوان

   

   دورهمی

   

   از شبکه “نسیم” پخش می شود، دو تن از صحابه بزرگوار پیامبر اکرم صلی الله علیه وسلم را به تمسخر گرفته و به مقدسات و اعتقادات بیش از یک میلیارد مسلمان جهان اهانت روا داشته است.

   

  مهران مدیری در برنامه ی

   

   دورهمی

   

  ۲۳ مرداد ۱۳۹۵

   

    دو صحابی پیامبر خدا، حضرات طلحه و زبیر رضی الله عنهما جسارت کرده و این دو شخصیت بزرگ را سوژه ی جملات طنز پردازانه ی خود قرار داده است.

   

  بالفرض والمحال اگر آقای مدیری این جملات را بنا بر ناآگاهی و بی علمی بر زبان آورده است

   

   اگرچه باز هم نمی تواند توجیه قابل قبولی برای اهانتش باشد اما مسئولین صدا و سیما و مدیران شبکه

   

   نسیم

   

   باید این بخش از برنامه را حذف می کردند.

   

  تکرار اهانت به اعتقادات و مقدسات اهل سنت در

   

  رسانه ملی

   

  درحالی صورت می گیرد که علاوه بر علما و شخصیت های برجسته و دلسوز اهل سنت و شیعه، رهبر معظم انقلاب نیز بارها با صدور فتوا و ایراد سخنرانی بر

   

   حرمت

   

   اهانت به مقدسات و نمادهای اهل سنت تصریح کرده اند و اهانت کنندگان به مقدسات اهل سنت را

   

    مزدور دشمن

   

   نامیده اند. اما متاسفانه با وجود تمام این تاکیدات و رهنمودها، باز هم هر از گاهی شاهد اهانت به مقدسات اهل سنت در نشریات، مجلات و صدا و سیمای جمهوری اسلامی هستیم.

   

   درحالی که رئیس صدا و سیمای کشور که مستقیما از سوی رهبر معظم انقلاب تعیین می شود و سایر مسئولین شبکه های این رسانه ملی، باید بیش از هر کس دیگری به سخنان و رهنمودهای رهبری که بر اساس شرایط بحرانی منطقه و برنامه های تفرقه افکنانه ی دشمنان اسلام ایراد شده اند، حساسیت نشان دهند و به آنها جامه ی عمل بپوشاند

   

  اگر همان گونه که دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب در گفت وگو با

   

   روزنامه ی ♡شرق♡

   

    ۲۳ خرداد ۹۵

   

  بیان داشت:

   

  توهین به مقدسات اهل سنت جرم امنیتی قرار گرفته و برای اهانت کنندگان مجازات قانونی تعیین شود.

   

  شاید تاثیر قابل توجهی داشته باشد، در غیر این صورت تا زمانی که توهین کنندگان به مقدسات مذاهب، خود را در یک حصار امنیتی ببینند و دغدغه ی هیچ گونه بازخواست و

   

  »مجازات قانونی« نشه

   

     مجازات قانونی  نکردن اشخاصی که به اعتفادات اهل سنت اهانت میکنند نشه """

   

   اهانت به مقدسات اهل سنت کماکان ادامه خواهد داشت.

   

  و دشمنان اسلام در کمین اند به همین بهانه ها شیعه سنی رو به جون هم بندازن

   

  وحدت ما رو در هم بشکنند

   

  کپر،کپر سنتی،ساخت،الاچیق،سنتی،خانه توپ،کپر،ضد زلزله،

   

  ساخت آلاچیق سنتی برای ساخت هر نوع  از آلاچیق  و کلبه های ستنی و مدرن گروه  کپر سازان اربابی  آمادگی داشته تا با داشتن کادری مجرب آماده ارایه خدمت به هموطنان عزیز در تمام نقاط ایران باشد .

   

  ارتباط با پیمانکار:

   

  989179458322+

   

   کپر.[ ک َ پ َر ]در لغت مردم بلوچ ، خانه ای است از نی و بوریا و مانند آن . خانه هائی است که اسکلت آنها از چوب خرماست و اطراف آنها با حصیر بسته می شود. نام خانه های حصیری که گاه از منسوجی درشت و گاه از شاخ و برگ درخت ساخته می شود.

   

   خانه ٔ نیی . کومه . آلونک . عریش .

   

   کَپَر نام گونه ای اقامت گاه سایه بانی در جنوب و جنوب شرق ایران و از جمله مناطق مختلف بلوچستان

   

   (استان سیستان و بلوچستان ) است.

   

  آنهایی که در فصل تابستان و گرما به پشت رودخانه می رفتند و درنخلستانهای خودشان در موسم ثمر نخل چند ماه در آنجا می ماندند، چند کپر می ساختند یکی برای نشستن در سایه آن، دیگری برای سایه بان ظرف آب، و دیگری برای مطبخ، همچنین در کنار زمینهای کشاورزی خود و حتی به علت کمبود درآمد جهت ساخت خانه و منزل برای نشیمن و زندگی درآن کپر می ساخته اند.

   

   کَپَر نام گونه ای اقامتگاه سایه بانی در جنوب ایران و از جمله منطقه شهرستان بستک و مناطق گرم در غرب استان  هرمزگان است. مردمان کوخر دو بخش کوخر دو روستاهای توابع و مناطق مجاور برای استراحت روزانه خود کپر می ساختند، مخصوصاً آنهایی که در فصل تابستان و گرما به پشت رودخانه می رفتند و درنخلستانهای خودشان در موسم ثمر نخل چند ماه در آنجا می ماندند، چند کپر می ساختند یکی برای نشستن در سایهٔ آن، دیگری برای سایه بان ظرف آب، و دیگری برای مطبخ، همچنین در کنار زمینهای کشاورزی خود و حتی به علت کمبود درآمد جهت ساخت خانه و منزل برای نشیمن و زندگی درآن کپر می ساخته اند. کپر مانند سجم است اما از سجم بلندتر است، فقط اختلاف در استعمال آن این است که سجم به هنگام شب در روی»بالای« آن می خوابند، اما کپر در روز در سایه »زیر« آن می نشینند.

   

   ساخت آلاچیق سنتی با قیمت توافقی

   

   ساخت آلاچیق سنتی

   

   با کپرهای سنتی ما در برابر زلزله ایمن باشید

   

  :

  ‏ ‏

   

  ساخت ساز،ساخت،ساز،منزل،خانه،ویلا،ساختمان، آپلود عکس

   

  آلاچیق،توپ،کپر، آپلود عکس :

  ‏ ‏

   

  خانه های الاچیق،آلاچیق،توپ،کپر، آپلود عکس

   

  تصاویری، ساخت،ساز،خانه،آلاچیق،توپ،کپر، آپلود عکس

   

  عکسهای،الاچیق،توپ،کپر،منزل،خانه،ساختمان،کلبه،ویلا، آپلود عکس

   

  ساخت خانه،منزل،با قیمت پایین ضد زلزله ،بالایی ساختمان و پایین ساختمان در ابعاد 3 و 4 متری  و همچنین در باغ های کشاوزی برای تفریح ساخته میشود آپلود عکس

   

  تصاویر،تصاویر های،خانه،منزل،ساختمان،ویلا،آپارتمان،مسکن،ساخت ساز، آپلود عکس

   

  ساخت ساز،منزل،خانه،ساختمان،آپارتمان،ساختمان،توپ،کپر، الاچیق،کپر،توپ، آپلود عکس

   

  آدرس:استان کرمان شهرستان  کهنوج قلعه گنج بخش چاه داخدا دهستان رمشک آپلود عکس

   

  ارتباط با پیمانکار(استاکار) آپلود عکس

   

  ارتباط:تلفن همراه

   

  :

  ‏ ‏ 09179458322

  09130638295

   

  آپلود عکس

   

  ،کپر،عکس کپر،کپر سنتی،  آپلود عکس

   

  ،کپر،عکس کپر،کپر سنتی،  آپلود عکس

   

  ،کپر،عکس کپر،کپر سنتی،  آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: دو شنبه 11 مرداد 1395برچسب:کپر,ساخت کپر,ساخت سنتی,الاچیق,سنتی,خانه توپ,کپر,ضد زلزله,,
 • رمشک،مشکلات رمشک،اینترنت،

   

  ​خدمت رسانی همراه اول در دهستان رمشک​

   

  طبق مقایسه ای که در سایت خبرآنلاین موجود است متوسط سرعت اینترنت در کشوری مثل ​افغانستان ۸۶۵۶ کیلوبایت بر ثانیه​است

   

  این در حالی است که در دهستان ​رمشک​ ماکسیمم سرعت اینترنت شبکه ی همراه اول به ​۱۰​ کیلوبایت هم نمیرسه

   

  یعنی برای ارسال یک متن در یک شبکه اجتماعی مثل ​واتساپ​ باید ساعت ها در ترافیک صبر کرد و دعا و ورد خواند شاید ارسال شود!!!!

   

  در کشور دیگری مثل ​مالزی​ حداقل سرعت اینترنت ​224مگابایت بر ثانیه است​.

   

  که قیمت این اینترنت ​۵۸؛۱​ دلار در ماه است.

   

  یعنی چیزی حدود ​۵ هزار تومان​ در ماه.. با مقایسه ای که سایت ​zoomtech​ انجام داده است هزینه ی خدمات اینترنتی در ایران ​16هزار​ برابر هزینه ی اینترنتی کشوری مثل مالزی است!!!!!!

   

  سوال اینجاست:

   

  با این اختلاف قیمت انصاف نیست که ​حداقل سرعت اینترنت را به مردم رمشک واگذار کنند؟​ اما متاسفانه در عصر اینترنت و تکنولوژی؛ عصری که اینترنت نیاز اصلی هر منطقه ای است تا از دنیا و سایر مردم عقب نیوفتند باعث تاسف است که دهستانی با جمعیتی بالغ بر ​۱۵​هزار نفر؛ از حداقل سرعت اینترنت برخوردار نباشد...

   

  بارها برای همه ی ما پیش آمده که با همین سرعت ​افتضاح همراه اول در رمشک​ ماهیانه بسته ی اینترنتی را به مبلغ ​ده هزارتومان​ خریداری کرده ایم ولی حتی اندازه ی ​هزارتومان​ هم به ما خدمات ارایه نداده

   

  خدمات منظورم ​وبگردی و بازدید از سایت ها​ نیست؛ بلکه کوچکترین انتظارمان را برآورده کند یعنی ​دریافت و ارسال یک متن(حتی عکس نه) در شبکه های اجتماعی!!!!!​..

   

  یک متن باید فرستاده شود و اینترنت گوشی در حالت روشن ماندن باقی بماند و آرام سر بر بالین گذاشته شود و خابید بلکه نصف شب که همه خوابند متنت ارسال شود!!!!!

   

  این است خدمت رسانی ​اپراتور همراه اول در دهستان رمشک​.... نمیدانم از کم کاری ​مسولان​ ما است یا از سیری شرکت ​همراه اول​ که عین خیالشان هم نیست و نیازی به درآمد بیشتر ندارند!!

   

  گفته ایم و باز هم میگوییم: ما از شما اینترنت ​نسل دو و سه یا همان 3G,4G​ نخواستیم؛ بلکه همان ​سرعت لاک پشتی​ خودمان را به ما بدهید تا در قبال پولی که مردم پرداخت میکنند حداقل امکانات را داشته باشند.

   

  انسان اگر چیزی نداشته باشد دردش کمتر است تا اینکه همان چیز را به شکل ​افتضاح​ داشته باشد.

   

  مصداق این جمله میتواند خدمت رسانی ​افتضاح همراه اول​ در رمشک و حوالی باشد.

   

  ​کاش مسولین این شهرستان ذره ای بفهمند که نیاز به اینترنت برای مردم این منطقه یکی از ضروریات است

   

  این است جهان سوم​.

   

  ​(قاصدک)​

  مشکلات برق رمشک،رمشک،

   

  اداره ی برق شهرستان قلعه گنج

   

  نامه ای به رییس جمهور از طرف مردم *دهستان رمشک*

   

  باسلام خدمت رییس جمهور محترم و مردمی جناب دکتر روحانی

   

  اینجا *رمشک* است.

   

  جنوبی ترین نقطه ی استان *کرمان* و جایی که مردمش نان را با هزاران زحمت میخورند. اینجا *رمشک* است جایی با جمعیتی بالای ده هزار نفر. بخاطر کم کاری *اداره ی برق این شهرستان یعنی قلعه گنج*؛ تابستان اینجا را برای مردمش جهنم کرده است...اینجا جایی است که دمای هوایش بالای ۵۰ درجه ی سانتی گراد است و با نبود برقی برای روشن شدن ثابت یک چراغ حکایت از سالهای قرون وسطی دارد.

   

  ما اینجا یک روشنی ثابت از کولر نداریم.

   

  اینجا *رمشک* است جایی که در قبال هیچ برقی هر ماه فیش برقی صادر میشود که هیچ خانواده ای قادر به پرداخت آن نیست.

   

  اینجا *رمشک*است؛ جایی که اگر پرداخت فیش برقش به تعویق بیفتد اداره ی برق ماموری را ملزم میکند که بدون هیچ تاخیری کابل های برق را از تیربرق قطع کند.

   

  اینجا *رمشک* است جایی که وعده های اداره ی برقش هزار برابر از عملشان است.

   

  آقای رییس جمهور جناب دکتر *روحانی* فرموده بودین که این دولت یک دولت تدبیر و امید است...مخاطب ما فقط اداره ی برقمان است که در قبال امید مردم هیچ تدبیری اتخاذ نمیکند.فقط برای فریب اذهان عمومی شایعاتی را مبنی بر بهبود ولتاژ برق پخش میکنند که روز به روز بهتر که هیچ بدتر میشود.

   

  جناب دکتر *روحانی* اینجا حرف ما را نمی فهمند.اینجا در قبال هیچ خدمتی پول دریافت میکنند.اینجا اگر اعتراض کنی میگویند همین که هست.

   

  اینجا فریاد ما را با خشم پاسخ میدهند.یک روز اگر برق ادارشان قطع شود میفهمند ما چه میگوییم.

