رمشک
آپلود سنتر دائمی  و همیشگی نیلوبلاگ با ساپورت پسوند های لازم
 

توبه،بهشت،

وقتی که"نصف دانه خرما" مارا از آتش جهنم دورمیکند، و"صدقه" دادن.. خشم پروردگارراخاموش میکند، و"دو کلمه".. میزان اعمال ماراسنگین میکند: "سبحان الله وبحمده " "سبحان الله العظیم".. و"روزه یکروز".. مارا هفتادسال ازجهنم دورمیکند، و"وضو گرفتن".. گناهان اعضای بدن رامحو میکند، و"ثوابی".. که دههابرابر میشود.. و"گناهی"که.. باتوبه ای خالصانه بخشیده میشود،....! پس چرا بعضی ها فکرمیکنند.. که"بهشت" دور ازدسترس است؟

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: جمعه 18 دی 1394برچسب:توبه،بهشت،نیکی،بدی،صدقه،,
 • جملات پند اموز

  جرات اصلاح فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت. استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم. شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد . استاد به او گفت: آیا میتوانی عین همان نقاشی را برایم بکشی؟ شاگرد نیز چنان کرد و استاد آن نقاشی را در همان میدان شهر قرار داد ولی این بار رنگ و قلم را قرار داد و متنی که در کنار تابلو قرار داد این بود که : ""اگر جایی از نقاشی ایراد دارد با این رنگ و قلم اصلاح بفرمایید"" غروب برگشتند دیدند تابلو دست نخورده ماند. استاد به شاگرد گفت: "" همه انسانها قدرت انتقاد دارند ولی جرات اصلاح نه ""

 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: پنج شنبه 23 مهر 1394برچسب:جملات پنداموز،پنداموز،جملات,
 • توبه و پاک شدن از گناه

  توبه و پاک شدن از گناه : بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com آیا اعتراف به گناه برای بهبودی روان معذب کافی است؟ بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com

   

   

   

   

   

   

  بهار-بيست دات كام  تصاوير زيبا سازی وبلاگ  www.bahar-20.com مسلما جواب این سوال منفی است زیرا تنها اعتراف به گناه نمی تواند برای رهایی روان از عذاب و ناراحتی .و ایجاد اطمینان و آرامش در قلب کافی باشد بلکه همراه اعتراف به گناه عمل دیگری لازم است که همان بازگشت به فضیلت و کرامت انسانی است تا پاک شدن از گناه حاصل شود.چون برگشت به فضیلت و عمل به توبه با هم وجه اشتراک بزرگی دارند.چرا که توبه همان رجوع به غفران و آمرزش است.بنابراین توبه همانطور یکه روشی از روشهای پاک گردانیدن از گناهان و خطاهاست روشی از روشهای پوشاندن و پاک کردن نیز می باشد.و راهی است بسوی مغفرت و آمرزش .به گونه ای که افکار و حوس انسان را از ارتکاب به کارهای که منافی ارزشها ی اخلاقی و اجتماعی و روحی می باشند منصرف و باز میدارد.

  .: ادامه مطلب :.
 • نوشته : نظام اربابی پور
 • تاریخ: سه شنبه 13 فروردين 1392برچسب:توبه,پاک,گناه, توبه و پاک شدن از گناه,
 • صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد


  lovenar

  نظام اربابی پور

  lovenar

  http://lovenar.loxblog.com

  رمشک

  توبه،بهشت،

  رمشک

  كد ساعت و تاريخ

  با سلام خدمت شما دوست عزیز نظامم اهل دهستان رمشک از توابع شهرستان قلعه گنج استان کرمان رشته درسیم هستش علوم انسانی حتما به وب شما هم سرمیزنم وخوشحال میشم اگه توی نظرسنجی شرکت کنید و یا عضوخبرنامه بشید متشکرم. ‏ با عرض سلام و خوش امد گویی خدمت شما بازدید کننده گرامی در این وب سعی در معرفی دهستان رمشک در دنیایی مجازی داریم که البته مطالب دیگری هم قرار خواهد گرفت در حدتوان

  رمشک