   

  *اداره ی برق شهرستان قلعه گنج یکی از کم کارترین اداره هاست که فقط از مردم پول دریافت میکند و با اندک تاخیری در پرداخت موجب قطع برق میشود.این اداره به ظاهر شاید کارهایی را انجام دهد اما برای فریب مردم است و هیچ بهبودی در وضعیت برقمان مشاهده نمی شود'

   

  قاصدک かわいい のデコメ絵文字 شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛

   

  به نقل از “رودبار ما“، نوشتن از دردهای که تا اعماق وجودمان ریشه دوانده است و آن هم نوشتن برای کسانی که با آن آشنا هستند کاری دشوار است نه از آن جهت که درد است بلکه از آن جهت که تکرار است و ترس از اینکه زمانی از خواندن این تکرارها خسته شوی ودیگر یادت نیاید که این عادت ها زمانی دردمان بود.

   

  جانکاه تر از همه ی اینها جزع وفزع کردن مردم بینوایست که صدایشان به جایی نمی رسد و گوش شنوایی برای ناله های بی حاصلشان یافت نمی شود.

   

  در نهایت نتیجه ای جزء انزوا برای آنها در پی نخواهد داشت و این تلخ ترین قسمت ماجراست.

   

  دردها ومشکلات کهنه همچنان برتن فرسوده و زخمی رمشک به قوت خود باقی است،اما حکایت این روزها گرما ولوار سوزان است که با افت ولتاژ برق با هر نوسانی به یکباره زندگی بینوایی را با خود می سوزاند.

   

  پیرزن مستمری بگیری را تصور کنید که سهم او از تمام دنیا با تمام گستردگی اش کارت یارانه و مستمری اندک ماهیانه است که از کمیته امداد باهزار مشقت دریافت میکند حال آنکه هر دوی آنها را یک جا گروی مغازه ای گذاشته تا کولر ویخچالی بخرد برای فرار از این روزهای گرم وسوزان به یکباره با افت ولتاژ برق همه آنها در ظهری گرم سوخته باشند.

   

  آیا برای حقوق چنین مصرف کننده ای میان انبوه قوانین و مقرراتی که پشت قبض های برق برای هشدار قطع و جمع آوری وابطال انشعاب شرکت ها درج شده قانون وتبصره ای برای حق وحقوق او در نظر گرفته شده حال آنکه روزی نیست که در رمشک اتفاق این چنینی نیافتاده باشد .

   

  میان تقسیم بندی رفتار مشترکین و درجه بندی آنها نسبت به زمان پرداخت قبض ها ظاهرأ هیچ حقی برای مصرف کننده در نظر گرفته نشده که بهای برقی که از آنها دریافت می شود.

   

  بابت ولتاژ ضعیفی است که در گرمای سوزان حتی جوابگوی یک کولر نیست،وضعیت نابسامان ولتاژ برق همهی بخشهای خدماتی رمشک را دچار مشکل کرده است با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان اگر این مشکل برطرف نشود مردم با مشکلات عدیده ای مواجه خواهند شد.

   

  مسئولین برای رفع مشکل وعده راه اندازی پست سیاری در بخش چاه داخداد را می دهند امیدواریم این پست هر چه زودتر به بهره برداری برسد تا مردم شهر ما مصداق ضرب المثل مشهور نشنکه بزک نمیر بهار میاد رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج درجنوب استان کرمان است. かわいい のデコメ絵文字 گزارش از:اسحاق رمشکی

  رهبر،دنیای مجازی،

  かわいい のデコメ絵文字 رهبر عزیزمان امام خامنه ای می فرمایند

   

  " من اگر امروز رهبر نبودم، می آمدم می شدم. "

   

  فکر می کنید گفته چه کاره میشدم؟

   

  قاعدتا باید ببینیم بعداز جایگاه رهبری در کشور مهمترین جایگاه چی هست؟ かわいい のデコメ絵文字 رئیس جمهور؟؟

   

  فرمانده سپاه؟؟ かわいい のデコメ絵文字 رئیس دستگاه قضا؟؟

   

  رئیس مجلس؟؟ かわいい のデコメ絵文字 خیر !! هیچکدوم از اینا رو نگفته

   

  پس کجاست که فعلا تو این اوضاع کشور خیلی کار لازم و مهمه؟؟

   

  کجاست که رهبر اگر رهبر نبود اونجا فعالیت میکرد؟؟

   

  جمله رو دقت کنید: " اگر من امروز رهبر نبودم رئیس فضای مجازی می شدم. "

   

  ببین چقدر تو این فضای مجازی دشمن حمله کرده و اوضاع خرابه که دیگه رهبر یک مملکت که از مسائل سری مملکت خبرداره اینجوری داره هشدار میده و "درخواست کمک میکنه". اینجا با این جمله وظیفه من و شما رو داره روشن میکنه وظیفه رو باید شناخت. かわいい のデコメ絵文字 بچه مسلمونا...حواستون باشه

   

  باید تو این فضا کار فرهنگی کرد___واقعا ما بیداریم؟؟

   

  ولی دشمن بیداره و با تمام قدرت داره در فضای مجازی اعتقادات جوان ها رو هدف قرار داده

   

  (از پخش تصاویر و کلیپ های مبتذل گرفته تا ایجاد شبهه در دین و بی تفاوتی نسبت به انقلاب...) پس یا علی بگو که اگه در این فضای مجازی کوتاهی کنیم اون دنیا باید پاسخگو باشیم かわいい のデコメ絵文字 ظهور امام زمان (ع) وابسته به عمل ماست.

   

  پیام علامه حسن زاده آملی به تمام حاضرین در دنیای مجازی : かわいい のデコメ絵文字 1 - حق را با یاد کردن و تکرار کردنش زنده کنید.

   

  2 - باطل را با ترک کردنش نابود کنید. かわいい のデコメ絵文字 3 - از تصاویر حرام و غیرشرعی پرهیز کنید.

   

  4 - از بحث‌های بیهوده بپرهیزید. かわいい のデコメ絵文字 5 - از جوک‌هایی که دین و عبادات و مقدسات و اشخاص و ملت‌ها و قومیت‌ها را مسخره می‌کند، بپرهیزید.

   

  6- مصدر نقل شایعات نباشید و قبل از نقل و انتشار هر حدیث یا روایت یا داستان و خبری از صحت آن مطمئن شوید. かわいい のデコメ絵文字 7- بگذارید آن کلامی که می‌فرستید به‌نفع شما گواهی دهد نه علیه‌تان.

   

  8- خودتان را کلید خیر و قفل شر قرار دهید. かわいい のデコメ絵文字 9- هر متنی و پیامی که می‌فرستید به‌منزله تأیید و با امضای شماست. نگو که به من رسیده و کپی کرده‌ام.

   

  10- تمام سعی خودتان را برای استفاده بهینه از این تکنولوژی به کار بگیرید و از آن برای دعوت الی اللّه و امر به معروف و نهی از منکر و آموزش مسائل دینی و فرهنگی و علمی و آموزشی استفاده کنید یعنی به‌عنوان یک اصلاحگر به‌تمام معنا، و نیت خودتان را درست و خالصانه کنید. かわいい のデコメ絵文字 11- برای بیان حق مجاملات و رودربایستی را کنار بگذارید٬ دین و حق بر هر چیز مقدم و شایسته‌تر هستند.

   

  12- تصویر پروفایل شما و پیام‌هایتان معرف شخصیت شماست.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 9 تير 1395برچسب:رهبر،دنیای مجازی،اینترنت،,
 • اخبار

  かわいい のデコメ絵文字 حضرت مولانا امیری ( مدظله العالی) از اساتید برجسته ی مدرسه ی جامعه الحرمین شریفین چابهار و یکی از علمای شاخص منطقه ، در خلال جلسه ی تفسیرالقرآن  امروز ۲۳ خرداد۹۵ ، ضمن ابراز ناخرسندی از جنایت کلاهبرداری صدها ملیاردی از بلوچستان ، همه ی مالباختگان را  موکدا به خویشتن داری و حفظ خونسردی فراخواندند. ایشان در این جلسه ی نورانی و معنویی که  اقشار مختلف جامعه در آن حضور داشتند かわいい のデコメ絵文字 با تاکید بر حفظ آرامش افراد جامعه ، به همه ی مال باختگان توصیه کردند که چه بسا این کلاهبرداری ، برنامه ریزی شده باشد ( تا بدخواهان با یک تیر چندنشان بزنند) که علاوه بر به یغما بردن سرمایه ی مردم بلوچستان ، آنها را به نوعی با خودشان درگیر بکنند و از این طریق بتوانند فتنه ی قومی و برادرکشی را به جریان بیاندازند. ایشان در ادامه ی سخنان خود فرمودند که مردم شریف ، بردبار و صبور  بلوچستان ، با متانت تر از این حرف هایند که بخاطر سرمایه ی مادی ، به جان هم بیفتند و خدای نکرده از این طریق در دام دشمن گرفتار بشوند. حضرت مولانا امیری با اشاره به عمق و وسعت این  کلاهبرداری در عین حال یادآور شدند که ضرر مالی هرچقدر هم که سنگین باشد اما به حول و قوه ی الهی ، بازهم قابل جبران هست اما خدای نکرده اگر ما یکی از فرزندان بلوچستان را از دست بدهیم نه تنها این ضایعه جبران نخواهد شد که این تالم برای همیشه باقی خواهد ماند و موجب خوشحالی بیشتر آن بدخواهانی میشود که این نقشه را برای ما طراحی کردند. لذا مردم بلوچستان  باید متانت ، かわいい のデコメ絵文字 از خودگذشتگی و وحدتشان را به همه نشان بدهند. ایشان در پایان تاکید فرمودند که این پیام من باید به دست همه برسد.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: دو شنبه 24 خرداد 1395برچسب:خبر,اخبار,خبرهای جدید,چ,
 • ,رمشک،مشکلات, اینترنت ,رمشک

  かわいい のデコメ絵文字  کرمان،رمشک، تلفن همراه اول اینترنت در رمشک

   

  به صورت همیشگی با سرعت بسیار پایین و کیفیت نامطلوب اینترنت و تا این لحظه، هیچ گونه اطلاع رسانی شفافی از سوی مسئولین امر در خصوص علت این مشکل صورت نپذیرفته است.

   

  توجه مسئولین به این نکته، که سرعت بسیار پایین اینترنت اختلالاتی در کسب و کار و زندگی شهروندان ایجاد میکند بسیار ضروری می باشد.رمشک, متاسفانه به صورت همیشگی, با سرعت بسیار پایین و کیفیت نامطلوب اینترنت مواجه بوده مردم منطقه رمشک, را دچار مشکلات فراوانی می کند.

   

  موجب نارضایتی مردم و مشترکان تلفن همراه  سطح روستاهای,رمشک, این مشکل کماکان ادامه دارد ،قطع مکرر بانده ""E ""اینترنت ،مشکلات فراوانی را برای مردم این منطقه به وجود آورده است.

   

  مشکل قطعی های مکرر بانده ""E"" اپراتور همراه اول به منظور تعمیر،افزایش باند و "" 3G"" کردن اینترنت آن صورت گرفته،اما این تعمیرات"" 2""ماه جایشان را به مدت 4ماه دادند تا مردم از نعمت اینترنت همراه محروم باشند و هم دست شان از اینترنت کم سرعت""E"" خالی بماند و مصداق این ضرب المثل جایش را بگیرد '''خواستند ابروریش را درست کنند زدند چشمش را کور کردند.

   

  جای ؟ سوال است که چرا اینترنت دهی به این مدت طولانی سرعت بسیار پایین"" G""باشد و مسولان بخش و مخابرات دست روی دست گذاشتند و در رفع این مشکل اقدام نمی کنند؟

   

  حال و روز شبکه همراه اول هم ناخوش تر از گذشته است گر چه با انتن دهی قوی و سرعت اینترنت لاک پشتی"" G"" از سرعت حلزونی"" E ""نیاز نسل جوان و مشترکان را تا حدودی رفع می کرد اما با توجه به شرایطی که مناطق همجوار

   

  ،چاه دادخدا ،و ،قلع گنج ،با かわいい のデコメ絵文字 جمعیت کم ؟

   

  از سرعت بالای اینترنت بانده 3G و دیگر خدمات ارتباطی و مخابراتی از رشد بالاتری برخوردارند رمشک هم نیازمند چنین شرایط با صرفه و ارتباطی است تا رشدی که دیگر منطق از این لحاظ به خود گرفته و ما دراندرخم کوچه این فناوری های ساده ایم برطرف شود.

   

   ،رمشک،,رمشکی,با این جمعیت زیاد かわいい のデコメ絵文字 سهمیه《《》》وای پای 40《====》""Wi_Fi""

   

  نکته سوال انگیزی هم در این گیرو دار ها وجود دارد آیا مسولان مخابرات شهرستان در اطلاع این مشکلات قرار دارند یا نه ؟

   

  ایا پیگیری صورت گرفته . یا . انها هم به خیال اینکه حال تلفن هایمان خوش و پر انتن است قدمی برای رفع آن بر نمی دارند؟

   

  مطمئنا همینطوره!

   

   چون در طول این مدت فکرهیچ مسئول بخش در این باره مکاتبه و پیگیری ننموده است امیدواریم اگر قدم مبارک مسئولان مخابرات جهت تفریح و گردش به این مناطق افتاد اقدامی جهت بر طرف نمودن این مشکل انجام دهند

   

  ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ ، رمشک روستایﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ، رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ، رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ، رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای، ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ، رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ، رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ، رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ، رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ، رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ، رمشک روستای ،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ، رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ، رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ، رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ، رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،روستای،زیارت گیاهان، رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ، رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ، رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ، رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ، رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،روستای،کرم اباد،روستای،بندجلال،روستای،رودکارون، رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: پنج شنبه 6 خرداد 1390برچسب:,رمشک,اینترنت,دهستان ,رمشک,مشکلات ,رمشک,مردم ,رمشک,رمشک,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ , رمشک روستایﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ, رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ, رمشک روستای,ﻟﺪﻭ , رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای, ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ, رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ , رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ, رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ, رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ, رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ, رمشک روستای ,ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای, ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای,ﮐﻬﻨﮏ, رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ, رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای,ﮔﺎﺭﻭ, رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ, رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ,روستای,زیارت گیاهان, رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ, رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ, رمشک روستای,ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ, رمشک روستای,ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ, رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای,گنج آباد,روستای,کرم اباد,روستای,بندجلال,روستای,رودکارون, رمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • 22بهمن،رمشک،مدرسه شهید مطهری رمشک،شهید مطهری،

  به نام خالق یکتا 》♡《 22بهمن روز تجلی وحدت اقتدار ملی و بیعت مجدد با ارمانهای مقدس شهداء حضرت امام☆ره☆و مقام معظم رهبری است.مردم رمشک نیز همگام با سراسر ایران در این روز با اراده ای پولادین می ایند تا حماسه ای دیگر خلق کنند.برای پیوستن به دریای اداده و وحدت امروز همه و همه در کنار هم حضور می یابیم تا به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کرده باشیم و دشمنان اسلام را مایوس نمائیم. ♡~وعده دیدار ما امروز ساعت 8:15مقابل مدرسه شهید مطهری رمشک

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: پنج شنبه 22 بهمن 1394برچسب:22بهمن,رمشک,مدرسه شهید مطهری رمشک,شهید مطهری,,
 • اخبار،خبر،

  شیوه جدید سرقت و تجاوز به عنف (حتما بخوانید و به اشتراک بگذارید) به این گزارش که اخیراً توسط نیروی انتظامی در مورد شیوه جدید سرقت و تجاوز به عنف منتشر و در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است توجه فرمائید. در این روش متجاوز قربانی خود را در محلی خلوت پیدا می‌کند، سپس به سمت قربانی رفته (معمولا با موتورسیکلت) و پس از ربودن کیف یا انجام یک حرکت ناشایست دیگر، اقدام به فرار می‌کند. طعمه معمولا دخترانی هستند که به تنهایی در حال تردد هستند. در همین حال همدست او سوار بر یک خودرو به قربانی نزدیک شده و از وی درخواست می‌کند جهت تعقیب موتور سوار و گرفتن کیف، سوار بر خودرو او شود. پس از سوار شدن قربانی به آن خودرو و مدتی تعقیب و گریز سوری و کشاندن شخص به مخفی‌گاه و اضافه شدن هم‌دستان دیگرشان به آنها، اقدام به عملی نمودن نیات شیطانی خود می‌کنند. نیروی انتطامی توصیه می‌کند اگر کیف یا هر چیز دیگرتان ربوده شد یا مورد کارهای ناشایست این افراد قرار گرفتید، ضمن حفظ خونسردی، سریعا اقدام به یادداشت پلاک موتورسیکلت یا خودرو نموده و از سوار شدن بر خودروهایی که به ظاهر با نیت خیرخواهی به شما پیشنهاد تعقیب مجرم را می‌دهند، اکیدا خودداری نمایید و بلافاصله مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام نمایید. با اشتراک این مطلب جلوی اتفاقات بد برای دوستان و آشنایان خود را بگیرید.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 7 شهريور 1394برچسب:اخبار،خبر،خبرهای جدید،اخبار،جدید ترین خبرها,
 • فوتبال رمشک،عکس بازیکنان فوتبال رمشک،استقلال

  آپلود عکس :

  ‏ ۱ آپلود عکس :

  ‏ ۲ آپلود عکس :

  ‏ ۳ آپلود عکس :

  ‏ ۴ آپلود عکس :

  ‏ ۵ آپلود عکس :

  ‏ ۶

  اخبار،خبر،رمشک،  ماشینی که از میناب به طرف شهر خودش به را می افتد آپلود عکس

  که در جاده ی دهستان رمشک روستایی دهبالا به پایین پل واژگون میشود


  راننده جان خود رو متأسفانه از دست میدهد


  این پل فاقد گارد ریل میباشد اگراین پل دارای گارد ریل بود
  :

  ‏ ‏
  ۸۰

  درصد راننده امکان زنده بودنش بود آپلود عکس

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 24 دی 1393برچسب:اخبار,اخبار رمشک,اخبار روز,تازه ترین خبرها,خبر,رمشک,دهستان,دهستان رمشک,میناب,قلعه گنج,کهنوج,کرمان,,
 • اخبار وزشی رمشک فوتسال،فوتبال

  :

  ‏ ‏مسابقات فوتسال جام رمضان

  یادواره مرحوم یاسر عیدی زاده

  گروه بندی مسا بقات

  تنجیلک
  دهیاری

  گلستان دهبالا
  گدار :

  ‏ ‏
  نوجوانان

  دانشجویان


  استقلال
   
  بندجلال

   


  محب

   

   


  ساعت مسابقات

  گلستان <:

  ‏ ‏>مس بندجلال


  22:30
  نوجوانان <

  >استقلال


  24:00
  گدار<

  >دانشجویان


  22:30
  دهیاری<

  ‏>محب


  22:30
  تنجیلک <

  >بندجلال


  24:30
  دهبالا<>استقلال


  24:00
  گلستان <

  >دانشجویان


  22:30
  محب<>نوجوانان


  23:00
  گدار <

  >تنجیلک


  22:30
  دهیاری <> دهبالا


  24:00
  مس<

  >دانشجویان


  22:10
  استقلال <>محب


  24:00
  گلستان <
  گدار


  22:30
  دهیاری <

  >نوجوانان


  24:00
  گدار <

  >مس


  22:30
  دهبالا <

  >محب


  24:00
  گلستان <

  >تنجیلک


  22:30
  دهیاری <ا

  >استقلال


  24:00
  دانشجویان < ‏>تنجیلک


  23:30
  نوجوانان <

  >دهبالا


  24:00

  ............آغاز مسابقات...........
  بندجلال .................گلستان
  گلزنان ......

  ....... گلزنان
  ..........سعید درزه ای
  .....
  ...... ایرج قلع گنجی


  کارت
  زرد .......

  .........

  مهران نادری


  نتیجه نهایی
  0 بندجلال ......

  .......گلستان2
  استقلال .........

  .......نوجوانان
  گلزنان ..........

  ............ گلزنان
  یوسف سلمانی....

  .....
  امید رمشکی..........


  ................کارت................

  ................زرد................

  زبیر اربابی..........
  خلیل خداترس........


  ................نتیجه نهایی................
  2 استقلال ......

  .......نوجوانان0
  گدار ...............دانشجویان
  گلزنان.............
  ...........گلزنان
  خلیل علیزاده..

  ... احسان کعنانی


  ................نتیجه نهایی ................
  گدار1........

  ........1دانشجویان
  دهیاری.......

  .........محب
  گلزنان.......

  .........گلزنان
  نوید ......

  .....ارسلان محسنی

  علی.........
  اسماعیل.........

  جهانبخش ..........


  ................کارت................
  ................زرد................
  اسماعیل شکر............شهرام
  ......

  .....ارسلان


  ................نتیجه نهایی................
  دهیاری4................1محب
  گدار.........
  .......تنجیلک
  گلزنان........

  ........گلزنان
  عمران پاک....

  ....محمد رمشکی
  خلیل علیزاده....

  ....یونس تکاور


  ................کارت................

  ................زرد................
  خلیل خداترس...

  ..حبیب رمشکی
  رمشکی ....

  ..... سلمان الماسی


  ................نتیجه نهایی................
  گدار2........ا

  ........2تنجیلک
  دهیاری................دهبالا
  گلزنان........

  ........گلزنان
  مسعود خیرالله......

  علی رمشکی.......
  اسماعیل درزه ای.......


  ................کارت................

  ................زرد................
  علی رمشکی.......


  ................نتیجه نهایی................
  دهیاری3.........

  .......0دهبالا
  دانشجویان .......

  ......بندجلال
  گلزنان.......

  .........گلزنان

  یعقوب دادخدایی......

  یعقوب دادخدایی.......


  ................نتیجه نهایی................
  دانشجویان2........ا

  ........0بندجلال
  استقلال ................محب
  گلزنان........

  ........گلزنان
  ناصر پاک............


  ................کارت................

  ................زرد................
  عبدی .........

  .......ارسلان
  جواد................شهرام


  ................نتیجه نهایی................
  استقلال 1........
  ........0 محب
  گدار.................

  ...............گلستان
  گلزنان.............

  ..............گلزنان
  الیاس شیخی..

  ...جاسم رمشکی

  ......محمد گنج دانش


  ................کارت................


  ................ زرد ................
  محمد رمشکی...

  ...مرتضی


  ..............قرمز................
  ا

  ایمان دهبالایی ........
  محسن علیزاده .......


  ................نتیجه نهایی................
  گدار1.......

  .........2گلستان
  دهیاری................نوجوانان
  گلزنان........

  ........گلزنان
  مسعود خیرالله........


  ................نتیجه نهایی................
  دهیاری1........
  ........ 0 نوجوانان
  گدار ........

  ........بندجلال
  گلزنان ........

  ........گلزنان

  خلیل علیزاده.......

  داریوش شیخی ......


  ................کارت................
  ................زرد................

  ........مهران نادری


  ................نتیجه نهایی...............
  گدار2 ........

  ........ 0 بندجلال
  محب........ ‏........دهبالا
  گلزنان........

  ........گلزنان
  یاسر ................فیصل

  یاسر ................


  ................نتیجه نهایی................
  محب 2 ................1 دهبالا
  گلستان .......
  .........تنجیلک
  گلزنان ........

  ........ گلزنان
  گنج دانش .......

  ...... تکاور یونس


  ................نتیجه نهایی................
  گلستان 3 ........

  ........ 1 تنجیلک
  استقلال.......

  ........دهیاری
  گلزنان .....

  ...... گلزنان
  یوسف سلمانی...ا

  ....مسعود خیر


  ...............نتیجه نهایی...............
  استقلال1 ............... 1 دهیاری
  دانشجویان ........

  .......تنجیلک
  گلزنان ............... گلزنان
  احسان .....

  .....یونس تکاور
  خسرو رمشکی......
  خیام رمشکی........

  محسنی ........


  ...............نتیجه نهایی ...............
  دانشجویان 4 ......

  ...... 1 تنجیلک


  مرحله حذفی
  به صورت رفت برگشت
  استقلال ........

  ....... گلستان
  گلزنان ......

  .........گلزنان
  امید رمشکی...

  ....سعید چاکری


  ..............کارت زرد...............
  سلمان رمشکی ....ا

  ... قادر
  ‏ ‏ ....جاسم رمشکی


  ............... نتیجه نهایی ...............
  استقلال 1 ........

  ....... 1 گلستان
  دهیاری ...............دانشجویان
  گلزنان ........

  ....... گلزنان
  علی رمشکی........
  علی رمشکی.......


  ...............کارت زرد...............

  جهانبخش ........


  ...............نتیجه نهایی ...............
  دهیاری 2 ......

  .......0 دانشجویان
  گلستان .......

  ........ استقلال


  ...............کارت زرد...............

  قادر پور اسفندیاری...


  ...............نتیجه نهایی ...............
  گلستان 3 .......

  ........ 2 استقلال
  ا

  این بازے بہ ضربات پنالتے کشید و تیم گلستان موفق شد بازے 3 بر 2 بہ نفع خودش بہ پایان برساند و بہ بازے فینال راہ پیدا کند
  دھیارے ...............دانشجویان
  گلزنان .......

  ........گلزنان
  یوسف رمشکے .....

  یوسف رمشکے .....
  اسماعیل ....


  ...............نتیجہ نہایے ...............
  دھیاری 3 .......
  ..... 1 دانشجویان

  تیم دھیارے با غلبہ بہ تیم پر افتخار دانشجویان جواز حضور در مسابقات فینال کسب کردو حریف تیم گلستان در بازے پایانے شد


  .............. بازے فینال .............
  دھیارے ......

  ......... گلستان
  گلزنان ........

  ....... گلزنان

  اسماعیل درزہ اے....


  ...............کارت زرد...............
  ا

  علے رمشکے ......


  ...............نتیجہ نہایے ...............
  در اين بازي تيم دهياري موفق شد با تک گلی كه در نيمه اول به وسيله اسماعيل درزه ای به ثمر رسيد به نفع خود به پایان ببرد و قهرمان این دوره از مسابقات شود

  بهترین تیم:
  دهیاری
  آقای گل:علی رمشکی 5 گل

  بهترین خط حمله:دهیاری با 14 گل زده و تنها با 3 گل خورده
  بهترین بازیکن این دوره :
  اسماعیل درزه ای

  پدید :
  این مسابقات سعید چاکری

  جام رمضان 1393 تیرماه

  با قهـــــــــرمانی

  تیم دهــــــیاری

  به پـایان رسید
  ا

  دهـــیاری قــــهرمـــان
  گــلســـتان نایب قــــهرمان

  دانــشــــجویان ســــــوم

  درصورتی که مطلبی،خبری یا عکسی،فیلمی،راجب فوتبال رمشک،یا هر اطلاعاتی راجب رمشک داشتید برای ما بفرستید تا با اسم شما در وب قرار گیرد

  ارتباط:تماس09136137907


  ایمیل:nezamrameshk‎@gmail.com


  واتس ساپ:09136137907

  و یا در قسمت نظرات به ما بفرستید.
  :

  ‏ ‏با تشکر

   

  ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک،ﺭﻣﺸﮏروستای،ﻧﺎﮒ، رمشک روستای،ﺩﮔﺲ، رمشک روستای،ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ،رمشک روستای،ﺳﺮﭼﺎﻩ،رمشک روستای،ﻟﺪﻭ ،رمشک روستای،ﭼﺎﻫﺎﻥ، رمشک روستای،ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ،رمشک روستای،ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ، رمشک روستای،ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ،رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ،رمشک روستای،ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ،رمشک روستای،ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ،رمشک روستای،ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ،رمشک روستای،ﮐﻠﮕﻦ،رمشک روستای،ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ،رمشک روستای، ﺩﺭﺯﻩ، رمشک روستای،ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ،رمشک روستای،ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ، رمشک روستای،ﮐﻬﻨﮏ،رمشک روستای،ﭘﯿﻠﻢ،رمشک روستای،ﭘﯿﺰﮔﯽ، رمشک روستای،ﮔﺎﺭﻭ،رمشک روستای،ﻣﭽﺎﻥ،رمشک روستای،ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ،رمشک روستای،ﺯﯾﺎﺭﺕ،رمشک روستای،زیارت گیاهان،رمشک روستای،ﺳﻬﺮﻧﯽ،رمشک روستای،ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ، رمشک روستای،ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ،رمشک روستای،ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ، رمشک روستای،ﮐﻨﮕﺮﻭ، رمشک روستای،ﺭﺍﺳﮏ،رمشک روستای،ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ،رمشک روستای،ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ، رمشک روستای،ﺣﻮﺭ،رمشک روستای،ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ،رمشک روستای، ﺗﮕﮏ، رمشک روستای،ﮐﺮﮐﮏ،رمشک روستای،ﺳﻮﺭﺩﺭ، رمشک روستای،گنج آباد،رمشک روستای،کرم اباد،رمشک روستای،بندجلال،رمشک روستای،رودکارون،رمشک روستای، اب انبار،رمشک روستای ،کتیچ،رمشک روستای،رمش،رمشک روستای،محترآباد،رمشک روستای،گیران،رمشک روستای،ریتک،رمشک روستای،بیرمین، ،رمشک،رمشک دهستان،رمشک اب هوای،رمشک اثار تاریخی،رمشک مدرسه دینی،رمشک مشکلات،رمشک شهر،رمشک مدرسه،رمشک عکس،رمشک تصاویر،رمشک پاسگاه،رمشک نیروی انتظامی،رمشک مولوی،رمشک تنباکو،رمشک هنر دستی،بیا 2 رمشک،رمشک روستا،رمشک شهر،رمشک دانش اموز،رمشک دانشگاه،رمشک چراغ شیخی،رمشک سنی،رمشک شیعه،رمشک جمعیت،رمشک کار،رمشک بیکاری،رمشک مهمان نوازی،رمشک جاهای تفریحی،رمشک روستا ها و دهستان ها،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 7 آبان 1393برچسب:اخبار,فوتسال,فوتبال,ورزشی,خبر فوتسال رمشک,رمشک,ﺭﻭﺳﺘﺎﻫﺎﯼرمشک,ﺭﻣﺸﮏروستای,ﻧﺎﮒ, رمشک روستای,ﺩﮔﺲ, رمشک روستای,ﮐﻨﺎﺭﺟﻤﺎﻝ,رمشک روستای,ﺳﺮﭼﺎﻩ,رمشک روستای,ﻟﺪﻭ ,رمشک روستای,ﭼﺎﻫﺎﻥ, رمشک روستای,ﺍﺷﮑﻮﺗﻮ,رمشک روستای,ﺩﻫﺪﺭﺍﻥ, رمشک روستای,ﺳﻮﺭﮔﺎﻩ ,رمشک روستایﺩﻩﺑﺎﻻ,رمشک روستای,ﺩﻩﮐﻮﻟﮓ,رمشک روستای,ﮔﺮﯾﭽﺮﺑﺎﻥ,رمشک روستای,ﺧﺮﻭﺱﺍﻭﻧﮓ,رمشک روستای,ﮐﻠﮕﻦ,رمشک روستای,ﻋﻠﯽﺍﺑﺎﺩ,رمشک روستای, ﺩﺭﺯﻩ, رمشک روستای,ﺗﺎﯾﮑﺎﻥ,رمشک روستای,ﺯﯾﺮﺍﺑﺎﺩ, رمشک روستای,ﮐﻬﻨﮏ,رمشک روستای,ﭘﯿﻠﻢ,رمشک روستای,ﭘﯿﺰﮔﯽ, رمشک روستای,ﮔﺎﺭﻭ,رمشک روستای,ﻣﭽﺎﻥ,رمشک روستای,ﺩﻣﯿﺘﺎﻥ,رمشک روستای,ﺯﯾﺎﺭﺕ,رمشک روستای,زیارت گیاهان,رمشک روستای,ﺳﻬﺮﻧﯽ,رمشک روستای,ﺳﺮﻣﯿﺪﺍﻥ, رمشک روستای,ﮔﺎﻭﺑﻨﺎﻥ,رمشک روستای,ﮔﻮﻧﭽﺎﻥ, رمشک روستای,ﮐﻨﮕﺮﻭ, رمشک روستای,ﺭﺍﺳﮏ,رمشک روستای,ﮐﻬﻦﭼﻨﮕﺮ,رمشک روستای,ﮐﻬﻦﺻﻔﺮ, رمشک روستای,ﺣﻮﺭ,رمشک روستای,ﮐﻬﻦﻧﻮﺭﻭﺯ,رمشک روستای, ﺗﮕﮏ, رمشک روستای,ﮐﺮﮐﮏ,رمشک روستای,ﺳﻮﺭﺩﺭ, رمشک روستای,گنج آباد,رمشک روستای,کرم اباد,رمشک روستای,بندجلال,رمشک روستای,رودکارون,رمشک روستای, اب انبار,رمشک روستای ,کتیچ,رمشک روستای,رمش,رمشک روستای,محترآباد,رمشک روستای,گیران,رمشک روستای,ریتک,رمشک روستای,بیرمین, ,رمشک,رمشک دهستان,رمشک اب هوای,رمشک اثار تاریخی,رمشک مدرسه دینی,رمشک مشکلات,رمشک شهر,رمشک مدرسه,رمشک عکس,رمشک تصاویر,رمشک پاسگاه,رمشک نیروی انتظامی,رمشک مولوی,رمشک تنباکو,رمشک هنر دستی,بیا 2 رمشک,رمشک روستا,رمشک شهر,رمشک دانش اموز,رمشک دانشگاه,رمشک چراغ شیخی,رمشک سنی,رمشک شیعه,رمشک جمعیت,رمشک کار,رمشک بیکاری,رمشک مهمان نوازی,رمشک جاهای تفریحی,رمشک روستا ها و دهستان ها,,
 • محرومیت تنها دارایی رمشکی ها

  محرومیت تنها دارایی رمشکی ها
  جنوب کرمان از دیرباز یکی از محرومترین نقاط کشور به حساب می آید و این محرومیت تاریخی سال هاست که مردم این منطقه را آزار می دهد.

   
    در نقاطی از جنوب استان کرمان نبود ابتدایی ترین امکانات زندگی به شدت انسان را رنج می دهد و انسان را به تامل وا می دارد که چرا در این منطقه غنی شاهد محرومیت هستیم؟
  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران)ایسنا(،  


  منطقه کویر، بخش چاه دادخدا شهرستان قلعه گنج یکی از همین نقاط محروم کشور است که علی رغم تلاش های نظام مقدس اسلامی، مردم آن هنوز با محرومیت دست و پنجه نرم می کنند.
  دهستان ۱۳ هزار نفری رمشک از توابع بخش چاه دادخدا را می توان با قدرت از محرو مترین نقاط کشور اعلام کرد، زیرا وضعیت موجود خود گواه این موضوع است و الحق که گرد و غبارفقر بر چهره مردمان این دیار سنگینی می کند.

   
     و آنچه که در این گزارش می آید مشاهدات خبرنگار ایسنا است که در اکثر روستاهای دهستان رمشک حضور یافته که از جمله این روستاها ، گارو، زیرآباد، درزه، ناگ ،ده کوتک، راسک، سورچاه، زیارت گیاهان، سرمیدان، کنگرو، هور، گاوبندان، پیلم،اشکوتو، دهدران،چاهان، سرچاه،گله کان، مچان، دمیتان، سهرانی، گون چان، کهن صفر، کهن نوروزو … را می توان نام برد که با خود عهد کردم، هر آنچه را که در این منطقه مشاهده کرده به گوش مسوولان برسانم.
  فقر و محرومیت در حالی در دهستان رمشک حاکم است که متاسفانه شماری از مردم این منطقه به هر دلیلی فاقد شناسنامه هستند و امید می رود تا متولیان امر در این باره چاره ای اندیشیده تا خدایی ناکرده حقی از این مردم ضایع نشود.
   
     مردم محروم رمشک نبود ابتدایی ترین امکانات در بحث آموزشی، فرهنگی، بهداشت و درمان، ورزش و …
    در این منطقه بسیار به چشم می آید و به نظر می رسد که مردمان این منطقه علاوه بر کپرنشینی مشکلات عدیده ای دارند که رفع این محرومیت مدیریت جهادی مسوولان نظام اسلامی را می طلبد.
   
     عدم پوشش شبکه های سیمای جمهوری اسلامی در این منطقه متاسفانه موجب شده تا مردم این دیار محروم که در فقر فرهنگی به سر می برند، از ماهواره استفاده زیادی داشته باشند و شاید خیلی از آداب و رسوم زندگی را از آن می آموزند.
   
  عدم آنتن دهی تلفن های روستایی و تلفن همراه از دیگر مشکلات مردمان دهستان رمشک است که می طلبد در این خصوص اقدامی قانع کننده صورت گیرد.

   


  نبود ابتدایی ترین امکانات بهداشتی و درمانی در روستاهای دور دست دهستان رمشک که بعضا فاصله ۱۸۰ کیلومتری تا مرکز قلعه گنج را دارند، از دیگر معضلات موجود در این منطقه محروم و مظلوم است .

    

   


  از آنجا که این دهستان در مسیر یک رودخانه فصلی قرار دارد و مواقع بارندگی ارتباط این دهستان را با مرکز شهر بعضا به مدت ۵تا ۶ روز قطع می کند، احداث پل بر روی رودخانه رمشک از وعده هایی است که سال ها به مردم داده شده است، ولی متاسفانه علی رغم مشکلات موجود تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

          
  حال تصور کنید دهستان ۱۳ هزار نفری رمشک که فاصله بعضی از روستاها با شهرستان قلعه گنج بیش از ۱۸۰ کیلومتر است از نبود اورژانس جهت رسیدگی به وضعیت بیماران محروم است و این یکی از ضروری ترین امکاناتی است که در این منطقه نیاز است.

  “ایوب فلاحی”، فرماندار قلعه گنج در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا ضمن تائید مطالب فوق اظهار کرد:

   


  در این شهرستان خدمات زیادی در نظام اسلامی صورت گرفته است، ولی عمق محرومیت بسیار زیاد است و تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

   

   


  وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا مبنی بر عدم احداث پل بر روی رودخانه رمشک گفت:

   


  در حال حاضر احداث جاده رمشک – فنوچ- کتیچ، در دست اقدام است که مراحل پایانی آن است و بعد از آن اولویت اول ما احداث پل بر روی رودخانه رمشک است که اعتبا ر زیادی می خواهد.
   
  فرماندار قلعه گنج در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه تعداد زیادی از دانش آموزان به دلیل کمبود فضای آموزشی ثبت نام نمی شوند یا ترک تحصیل می کند، افزود:
   


  در شهرستان ما مشکلات آموزشی زیادی داریم، علی رغم اینکه تعداد ۱۷ مدرسه طی این سالها احداث شده است، ولی هنوز با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم، ولی اینکه دانش آموزان بخاطر کمبود فضا ثبت نام نمی شوند، قابل قبول نیست و نیاز به بررسی و پیگیری دارد.


  “خسرو اباذر”، رئیس آموزش و پرورش شهرستان قلعه گنج در خصوص مشکلات آموزشی، ترک تحصیل دانش آموزان و عدم ثبت نام دانش آموزان در مدارس روستاهای شهرستان به خصوص دهستان رمشک گفت:

  با کمبود شدید امکانات از قبیل میز و صندلی در مدارس مواجه هستیم و بسیاری از کلاس ها به صورت مختلط برگزار می شود.
  وی در پاسخ به این سوال که چرا دانش آموزان در مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی ترک تحصیل می کنند، تصریح کرد:
  یک دلیل آن نبود رشته های تحصیلی در شهرستان است که متاسفانه مشکل ساز شده است.

   
    مردم محروم رمشک وی کمبود شدید نیروی انسانی در شهرستان قلعه گنج و فضای آموزشی در روستاها را از مشکلات آموزش و پرورش اعلام کرد و افزود:
  در سال ۹۳ قرار شده با همکاری بنیاد برکت مدرسه شبانه روزی در مرکز دهستان رمشک احداث شود.  


  از دیگر مشکلات مرکز دهستان رمشک فاضلابی است که در کوچه های این منطقه سرازیر شده است که مردم به دلیل کوهستانی بودن این مناطق و نبود هزینه قادر به حفر چاه نیستند و متولیان امر باید در این خصوص چاره ای بیندیشند، زیرا مردمان مرکز دهستان رمشک در معرض شدید بیماری های روده ای، انگل و بیماری های واگیردار هستند.
  دکتر “هنگامه واعظی”، سرپرست مرکز خدمات درمانی رمشک در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص مشکلات درمانی این منطقه نیز گفت:

   
     در دهستان ۱۳ هزار نفری رمشک تنها یک پزشک وجود دارد و یک ماما و من هرگز پاسخگوی نیازهای بهداشتی و درمانی این مردم نیستم. .
   
     وی ادامه داد:
    نبود آزمایشگاه، نبود زایشگاه، کمبود شدید پزشک وماما با توجه به وسعت منطقه ازجمله مشکلات حاد رمشک است که در بعضی مواقع در خصوص رسیدگی به بیماران با بحران مواجه می شویم.
   
     سرپرست مرکز بهداشتی درمانی رمشک با اشاره به رها شدن فاضلاب در مرکز دهستان نیز گفت: متاسفانه بیماری های واگیردار در منطقه زیاد شده و عامل اصلی آن هم همین فاضلاب است.

   


  واعظی تصریح کرد:

    

   


  بیماری های تب مالت، سالک، بیماری های انگلی و سایر بیماری های مشترک بین انسان و دام در این منطقه بسیار شدید است و خطر بزرگی مردم را تهدید می کند .

          
  وی اضافه کرد:

  متاسفانه بر اثر بیماری های واگیردار مانند اسهال شدید در منطقه شاهد مرگ کودکان هستیم و این بسیار آزار دهنده است.

   


  واعظی تصریح کرد: بیماری سل در رمشک بیداد می کند و اکثر کودکان زیر پنج سال در خطر هستند.

   

   


  سرپرست مرکز بهداشتی درمانی رمشک افزود: به دلیل فقر، گرسنگی و نبود تغذیه مناسب، سوء تغذیه در دهستان رمشک بسیار آزار دهنده است که باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد.

   


  وی با اشاره به این موضوع که در ماه ۲۰ تا ۳۰ زایمان در مرکز بهداشتی درمانی رمشک صورت می گیرد، گفت:
   
  متاسفانه زایشگاه استاندارد نداریم و از طرفی نبود آزمایشگاه و کمبود ماما به شدت ما را با بحران مواجه کرده است و باید راه حل جدی برای آن در نظر گرفته شود. واعظی تصریح کرد:
   


  ما سوگند خورده ایم که برای نجات بیماران تمام تلاش خود را بکار گیریم، ولی وقتی نمی توانیم کاری انجام دهیم چه باید کرد؟ وقتی اطفال به دلیل بیماری های شدید واگیردار از دنیا می روند، چه کار می توانیم انجام دهیم؟


  سرپرست مرکز بهداشتی درمانی رمشک با اشاره به وسعت منطقه و پراکندگی روستاها و فاصله زیاد تا مرکز شهرستان قلعه گنج، نبود اورژانس ۱۱۵ را از مشکلات حاد دیگر منطقه رمشک اعلام کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی باید در این خصوص اقدامی صورت دهد، زیرا فاصله موجود تا مرکز شهرستان و نبود اورژانس موجب مرگ بیماران اورژانسی می شود.

  مردم محروم رمشک وی از دیگر مشکلات حوزه بهداشت و درمان را پوشش ندادن بیمه خدمات درمانی در بعضی از بیماری ها مانند زایمان اعلام کرد و افزود:
  این موضوع برای مردم دردسر ساز شده و باید برای آن فکری برداشت.
  دکتر “محمدرضا محمدی ساردو”، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان نیز در این خصوص به خبرنگار ایسنا، گفت:

   
    قبول داریم که خیلی مشکلات بهداشتی و درمانی در منطقه وجود دارد، ولی تاکنون که این مطالب را شنیدم به عمق موضوع پی نبرده بودم، ولی قول می دهم در اولین فرصت از این منطقه بازدید و رفع مشکلات را در دستور کار قرار دهیم.
  وی در خصوص راه اندازی اورژانس ۱۱۵ در دهستان رمشک تصریح کرد: این منطقه را در اولویت قرار خواهیم داد، در آینده ای نزدیک به این مشکل خاتمه خواهیم داد.  


  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان در خصوص کمبود شدید پزشک در این منطقه اظهار کرد:
  متاسفانه این مشکل وجود دارد و خیلی از مراکز بهداشتی و درمانی ما فاقد بهورز و پزشک هستند و متاسفانه وزارت بهداشت در خصوص جذب نیروی متخصص در جنوب استان ما را با سایر استان ها در یک وضعیت قرار داده و اختیاری در جهت جذب نیرو نداریم، ولی با تمام توان سعی می کنیم از نیروهای بومی منطقه و پزشکانی که تمایل داشته باشند، در مناطق محروم جنوب استان مانند رمشک خدمت کنند، استفاده می کنیم.

   
     وی در پاسخ به خبرنگار ایسنا مبنی بر کمبود شدید تجهیزات پزشکی، درمانی و کمبود دارو در منطقه رمشک گفت: قول مساعد می دهم در اسرع وقت تجهیزات پزشکی مورد نیاز آنجا را فراهم و در اختیار بگذاریم و این در حالی است که مشکلات زیادی در بخش اعتبارات و بودجه داریم.

  محمدی با اشاره به فقر و محرومیت منطقه رمشک در تمام بخش ها اظهار کرد:
   
     متاسفانه اگر پول هم نبوده، مدیریت هم نداشتیم که این وضعیت پیش آمده است و اگر جایی محروم است، باید بگوییم که عدالت به خوبی اجرا نشده است.
    وی در خصوص بیماری های واگیردار و مرگ کودکان در منطقه اظهار کرد:
   
     مرگ کودکان را انکار نمی کنم، ولی این موضوع باید با همکاری آموزش و پرورش رفع شود و می شود با آموزش های ساده در مدارس در خصوص جلوگیری از ابتلا شدن به بیماری های واگیر داراقدام خوبی انجام داد.

   


  وی وجود فاضلاب رها شده در کوچه های مرکز دهستان رمشک را بسیار تاسف انگیز اعلام کرد و گفت:

    

   


  ما بخشی از این موضوع را می توانیم حل کنیم و باید فرمانداری، بخشداری ودهیاری منطقه با همکاریهای بین بخشی با دانشگاه علوم پزشکی این معضل را رفع کنند و آمادگی داریم وظیفه خود را در این بخش انجام دهیم.

          
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جنوب کرمان ضمن تائید نبود امکانات آزمایشگاهی در دهستان رمشک و سایر نقاط محروم جنوب استان افزود:
  با توجه به جمعیت زیاد و وجود مراجعان هفته ای یک بار تیمی را جهت این گونه آزمایشگاه ها اعزام و در اولین فرصت ممکن نسبت به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه در دهستان رمشک اقدام می کنیم.

   


  محمدی افزود:

   

   


  همچنین ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی رمشک که پیمانکار آن بسیج سازندگی بوده اکنون مراحل تکمیل آن رها شده و با تعیین تکلیف آن خود دانشگاه علوم پزشکی مراحل پایانی آن را انجام خواهد داد.

   


  به گزارش ایسنا، با توجه به اظهارات مسوولان امید می رود تا مشکلات این منطقه رفع شود و باید گفت که در این مناطق فقر و محرومیت آزار دهنده است و در بسیاری از روستاهای دهستان رمشک مردم برای تامین حتی نان با مشکل جدی مواجه هستند.  
  اسماعیل دانش آموز سال دوم دبیرستان این منطقه به خبرنگار ایسنا گفت:  


  ما بیشتر از این قادر به ادامه تحصیل نیستیم چون پیش دانشگاهی نداریم و باید ترک تحصیل کنیم.


  مردم محروم رمشک گل بانو یکی از دختران رمشکی نیز گفت:

  گناه ما چیست که به دلیل نبود مدرسه از تحصیل بازمانده ایم و برادرم هم امسال می خواست ثبت نام کند که گفتند در مدرسه جا نداریم و او مدرسه نرفت.
  محمود نوجوان رمشکی هم گفت :
  ما نه مدرسه داریم، نه زمین ورزش، نه پارک و …

   
    و هزاران درد دل مردم رمشک که در این گزارش نمی گنجد و اما باید گفت، مردم این منطقه در وضعیت بد بهداشتی، رفاهی و … زندگی می کنند ، کودکانش از آب فاضلابی استفاده می کنند که از میان کوچه ها می گذرد یا کودکانش بر اثر سوءتغذیه چشمانشان گود رفته است یا تابستان ها در گرمای ۵۰ درجه در کپر از ترس عقرب ها و مارها خواب و آسایش ندارند یا مشکلات دیگری که رفع آن همت می خواهد و مردمان این دیار در انتظار تدبیر و امید دولت هستند .. .
  با همه مظلومیتها علی رغم اینکه مردم اینجا عید و سفره هفت سین ندارند و عید برایشان معنا ندارد اما مشاهده می شود در ایام عزای حضرت فاطمه )س(حتی پارچه مشکی را به روی کپرشان نصب کرده اند و احترام خاصی به ائمه اطهار دارند.  


  به گزارش ایسنا، دهستان رمشک با دارا بودن ۲۷ روستا و آبادی و جمعیت بالغ بر ۱۳ هزار نفر از توابع بخش چاه دادخدا در فاصله ۱۵۰ کیلومتری شهرستان قلعه گنج در جنوب استان کرمان قرار دارد که فاصله این منطقه با مرکز استان بیش از۰۰ ۷ کیلومتر می باشد و دلیل اصلی محرومیت جنوب کرمان مسافت طولانی تا مرکز استان می باشد.
  گزارش از:

   

  اخبار،یارانه،فرم های یارانه،دهستان رمشک

  かわいい のデコメ絵文字 ثبت نام یارانه ها

  روش ثبت نام صرفاً اینترنتی است و مراجعه حضوری ویژه هموطنان دهستان رمشک و روستاهای اطراف که به شبکه اینترنتی دسترسی ندارند می توانند به پست بانک دهستان رمشک روبه رو پاسگاه و یا عکاسی برادران بلوچ .رو به رو مدرسه دینی دارلعلوم رمشک مراجعه و در آنجا به صورت اینترنتی ثبت نام کنند و در کمترین زمان ثبت نام می شود.

   

  توجه :چهارشنبه 20فروردین 93 ساعت 12شب امشب سایت www.refahi.ir برای ثبت نام یارانه ها باز خواهد شد کسانی که کد ملی سرپرست خانوار سمت راست آنها صفر"0" میباشد از امشب میتوانند ثبت نام کنند

   

  فرم های ثبت نام یارانه نقدی
اقتصاد یارانه- گروه اقتصادی - رضا کربلایی:سازمان هدفمندی یارانه ها

   

  ۳نمونه فرم و اطلاعات درخواستی از سرپرستان خانوار متقاضی دریافت یارانه را منتشر کرد.

   

  
همزمان با اعلام 5سطح درآمدی برای تعیین تکلیف مشمولان احتمالی دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی، مسئولان دولتی اعلام کردند که مبنای پرداخت یارانه نقدی مجموع درآمد خانوارهاست نه سرپرست خانوار خبر دیگر اینکه سایت رفاهی از روز گذشته برای به روز رسانی و آغاز نام نویسی متقاضیان دریافت یارانه نقدی بسته شده ولیکن انتشار تصاویر 3فرم ثبت نام تا حدود زیادی به ابهام های مردم پاسخ می دهد.
かわいい のデコメ絵文字 فرم اول: نحوه ورود به سامانه
در مرحله نخست سرپرستان خانوار باید برای ورود به سامانه رفاهی اطلاعات زیر را در بخش های مشخص شده درج کنند

  نخست شماره ملی سرپرست خانوار، دوم شماره حسابی که یارانه نقدی به آن واریز می شود و نه شماره کارت بانکی و سوم تعداد اعضای خانوار به علاوه سرپرست خانوار. 
فرم دوم؛ تعهدنامه سرپرستان خانوار


   

  در فرم دوم سرپرستان خانوار باید مفاد قانونی مندرج در فرم را مطالعه و تأیید کنند. بر این اساس آنها باید اعلام کنند که براساس قانون مجلس جزو افراد نیازمند دریافت یارانه نقدی محسوب می شوند و تنها افراد قانونی تحت تکفل قانونی خود را در فرم تقاضای یارانه نقدی درج کنند.

   

  
در بند دیگری سرپرستان خانوار به استناد قانون باید مدارک لازم برای اثبات درستی اطلاعات درج شده در تقاضای یارانه نقدی را به سازمان هدفمندی یارانه ها ارائه داده و به این سازمان اجازه دهند درصورت ارائه اطلاعات نادرست، علاوه بر استرداد یارانه نقدی دریافتی به میزان 3برابر هم جریمه بدهند. سرپرستان خانوار در فرم تعهدنامه این اجازه را به بانک ها، مؤسسه های مالی و سایر دستگاه های اقتصادی می دهند تا اطلاعاتی را که در فرم تقاضای یارانه نقدی درج کرده اند، مبنای ارزیابی توانایی مالی و رتبه سنجی اقتصادی خانوارها برای اعطای وام و هرگونه تسهیلات دیگر قرار دهند.

   

  
با این تعهد بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری براساس میزان درآمدی که سرپرستان خانوار اظهار کرده اند، درباره میزان پرداخت وام و یا دیگر تسهیلات به آنها تصمیم گیری خواهند کرد و دیگر توجیهی برای اعلام درآمد بیشتر برای دریافت تسهیلات بالاتر باقی نخواهد ماند.

   

  توضیح ضروری اینکه منظور از سطح درآمد ماهانه خانوارها شامل میانگین درآمد ماهانه همه اعضای خانوار در سال1392 شامل درآمد حاصل از شغل اصلی و دوم، دریافت اجاره بها، سود سهام، سود سپرده بانکی، عایدی از مستغلات، حقوق ماهانه مستمری یا وظیفه بگیران و موارد مشابه قبل از پرداخت اقساط وام خواهد بود. با این حساب میزان درآمد ناخالص خانوار ها ملاک عمل است و پرداخت اقساط دلیلی برای پایین بودن میزان درآمد نیست. かわいい のデコメ絵文字
فرم سوم: اطلاعاتی که دولت می خواهد

  
در فرم سوم سرپرستان خانوار باید نیاز خود را برای دریافت یارانه نقدی اعلام کنند به این ترتیب که در گام اول شماره ملی و نام اعضای خانوار را قید و اعلام کنند که هر کدام از اعضای خانوار تحت تکفل مالک واحد مسکونی هستند یا خیر؟ در گام دوم سرپرستان خانوار باید مشخص کنند که میانگین درآمد خانوار آنها، کمتر از 600هزار تومان است،

   

  بین 600هزار تومان یا یک میلیون تومان است یا اینکه ماهانه یک تا 2میلیون، 2میلیون تا 2.5 میلیون

   

  و یا اینکه بیشتر از آن درآمد دارند؟ در بخش دیگری از فرم سوم سرپرست خانوار باید محل دقیق سکونت خانوار خود به تفکیک شهری، روستایی و عشایری با قید استان، شهرستان،

   

  کدپستی،

   

  تلفن همراه، و تلفن ثابت را درج و در نهایت صحت اطلاعات را تأیید کند. かわいい のデコメ絵文字 نهایت اینکه پس از تکمیل نهایی فرم های یادشده، کد شناسایی به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام ارسال خواهد شد.

  
عدم ثبت نام؛ انصراف از دریافت یارانه نقدی
اکبر ایزدی، مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه ها در نخستین گفت وگوی تلویزیونی خود اعلام کرد: ثبت نام نکردن به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی است.

   

  به گفته این مقام دولتی، درگاه ثبت نام همان سامانه www.refahi.ir و روش ثبت نام نیز صرفاً اینترنتی است و مراجعه حضوری ویژه هموطنانی است که به شبکه اینترنتی دسترسی ندارند و می توانند با در دست داشتن شماره ملی و کدپستی به مراکز و دفاتر کمیته امداد، سازمان بهزیستی، دفاتر پیشخوان دولت، پلیس+10و دفاتر فناوری اطلاعات )آی سی تی( روستایی مراجعه و در آنجا به صورت اینترنتی ثبت نام کنند که هماهنگی شده است و در کمترین زمان ثبت نام می شود. 
شاپور محمدی، معاون وزیر اقتصاد هم تأکید کرد:

   

  ملاک دریافت یارانه نقدی در فاز دوم درآمد خانوارها باشد به طوری که خانوارها به 5گروه درآمدی تقسیم شدند و این درآمدها شامل حقوق، دریافت اجاره منزل مسکونی، سود سپرده ها و انواع دیگر درآمدها می شود که قرار است متوسط درآمد اظهار شده توسط مردم مدنظر قرار گیرد. معاون اقتصادی وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد:

   

  پس از اعلام این خود اظهاری مرحله راستی آزمایی آغاز خواهد شد که وظیفه این مرحله بر عهده معاون اجرایی رئیس جمهور خواهد بود.

   

  محمدی در پاسخ به این سؤال که چرا ثروت خانوار ملاک دریافت یارانه نقدی قرار نگرفت، گفت: かわいい のデコメ絵文字 درآمد یک متغیر جریانی است، اما ثروت یک متغیر انباشته است از این جهت درآمد مبنای بهتری برای فاز دوم هدفمند کردن یارانه ها

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 20 فروردين 1398برچسب:اخبار,یارانه,اخبار یارانه,دهستان,دهستان رمشک,روستا,روستاها,روستاهای رمشک,عکس,www,refahi,ir,ثبت نام يارانه ها 93, ثبت نام مجدد یارانه ها 93, ثبت نام جدید یارانه ها 93, ثبت نام یارانه نقدی 93, ثبت نام یارانه ها مرحله دوم 93, ثبت نام یارانه ها فروردین 93, ثبت نام یارانه 93,ثبت نام یارانه ها 93, آخرین اخبار از ثبت نام جدید برای یارانه ها,آدرس سایت ثبت نام یارانه های جدید,اخرین خبر از ثبت نام اینترنتی یارانه,ادرس سایت ثبت نام اینترنتی یارانه,اولویت های ثبت نام یارانه های نقدی,ثبت نام اینترنتی یارانه,جزئیات ثبت نام اینترنتی یارانه,سامانه مدیریت حساب خانوار,سایت ثبت نام اینترنتی یارانه,سایت ثبت نام یارانه ها سال 93,سایت جدید ثبت نام اینترنتی یارانه,سایت یارانه 93,فرم ثبت نام جدید یارانه نقدی,نحوه ثبت نام جدید یارانه های نقدی 93,یارانه های نقدی سال 93,آموزش پر کردن فرم دریافت یارانه نقدی,تکمیل فرم یارانه در سال 93,دانلود فرم دریافت یارانه نقدی,سایت فرم جدید یارانه نقدی,فرم جدید برای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها,فرم جدید خوشه بندی یارانه نقدی 93,فرم جدید دهک بندی فرم دریافت یارانه نقدی,فرم دریافت یارانه نقدی 93,فرم دریافت یارانه نقدی جدید,فرم شناسایی افراد برای یارانه نقدی سال 93,یارانه های نقدی, آخرین اخبار از ثبت نام جدید برای یارانه ها,آدرس سایت ثبت نام یارانه های جدید,اخرین خبر از ثبت نام اینترنتی یارانه,ادرس سایت ثبت نام اینترنتی یارانه,اولویت های ثبت نام یارانه های نقدی,ثبت نام اینترنتی یارانه,جزئیات ثبت نام اینترنتی یارانه,سامانه مدیریت حساب خانوار,سایت ثبت نام اینترنتی یارانه,سایت ثبت نام یارانه ها سال 93,سایت جدید ثبت نام اینترنتی یارانه,سایت یارانه 93,فرم ثبت نام جدید یارانه نقدی,نحوه ثبت نام جدید یارانه های نقدی 93,یارانه های نقدی سال 93, اولویت اولویت یارانه ها بر اساس کد ملی,تاریخ ثبت نام دوباره یارانه ها,سایت ثبت نام دوباره یارانه های نقدی,عدد سمت راست کد ملی یارانه,نام نویسی کد ملی یارانه ,
 • رمشک،بر اثرطغیان رودخانه جاده ارتباطی رمشک به شهرها و شهرستان ها مسدود شد

  بر اثرطغیان رودخانه جاده ارتباطی رمشک به شهرها و شهرستان ها مسدود شد

  ‏ ‏
  مردم از ریزش باران الهی خوشحال و شکرگزار هستند

  رودخانه رمشک بر اثر باران های دو روز اخیر دچار طغیان شده است و این طغیان ارتباط مرکز دهستان رمشک با قلعه گنج و بخش چاه داد خدا و سایر بخش ها شهرستانها و شهرها را قطع کرد؛

   
    

  با نزول رحمت الهی در دو روز گذشته رودخانه های فصلی و دائمی دهستان رمشک طغیان کرده و موجب اختلال در رفت و آمد روستائیان شد

   


  رودخانه دائمی رمشک در دو روز دچارطغیان شد که علاوه بر قطع ارتباط مرکز دهستان رمشک با شهر قلعه گنج و بخش چاه دادخدا و سایر بخش ها و شهرستانها و شهرها


  جاده رمشک به قلعه گنج در ورودی دهستان رمشک نیاز به ساخت یک دهانه پل بر روی رودخانه رمشک دارد اما متأسفانه خبری از پل الان حدود چند سال هستش نیست


  و ماشینی که بر اثر طغیان رودخانه رمشک در این دو روز اخیر

  17602936425915709894.jpg
   
    
  تصویر ماشین
  اخبارعکس رمشک, خبر تصویر رمشک
   

  همزمان با باران ارتباط مخابرا تی و شبکه های تلویزیونی نیز قطع و بعد از مدتی این مشکل برطرف شد و هم اکنون مردم از این دو خدمت بهره می برند.

  برق دهستان رمشک نیز بر اثر شکستن خطوط انتقال برق قطع شد که با تلاش نیروهای شرکت توزیع برق این مشکل نیز برطرف شد


  با تشکر از بازدیده شما

  اولین وزیر اهل سنت

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  اولین وزیر اهل سنت در دولت دکتر روحانی

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  [اولین وزیر اهل سنت در دولت دکتر روحانی] در حالی که به زمان معرفی افراد کابینه نزدیک تر می شویم یک منبع نزدیک به رییس جمهور منتخب در گفتگو با ندای زاهدان از عزم دکتر روحانی برای معرفی اولین وزیر اهل سنت خبر داد.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  در حالی که به زمان معرفی افراد کابینه نزدیک تر می شویم یک منبع نزدیک به رییس جمهور منتخب در گفتگو با ندای زاهدان از عزم دکتر روحانی برای معرفی اولین وزیر اهل سنت خبر داد.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  بر این اساس دکتر بیژن ذوالفقار نسب مربی اسبق تیم ملی و استاد دانشگاههای علامه طباطبایی و کردستان برای وزارت ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  دکتر ذوالفقارنسب اهل سنندج و دارای مدرک دکترای تربیت بدنی و علوم ورزشی از دانشگاه بروکسل بلژیک است.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  در صورتی که این انتخاب نهایی شود و مجلس شورای اسلامی نیز به آن رای اعتماد دهد شاهد حضور اولین وزیر اهل سنت در دولت جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود. با توجه به بعد بین المللی وزارت ورزش قطعا این انتخاب بازتاب بسیار مثبتی در دنیا و به ویژه جهان اسلام خواهد داشت.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  در همین زمینه آخرین اخبار رسیده به ندای زاهدان در خصوص اعضای کابینه به شرح ذیل می باشد :

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  علی اکبر ناطق نوری مشاور ارشد، اکبر ترکان مشاور عالی، محمد شریعتمدار مسئول دفتر، محمدرضا عارف معاون تحقیقات ریاست جمهوری، عباس آخوندی یا محمدعلی نجفی سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت معاون پارلمانی، معصومه ابتکار محیط زیست، مجید انصاری یا موسوی لاری یا عباسی فرد معاونت حقوقی،محمدعلی زم یا احمد مسجد جامعی وزیر فرهنگ، بیژن ذوالفقار نسب وزیر ورزش، محمدرصا نعمت زاده وزیر صنعت، اسحاق جهانگیری وزیر کشور، سردار وحیدی یا حسین علایی وزارت دفاع، ایرج فاضل بهداشت و درمان، بیژن زنگنه وزیر نفت، علی یونسی وزیر اطلاعات، سیدصفدر حسینی اقتصاد، محمود واعظی امور خارجه، محمود حجتی یا عیسی کلانتری وزیر کشاورزی، مرتضی بانک یا ستاری فر وزارت کار، بی طرف وزیر نیرو، توفیقی وزیر علوم، محمد علی نجفی وزیر آموزش و پرورش

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: پنج شنبه 27 تير 1392برچسب:حسن روحانی,انتخابات,اولین وزیر اهل سنت,اهل سنت,
 • اخبار ورزشی

  :

  اخبار ورزشی _________________________________________ ﮐﺪ ﺧﺒﺮ : 1012347    ﺯﻣﺎﻥ ﺍﺭﺳﺎﻝ : ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ 1392/04/18 21:37 _________________________________________ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﻟﻴﮓ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺍﻋﻼ‌ﻡ ﺷﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﻟﻴﮓ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻗﺮﻋﻪ‌ﮐﺸﻲ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪ. _________________________________________ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎﻣﻞ ﻟﻴﮓ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﻳﺮ ﺍﺳﺖ: _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺍﻭﻝ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺳﺎﻳﭙﺎ _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﺭﺍﻩ‌ﺁﻫﻦ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ _________________________________________ ﺻﺒﺎ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﻡ: _________________________________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﺩﺍﻣﺎﺵ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ - ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ _________________________________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ _________________________________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ - ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ - ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ _________________________________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ _________________________________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺗﺒﺮﻳﺰ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺳﻮﻡ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ ﮔﻴﻼ‌ﻥ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ _________________________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ - ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ - ﺳﺎﻳﭙﺎ _________________________________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎﺭﻡ: _________________________________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺩﺍﻣﺎﺵ ﮔﻴﻼ‌ﻥ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ - ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ _________________________________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ _________________________________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ _________________________________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ - ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻨﺠﻢ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ - ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ _________________________________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺳﺎﻳﭙﺎ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ - ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ _________________________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺷﺸﻢ: _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﺩﺍﻣﺎﺵ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ- ﺭﺍﻩ‌ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ _________________________________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ _________________________________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ _________________________________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﻔﺘﻢ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ _________________________________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﺭﺍﻩ‌ﺁﻫﻦ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ _________________________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﺳﺎﻳﭙﺎ _________________________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﺸﺘﻢ: _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺩﺍﻣﺎﺵ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ _________________________________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﺳﺎﻳﭙﺎ _________________________________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ - ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ ﺗﺒﺮﻳﺰ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﻧﻬﻢ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ _________________________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ _________________________________________ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ _________________________________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ _________________________________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻫﻢ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺳﺎﻳﭙﺎ _________________________________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﻳﺎﺯﺩﻫﻢ: _________________________________________ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﺩﺍﻣﺎﺵ _________________________________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ _________________________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ _________________________________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ _________________________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ _________________________________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ _________________________________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻢ: _________________________________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ- ﻣﻠﻮﺍﻥ _________________________________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ _________________________________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ _________________________________________ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ _________________________________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ _________________________________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﺳﺎﻳﭙﺎ _______________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ - ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ _______________________ ﻫﻔﺘﻪ ﺳﻴﺰﺩﻫﻢ: _______________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﺩﺍﻣﺎﺵ ______________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ _____________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ _______________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ - ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ ______________________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ ______________________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ _______________________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ ________________________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ _________________________________ ﻫﻔﺘﻪ ﭼﻬﺎﺭﺩﻫﻢ: __________________ ﺩﺍﻣﺎﺵ- ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ __________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ- ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ __________________ ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ- ﺳﺎﻳﭙﺎ __________________ ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ- ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ __________________ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ- ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ __________________ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ- ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ __________________ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ- ﻣﻠﻮﺍﻥ __________________ ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ __________________ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﺎﻧﺰﺩﻫﻢ: __________________ ﻣﺲ ﮐﺮﻣﺎﻥ- ﺩﺍﻣﺎﺵ __________________ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﻱ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ __________________ ﻣﻠﻮﺍﻥ- ﻓﺠﺮﺳﭙﺎﺳﻲ __________________ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ - ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ __________________ ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ- ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ __________________ ﻓﻮﻻ‌ﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ- ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻ‌ﺩ __________________ ﺳﺎﻳﭙﺎ- ﺻﺒﺎﻱ ﻗﻢ ________________________ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﻴﺲ- ﺍﺳﺘﻘﻼ‌ﻝ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ __________________________________________ ،رمشک،

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: پنج شنبه 20 تير 1392برچسب:اخبار,اخبار ورزشی,خبر,خبر ورزشی,ورزش,فوتبال,رمشک,,
 • مردم ماهواره تحویل بدهند گیرنده دیجیتال بگیرند

  "مردم ماهواره تحویل بدهند گیرنده دیجیتال بگیرند"

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  میرزائیان ادامه داد: از 16 مرکز تجاری بزرگ شیراز 13 مرکز در حوزه استحفاظی سپاه ناحیه قرار دارد و از ادارات 70 اداره در همین محدوده هستند. فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز گفت: تا پایان عید فطر افرادی که مایل هستند می‌توانند ماهواره خود را تحویل داده و به جای آن گیرنده دیجیتال شبکه‌های ملی را تحویل بگیرند.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  به گزارش فارس، سرهنگ منصور میرزاییان امشب در همایش مشترک ائمه جماعات، هیئت امنای و پایگاه‌های مقاومت مساجد، اظهار داشت: در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر سپاه ناحیه ثارالله برای جبران مالی و جایگزینی افرادی که ماهواره خود را تحویل دهند، به آنها گیرنده‌های دیجیتال شبکه‌های داخلی را اهدا می‌کند.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  وی افزود: حوزه استحفاظی سپاه ناحیه ثارالله میدان آزادی، امام حسین (ع)، پارامونت، سینما سعدی، چمران، میدان دانشجو، عادل آباد، میانرود، بخش ارژن، جوادیه و دینکان را زیرپوشش دارد.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  میرزائیان ادامه داد: از 16 مرکز تجاری بزرگ شیراز 13 مرکز در حوزه استحفاظی سپاه ناحیه قرار دارد و از ادارات 70 اداره در همین محدوده هستند.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  به گفته وی، مراکز علمی و دانشگاهی و بلوار چمران نیز در همین محدوده است.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  فرمانده سپاه ناحیه ثارالله اضافه کرد: در برخی موارد بلوار چمران و مراکز تجاری به شدت متأثر از فضایی هستند که ماهواره‌ها ترویج می‌کنند و برخی رفتارها مانند زمان پیروزی تیم فوتبال نشان داد که نباید به ماهواره چندان خوشبین بود.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  وی خاطرنشان کرد: ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی که ماهواره به وجود می‌آورد، ضرورت همدلی ائمه جماعات، مساجد و پایگاه‌های مقاومت در مقابله با این پدیده شوم را نشان می‌دهد.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  میرزائیان تصریح کرد: در بحث ماهواره و اثرات آن تحقیقاتی انجام شد و شورای امر به معروف سپاه ناحیه در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است.

   تصاوير زيباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نويسان،آپلودعكس، كد موسيقی، روزگذر دات كام http://roozgozar.com  وی بیان کرد: بسیج مصمم است با همراهی و همکاری مردم در این زمینه ورود جدی پیدا کرده و در قالب ارشادی به مقابله با این پدیده برود.

  فرمانده سپاه ناحیه ثارالله شیراز در پایان با اشاره به استقبال مردم در یک مقطع از طرح تحویل ماهواره، ابراز داشت: بسیاری از دارندگان ماهواره با روشنگری‌های ائمه جماعات و بسیج به عوارض برنامه‌های بیگانه برای خانواده خود آگاه شده و ترجیح می‌دهند از طریق شبکه‌های مجاز دیجیتال مسابقات فوتبال یا شبکه‌های استان‌های دیگر را تماشا کنند.

  رمشک

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: چهار شنبه 19 تير 1392برچسب:اخبار,خبر,ماه رمضان,رمشک,اخبار جدید,مردم ماهواره تحویل بدهند گیرنده دیجیتال بگیرند,
 • ﮐﺎﻫﺶ ﭼﺸﻤﮕﯿﺮ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﺭﺯ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﯾﺮﺍﻥ

  :

  ‏ ‏ ﮐﺎﻫﺶ ﭼﺸﻤﮕﯿﺮ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﺭﺯ ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﯾﺮﺍﻥ

  ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺷﺪﻩ: 10:33 ﮔﺮﻳﻨﻮﻳﭻ 23 - ﮊﻭﺋﻦ 02 - 2013 ﺗﯿﺮ 1392

  ﮔﺰﺍﺭﺵﻫﺎ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺭﺯ ﻭ ﻃﻼ ﺩﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﺭﺯ ﻭ ﻃﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﮐﺎﻫﺶ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻓﺎﺻﻠﻪ 9 ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ، ﻗﯿﻤﺖ ﺩﻻﺭ ﺣﺪﻭﺩ 690 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻭ ﺳﮑﻪ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺑﻪ 270 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

  ‏ ‏ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ، ﯾﻌﻨﯽ ﺭﻭﺯ ﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ 23 ﺧﺮﺩﺍﺩ ﻫﺮ ﺩﻻﺭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ 3640 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﻓﺮﻭﺵ ﻣﯽ ﺭﺳﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ ﺷﻨﺒﻪ ﺩﻭﻡ ﺗﯿﺮ ﻣﺎﻩ ﻗﯿﻤﺖ ﺁﻥ ﺑﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ 2950 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

  ‏ ‏ ﻫﺮ ﯾﻮﺭﻭ ﻧﯿﺰ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ 4880 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺧﺮﯾﺪ ﻭ ﻓﺮﻭﺵ ﻣﯽ ﺷﺪ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺩﻭﻣﯿﻦ ﺭﻭﺯ ﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻥ ﭘﻮﻝ ﻭﺍﺣﺪ ﺍﺭﻭﭘﺎﯾﯽ ﺑﺎ 930 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﯿﺖ 3950 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻗﯿﻤﺖ ﮔﺬﺍﺭﯼ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﭘﻮﻧﺪ ﺑﺮﯾﺘﺎﻧﯿﺎ ﻧﯿﺰ ﮐﻪ ﺭﻭﺯ ﭘﻨﺞ ﺷﻨﺒﻪ 23 ﺧﺮﺩﺍﺩ 5680 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺧﺮﯾﺪ ﻭ ﻓﺮﻭﺵ ﻣﯽ ﺷﺪ ﺑﺎ ﮐﺎﻫﺸﯽ 880 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺑﻪ 4800 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺩﻭﻣﯿﻦ ﺭﻭﺯ ﺗﯿﺮ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺍﺳﺖ.

  ﻫﺮ ﺳﮑﻪ ﻃﺮﺡ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﻬﺎﺭ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﻧﯿﺰ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺣﺪﻭﺩ ﯾﮏ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻭ 310 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻗﯿﻤﺖ ﺩﺍﺷﺖ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺑﺎ ﮐﺎﻫﺸﯽ 270 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻭ 40 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ. ‏ ‏ﺳﮑﻪ ﺑﻬﺎﺭ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﻃﺮﺡ ﻗﺪﯾﻢ ﻧﯿﺰ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﯾﮏ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻭ 275 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺷﺖ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺩﻭﻡ ﺗﯿﺮ ﻗﯿﻤﺖ ﺁﻥ ﺑﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺳﻘﻮﻁ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ 980 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻣﻌﺎﻣﻠﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. ﺧﺒﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﻬﺮ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺩﺍﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ ﺩﻭﻡ ﺗﯿﺮ ﮔﺮﻭﻫﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﺎﻫﻬﺎﯼ ﺍﺧﯿﺮ ﺳﮑﻪ ﻭ ﻃﻼ ﺧﺮﯾﺪﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ "ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺿﺮﺭ ﮐﻤﺘﺮﯼ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺷﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﻭﺵ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻫﺠﻮﻡ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﻧﺪ".

  ‏ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﻧﯿﻤﻪ ﺍﻭﻝ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺩﻭﺭ ﺗﺎﺯﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ، ﺑﺎ ﯾﮏ ﺑﺤﺮﺍﻥ ﺍﺭﺯﯼ ﺟﺪﯼ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﻭ ﺷﺪ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﺩﻻﺭ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺭﺯﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺣﺪﻭﺩ ﺳﻪ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﯾﺎﻓﺖ. ‏ﺍﺯ ﺁﻥ ﭘﺲ ﺑﺎ ﻧﺼﻒ ﺷﺪﻥ ﺻﺎﺩﺭﺍﺕ ﻧﻔﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺗﺒﻊ ﺁﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﺷﺪﯾﺪ ﺩﺭﺁﻣﺪﻫﺎﯼ ﺍﺭﺯﯼ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺳﻮ ﻭ ﻧﺎﺗﻮﺍﻧﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﭘﻮﻝ ﻧﻔﺖ ﺍﺯ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭ ﺑﻪ ﺩﺍﺧﻞ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺭﻭﺯ ﺑﺮ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺍﻓﺰﻭﺩﻩ ﺷﺪ.

  ﺗﻼﺵ ﻫﺎﯼ ﺩﻭﻟﺖ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻭ ﺑﺎﻧﮏ ﻣﺮﮐﺰﯼ ﺩﺭ ﻣﺎﻫﻬﺎﯼ ﺍﺧﯿﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺎﻫﺶ ﻗﯿﻤﺖ ﺍﺭﺯ ﺛﻤﺮﺑﺨﺶ ﻧﺒﻮﺩ. ﺩﻭﻟﺖ ﺁﻗﺎﯼ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺑﺤﺮﺍﻥ، ﻧﺮﺥ ﺩﻻﺭ ﺩﻭﻟﺘﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ 1226 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺑﻪ ﺩﻭﺑﺮﺍﺑﺮ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺩﺍﺩ ﻭ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺍﺭﺩﺍﺕ ﻏﺬﺍ ﻭ ﺩﺍﺭﻭ ﺩﻻﺭ 1226 ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﻭ ﺑﻘﯿﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺍﺭﺩﺍﺕ ﺍﺯ ﺩﻻﺭ ﺣﺪﻭﺩ 2500 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺩﻭﻟﺘﯽ ﯾﺎ ﺩﻻﺭ ﺁﺯﺍﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻨﺪ. :

  ‏ ‏ ﺩﺭ ﻫﻤﯿﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﻗﯿﻤﺖ ﺩﻻﺭ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺁﺯﺍﺩ ﺑﻪ ﺭﻗﻢ ﭼﻬﺎﺭ ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻧﯿﺰ ﺭﺳﯿﺪ ﻭﻟﯽ ﺩﺭ ﺣﺪﻭﺩ ﻗﯿﻤﺖ 3600 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﺪ.

  ﻫﻤﺎﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﻫﺎﯼ ﺟﺪﯼ ﺑﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺩﻭﻟﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﮐﺴﺮﯼ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﺧﻮﺩ ﺩﻻﺭﻫﺎﯼ ﻧﻔﺘﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﻗﯿﻤﺖ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﻣﯽ ﻓﺮﻭﺷﺪ ﺗﺎ ﮐﺴﺮﯼ ﺑﻮﺩﺟﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﮐﻨﺪ.

  ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﺎﻟﻬﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ 100 ﺩﺭﺻﺪ ﺗﻮﺭﻡ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﻣﺎ ﺩﻭﻟﺖ ﻭ ﺑﺎﻧﮏ ﻣﺮﮐﺰﯼ ﻗﯿﻤﺖ ﺩﻻﺭ ﺭﺍ ﺣﺪﻭﺩ ﺩﻩ ﺳﺎﻝ ﺛﺎﺑﺖ ﻧﮕﻬﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﺣﺎﻻ ﯾﮑﺒﺎﺭﻩ ﺑﺮ ﺍﺛﺮ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻫﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﻨﺪ ﭘﺎﺭﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻧﺎﮔﻬﺎﻧﯽ ﯾﺎﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ.

  ‏ ‏ ﮐﺎﻫﺶ ﺍﺭﺯﺵ ﺭﯾﺎﻝ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺍﺭﺯﻫﺎﯼ ﻋﻤﺪﻩ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺤﺴﻦ ﺭﺿﺎﯾﯽ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻧﺎﻣﺰﺩﻫﺎﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ ﯾﮏ ﻫﺰﺍﺭﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺟﯿﺒﺶ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ ﮐﻪ ﻫﺰﺍﺭﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺳﺎﻝ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺗﻨﻬﺎ 300 ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﺩ.

  ‏ ‏ﺩﺭ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺭﯾﺎﺳﺖ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﻫﻤﻪ ﻧﺎﻣﺰﺩﻫﺎ ﺍﺯ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻫﺎ ﺳﺨﻦ ﻣﯽ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﻭ ﺗﻘﻮﯾﺖ ﺍﺭﺯﺵ ﺭﯾﺎﻝ ﭘﻮﻝ ﻭﺍﺣﺪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺧﻮﺩ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺍﻣﺎ ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﻫﺪﻑ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻧﺪﺍﺩﻩ ﺑﻮﺩ.ﻧﺎﻣﺰﺩ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻧﯿﺰ ﮔﺮ ﭼﻪ ﺗﺎﮐﯿﺪﺵ ﺑﺮ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﻭ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﺍﮐﺒﺮ ﻫﺎﺷﻤﯽ ﺭﻓﺴﻨﺠﺎﻧﯽ، ﻣﺤﻤﺪ ﺧﺎﺗﻤﯽ ﻭ ﻣﺤﻤﻮﺩ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﻣﮑﺘﻮﺏ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻞ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﮔﺮﭼﻪ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﭘﮋﻭﻫﺶ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺤﻘﯿﻘﺎﺕ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮏ ﮐﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﻣﺪﯾﺮﯾﺘﺶ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻋﻬﺪﻩ ﺩﺍﺭﺩ، ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ "ﮐﻠﯿﺪ" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ.

  ﺳﻮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ ﭼﻪ ﻧﻘﺸﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﺍﻧﺪﻥ ﺭﻭﻧﻖ ﺑﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺍﺭﺩ، ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺶ ﺗﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎﯼ ﮐﺎﺭ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﻣﺜﺒﺘﯽ ﺑﺎﻗﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎ ﺍﺭﺯ ﻭ ﻃﻼ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﮐﺎﻫﺶ ﯾﺎﻓﺘﻦ ﺍﺳﺖ.ﺑﺮﺧﯽ ﮐﺎﻫﺶ ﻗﯿﻤﺖ ﺳﮑﻪ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﺍ ﺑﺎ ﮐﺎﻫﺶ ﻗﯿﻤﺖ ﻃﻼ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻨﺪ، ﻭﻟﯽ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺳﺎﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﻫﺶ ﻫﻢ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﻓﻀﺎﯼ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﺍﺳﺖ.

  ‏ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﯼ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺑﻬﺒﻮﺩ ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ ﺗﺤﺮﯾﻢ ﻫﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺭﺯ ﻭ ﺳﮑﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﻧﻘﺪﯾﻨﮕﯽ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﻮﺭﺱ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎﺯﺍﺭﯼ ﻫﺎﯼ ﻣﻮﺍﺯﯼ ﺭﻭﺍﻧﻪ ﺷﻮﺩ. ‏

  خودروی حامل مواد مخدر در منوجان توقیف شد

  :

  ‏ ‏ خودروی حامل مواد مخدر در منوجان توقیف شد :

  ‏ ‏ جهانشاه ترکمانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در منوجان اظهار داشت: :

  ‏ ‏ مأموران گردان شهدای شاخه فرعی دهستان رمشک حین گشت زنی در این دهستان به یک دستگاه خودروی پراید سفیدرنگ مشکوک شدند. :

  ‏ ‏ وی افزود: پس از تعقیب و گریز، سرانجام این خودرو را متوقف و در بازرسی از آن توسط مأموران 15 کیلوگرم تریاک کشف شده است. :

  ‏ ‏ ترکمانی ابراز داشت: :

  ‏ ‏ در این عملیات دو نفر سرنشین این خودرو دستگیرو برای انجام مراحل قانونی تحویلمراجع قضایی شدند. :

  ‏ ‏

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: دو شنبه 27 خرداد 1392برچسب:رمشک,دهستان رمشک,خودروی حامل مواد مخدر در منوجان توقیف شد,
 • روی آوردن جوانان ها به اعتیاد

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com بندر عباس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی بندر عباس در حال ریشه کندن مواد مخدر در این شهر می باشد مهتادهای زیادی در این شهر در چندین ماه پیش به چشم میخورد مکان های که این مهتادها بیشتر در آنجا ساکن بودن بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com پارک ها بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com پهل ایسینی بود پهل ایسینی بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com که پهلی است که آب فاضلاب بندر عباس از زیر آن به دریا راه می یابد بعضی از مهتاد ها به زیر این پهل حتی زندگی می کردن مأموران مبارز با مواد مخدر با خبر شدن و آنها رو از آنجا جمع کردند الان دیگه خبری از مهتاد در زیر این پهل وجود ندارد بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com بعضی ها که به اعتیاد مبتلا هستند جای برای خوردن مشروب یا کشیدن سیگاری ندارند به زیر همین پهل ایسینی میرند بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com دور از دید خانوانده خود بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com اما بعضی از جوانان ها و نوجوان ها به پشت محل ایسینی نزدیک به فاضلاب و نرسیده به قبرستان پشت تپه ها ایسینی میرن مشروب و سیگاری با خود میبرن بیشتر زمان های چون شب و مغرب بیشتر از دیگر زمان ها به این مکان می آیند لذا از مئسولیت تقاظا داریم که بیشتر به این مکان ها سر بزند

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: پنج شنبه 23 خرداد 1392برچسب:روی آوردن جوانان و نوجوانان به اعتیاد,
 • بلوچ

  fa.wikipedia.orgمنبع: :

  ‏ ‏

  فرهنگ و هنر

  سوزن‌دوزی از جمله آثار فرهنگی‎ ‎و محصولات هنری زنان بلوچ است.

  سرزمین ‏ ‏.

  ‏ ‏ سرزمین مردم بلوچ، معروف به بلوچستان است که میان کشورهای پاکستان ، ایران ، و افغانستان تقسیم شده‌است. بیشتر مردم بلوچ در ایالت بلوچستان پاکستان، استان سیستان و بلوچستان ایران، و استان‌های قندهار و نیمروز افغانستان زندگی می‌کنند.

  گروهی از بلوچان ایران نیز در کرمان ، خراسان ، هرمزگان ، لارستان ، و سیستان زندگی می‌کنند. همچنین بلوچها در کشورهای عربی (به ویژه عمان و امارات ) و جنوب غربی پنجاب سکونت دارند.‏ ‏ بعضی مهاجران بلوچ در جستجوی کار و کسب معاش، به گرگان و حتی ترکمنستان و زنگبار هم رفته‌اند و در آن نواحی ساکن شده‌اند.

  ‏ ‏ در یک دوره از تاریخ حکومت بلوچستان در دست سه گروه بود: *. حکومت‌های ایرانشهر ، بمپور ، نیکشهر لاشار در دست اقوام بارکزهی , شیرانی , و بلیده‌ای , نارویی ,بطور مقطعی و متغیر بوده است. *. قبل از حکومت سید خان شیرانیدر بمپور حکومت بمپور به دست "ملک ها" بوده است که ویداماد آخرین حاکم ملک بوده و پس از فوت وی متصرفاتش را بهمراه تنها باجناقش محراب شاه بارکزیی تقسیم می‌نمایند و بمپور سهم شیرانی‌ها و پهره و ایرانشهر سهم بارکزایی‌ها می‌شود *. حکومت بخش جنوب غربی بلوچستان ایران در دست خانهای سرباز بود که شامل قبیله‌های ( بلیده‌ای - بارکزیی و می‌باشند

  پیشینه نخستین ظهور بلوچان در آثار تاریخی در کتاب حدودالعالم (۹۸۲م/۳۷۲ق) و نیز در مقدسی (حدود ۹۸۵/م/۳۷۵ق) با نام بلوص است. :

  ‏ ‏

  در شاهنامه ذکر مسکن این قوم در حدود شمال خراسان امروزی آمده‌است.

  در کتابهای جغرافیائی از این قوم (همراه با طایفه کوچ - یا قفص) در حدود کرمان یاد می‌شود.

  پس از آن بر اثر عوامل تاریخی این قوم به کناره‌های دریای عمان رسیده و در همانجا اقامت کردند.‏ ‏

  ‏ ‏ مردم بلوچ یکی از اقوام ایرانی‌تبار ساکن در پاکستان ، ایران ، و افغانستان هستند.

  مردم بلوچ به زبان بلوچی سخن می‌گویند، که یکی از زبان‌های شاخه شمال غربی زبان‌های ایرانی است.‏ ‏ بیشتر مردم بلوچ، مسلمان اهل سنت هستند.

  ‏ ‏ برخی منابع جمعیت مردم بلوچ را درحدود ۲۰ میلیون تن برآورد کرده‏ اند. که به طور تخمینی ۱۳ میلیونتن در پاکستان ، [۱۱] [۳] ، ۶ میلیون تن در ایران ، [۱۲] یک میلیون نفر در افغانستان ، [۳] ۸۰۰ هزار تن در عمان ، ۲۰۰ هزار تن در امارات ، و سایر آنان در تاجیکستان، ترکمنستان، زنگبار و دیگر کشورها زندگی می‌کنند.

  [۱۳] همچنین برخی دیگر از منابع جمعیت بلوچ‏ها را ۱۵میلیون تن تخمین زده‏ اند. [۱۴] آماری که انگلیسی‌ها در سال ۱۸۷۴ ارائه کرده بودند جمعیت ایران را حدود ۳ میلیون برآورد کرده بودند و جمعیت بلوچ‌ها را حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰هزار، در حال حاضرکه جمعیت ایران به ۷۵ میلیون رسیده است یعنی بیش از ۲۰ برابر شده است اگر همین نسبت رابر آمار سابق اضافه کنیم جمعیت بلوچ در ایران حداقل ۵ الی ۷ میلیون است.

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: شنبه 28 ارديبهشت 1392برچسب:بلوچ,مردم بلوچ,درباره بلوچ,زبان بلوچ,قوم بلوچ,
 • پیشنهاد یک میلیارد دلاری گوگل

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com پیشنهاد یک میلیارد دلاری گوگل بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com برای خرید "واتس اپ" برخی رسانه‎ها از پیشنهاد یک میلیارد دلاری شرکت گوگل برای خرید یکی از بزرگترین نرم‎افزارهای پیام رسانی فوری یعنی"واتس آپ" (WhatsApp) خبر دادند. بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com به گزارش سیتنا، مدیران شرکت گوگل از پنج هفته گذشته با صاحبان "واتس آپ" برای پیوشتن این نرم افزار به شرکت گوگل در حال گفت‎وگو هستند. این شرکت آمریکایی برای این معامله یک میلیارد دلار به صاحبان "واتس آپ" پیشنهاد داده است. بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com برخی گزارش‎ها نشان می‎دهد که دانلود"واتس آپ" به شهرت ویژه‎ای دست یافته است و تنها در گوگل به عدد 100 میلیون دانلود رسیده است. بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com بر اساس این گزارش "واتس آپ" هم اکنون در بیش از 100 کشور جهت پیام رسانی فوری بکار برده می‎شود. بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com کارشناسان "واتس آپ" می‎گویند که کاربران این نرم افزار روزانه بیش از یک میلیارد پیام رد و بدل می‎کنند. بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com پیش از این برخی رسانه‎ها در گزارش خود از تصمیم "فیس بوک" برای خرید "واتس آپ" خبر داده بودند. بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com منبع:سیتنا

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: جمعه 27 ارديبهشت 1392برچسب:واتس آپ,دالنود واتس آپ,اخبار,
 • اخبار


  بهترین خبر ها ‏


   راز جنایت خونین پشت شعله های آتش


  راز قتل کارگر نجاری که جسد سوخته اش در داخل کار گاه پیدا شده بود بعد از یک سال با دستگیری عامل جنایت فاش شد.ساعت8:30،27آذر ماه سال گذشته،مأموران کلانتری206تهران در جریان آتش سوزی در یک کارگاه نجاری در منطقه سیاه سنگ بومهن قرار گرفتند و راهی آنجا شدند،زمانی که آتش نشانان موفق به خاموش کردن شعله های آتش شدند،جسد سوخته مرد جوانی در داخل کارگاه پیدا شد که به نظر می رسید در محاصره آتش گرفتار شده و به کام مرگ رفته است.بنابر اظهارات کار گران کار گاه نجاری،جسد متعلق به یکی از کار گران کار گاه بود که شب ها نیز در همانجا استراحت می کرد به همین خاطر پرونده برای رسیدگی بیشتر در احتیار قاضی داد سرای ناحیه16تهران قرار گرفت.چند روز بعد کارشناسان آتش نشانی اعلام کردند که آتش سوزی عمدی بوده است و همزمان با اعلام این نظریه،پزشکی قانونی علت مرگ کار گر جوان را اصابت جسم برنده به گردن و شکم اعلام کرد. با اعلام این دو نظریه،پرونده با موضوع قتل به دادسرای جنایی تهران فرستاده شد و تیمی از مأموران اداره دهم پیلس آگاهی پایتخت تحقیقات خود را شروع کردند تا راز پنهان جسد سوخته را فاش کنند.کار آگاه های اطراف مجهز به دور بین مداربسته هستند به همین خاطر به باز بینی تصاویر دوربین مشروف به کارگاه پرداختند و موفق شدند تصویر شخص که شب حادثه همراه مقتول وارد کارگاه شده بود را به دست آورند.کار گران بعد از دیدن تصویر این مرد اظهار داشتند که این جوان 20ساله به نام مجتبی یکی از کار گران سابق کار گاه و از همشهریان مقتول بوده است.با این سر نخ،جوان مظنون تحت تعقیب قرار گرفت و کار آگاهان برای دستگیری وی به محل کارش در جنوب پایتخت رفتند اما در تحقیقات مشخص شد که مجتبی زمستان سال گذشته (یک ماه بعد از جنایت)به دلیل کم بودن حقوقش تسویه حساب کرده و فراری شده است.کار آگاهان به تحقیقات خود ادامه دادند تا اینکه موفق به شناسایی وی در یکی از شهرستان ها شدند.وی22آبان ماه سال جاری دست گیر شد و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال یافت.مرد مظنون در باز جویی ها خود را بی گناه می دانست تا اینکه بعد از دو ماه قفل سکوت را شکست مرد جنایتکار در خصوص انگیزه اش از جنایت گفت:شب حادثه همراه مقتول در گاره مشغول تماشای فیلم بودیم.بعد از آن سر صحبت میان ما باز شد و او تعدادی از بستگان و دختران فامیل مرا مورد تمسخر قرار داد.من نیز به شدت عصبانی شدم و از روی اجاق گاز یک چاقو برداشتم و چند ضربه به او زدم که باعث شد او روی اجاق بیفتد و آتش سوزی رخ دهد. من هم به سرعت از آن جا فرار کردم و به کار گاهی که در آنجا کار می کردم رفتم اما چون لباس ها یم خونی بود مجبور شدم شب را پشت کارگاه بخوابم تا اینکه صبح زود پیش از بیدار شدن کارگران از دیوار کارگاه بالا رفتم و وارد آنجا شدم.وی ادامه داد:بعد از مدتی تسویه حساب کردم و به شهرستانمان برگشتم.تمام این مدت همه اهالی محل و بستگان تصور می کردند که مقتول به علت آتش سوزی ناشی از نقص سیستم سیم کشی کارگاه نجاری فوت کرده است تا اینکه بالاخره راز مرگ او فاش شد و من بعد از گذشته یک سال لو رفتم و دستگیر شدم.سرهنگ آریا حاجی زاده،معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران،با اعلان این خبر گفت:قرار بازداشت موقت از سوی قاضی پرونده صادر شده و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار مأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.  

  ‏ ‏


   

  دستگیری طلا فروش سارق

      .

  ‏ ‏ .

  ‏ ‏.


  مرد طلا فروش با همدستی دوستش،دست به سرقت از خانه ها در کرج می زد و طلاهای مسروقه را در مغازه اش می فروخت.ساعت ۱۰شب شخصی با پلیس کرج تماس گرفته و خبر از وجود یک سارق در خانه همسایه اش داد است دقایقی بعد مأموران کلانتری ۲۳فرد یس کرج راهی ساختمان مورد نظر شدند و سارق را در راه پله های ساختمان دستگیر کردند.در بازرسی از متهم مقداری طلا و لوازم منزل کشف شد.متهم ۲۸ساله جهت باز جویی های بیشتر به کلانتری منتقل شد و در باز جویی های به 38فقره سرقت منزل در فردیس با همدستی دوستش اعتراف کرد.وی گفت:همدستم مغازه طلا فروشی دارد و ما بعد از سرقت،طلاهای مسروقه را در مغازه وی به مشتریان می فروختیم. من نیز اموال مسروقه دیگر را در خانه ام نگه می داشتم تا در فرصتی مناسب آنها را بفروشم.بعد از اعتراف وی مأموران مرد طلا فروش را دستگیر کردند و در تحقیق از متهمان مشخص شد که آنها بیشتر سرقت ها را در ساعت شش الی10شب انجام می دادند.آنها با زدن زنگ خانه ها،در صورتی که اطمینان پیدا می کردند کسی در منزل مورد نظر نیست،از طریق پنجره یا بالکن وارد آنجا می شدند دست به سرقت می زدند.

  ‏ ‏

  ...

  ...


   

   

  ‏ ‏ مـــــنــــــــــبـــــع:

  ‏ ‏ New peper:hamshahri

    


  هـــــــمــــشــــهری

   

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: جمعه 20 ارديبهشت 1398برچسب:اخبار,اخبار روز,وب ,وب خبری,بهترین خبرها,اخبار جهانی,وب خبری,,
 • صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 38 صفحه بعد


  lovenar

  نظام اربابی پور

  lovenar

  http://lovenar.loxblog.com

  رمشک

  خبر رمشک۰نیرو کار۰خانه بهداشت رمشک۰

  رمشک

  با سلام خدمت شما دوست عزیز نظامم اهل دهستان رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج استان کرمان رشته درسیم هستش علوم انسانی حتما به وب شما هم سرمیزنم وخوشحال میشم اگه توی نظرسنجی شرکت کنید و یا عضوخبرنامه بشید متشکرم. ‏ با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت شما بازدید کننده گرامی در این وب سعی در معرفی دهستان رمشک در دنیایی مجازی داریم که البته مطالب دیگری هم قرار خواهد گرفت در حدتوان

  رمشک